ZZR 1400 jazda probna

Temat na forum 'Recenzje i Opinie' rozpoczęty przez kafecz, Październik 13, 2019.

1. matthew

matthew Szalony Wulkanizator

Browary:
    111
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    Honda X-11
  2. piotrekzzr

piotrekzzr Beztroski Posiadacz

Browary:
    410
    Miasto:
    Folkestone
    Motocykl:
    HONDA:CB500Fy, CBR 1100 XX , CRF 1000 AT, CRF 50
    milemar i matthew lubią to.
  3. kafecz

kafecz Beztroski Posiadacz

Browary:
    110
    Miasto:
    Stąd nie widać
    Motocykl:
    szybki...był
    Blackbirda nie bedzie. Czekalem na niego od 2012. Nowa vfr-ka nie przupadla mi do gustu. Dlatego jest zygzak.
    --- Post updated ---
    Panowie, ktory z Was ma panniersy w swoim zzr? Mialem top plate mount od kawasaki razem z top boxem ale liche to to takie ( mowie o top box ). Chcialem kupic central plate mount od sw motech, wyslalem im zdjecie to mi napisali ze nie maja takiego systemu zeby polaczyc ze soba racki kawy i sw motech. Kupilem givi top box mount caly kit. Wymontowalem poprzedni wstawilem givi. Wszystko ladnie pieknie. Napisalem do ktoregos z dystrybutorow na uk. Napisal ze do modelu z 2016 givi nie robi rackow( niech to szlag ). Moj moto nie ma pulling handle z tylu, tak wiec jestem na etapie zakupu tegoz. Na yt jest filmik jak gosciu jakos to do tego montowal frame od panniersow. Na ebay widzialem jakies adaptery do tego. Ale zdjecia nie dali a i paczka z Francji ma przyjsc. A prawie £120 nie chce w ciemno wydawac. Jakies sugestie. Przepraszam za chaos w wypowiedzi ale mnie wnerwili i malo spalem a zaraz szychte zaczynam.

CezaaR lubi to.
  4. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    1940
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Podeślij zdjęcie zadupka bez siedzenia nobody-is-perfect-zzr1400-tshirt.jpg

kafecz lubi to.
  5. kafecz

Browary:
    110
    Miasto:
    Stąd nie widać
    Motocykl:
    szybki...był
    Panowie, ktory z Was ma panniersy w swoim zzr? Mialem top plate mount od kawasaki razem z top boxem ale liche to to takie ( mowie o top box ). Chcialem kupic central plate mount od sw motech, wyslalem im zdjecie to mi napisali ze nie maja takiego systemu zeby polaczyc ze soba racki kawy i sw motech. Kupilem givi top box mount caly kit. Wymontowalem poprzedni wstawilem givi. Wszystko ladnie pieknie. Napisalem do ktoregos z dystrybutorow na uk. Napisal ze do modelu z 2016 givi nie robi rackow( niech to szlag ). Moj moto nie ma pulling handle z tylu, tak wiec jestem na etapie zakupu tegoz. Na yt jest filmik jak gosciu jakos to do tego montowal frame od panniersow. Na ebay widzialem jakies adaptery do tego. Ale zdjecia nie dali a i paczka z Francji ma przyjsc. A prawie £120 nie chce w ciemno wydawac. Jakies sugestie. Przepraszam za chaos w wypowiedzi ale mnie wnerwili i malo spalem a zaraz szychte zaczynam.

Jutro podesle jak bedzie jasno coby szczegoly bylo widac.

6. Slavik

Slavik Beztroski Posiadacz

Browary:
    44
    Miasto:
    Fakenham
    Motocykl:
    BMW
    Moze cuś takiego givi 3d600[​IMG][​IMG]

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

7. kafecz

Browary:
    110
    Miasto:
    Stąd nie widać
    Motocykl:
    szybki...był
    A widzisz. Ty masz klamke z tylu do ktorej przykrecone jest mocowanie. A mnie jeden z z jebeja napiszal ze z 16 roku givi nie robi mocowan. Fajnie to wyglada. Masz zdjecia samych mocowań?

8. Slavik

Slavik Beztroski Posiadacz

Browary:
    44
    Miasto:
    Fakenham
    Motocykl:
    BMW
    Tyle wystarczy [​IMG][​IMG][​IMG]

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Piotr i kafecz lubią to.
  9. milemar

milemar Kierowca Kosiarki

Browary:
    38
    Miasto:
    Belfast
    Motocykl:
    CBR600 F4i
  10. piotrekzzr

Browary:
    410
    Miasto:
    Folkestone
    Motocykl:
    Da rade w tych pierdopedach wylaczyc TC blyskawicznie nie klopotliwie i bez wybierania 5 minut roznych opcji itd. ?

11. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    1940
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Oczywiście Panie Piotrze o_O

12. piotrekzzr

Browary:
    410
    Miasto:
    Folkestone
    Motocykl:
    No to zajebioza. W afryce juz mam odruch jak tylko odpalam to od razu przytrzymuje 2 sek i cale 96 kuni moje. W XX nic nie musze. No i suke literka k1 bede upalal nie dlugo zanim sprzedam. Tam tez nic nie ma :D

13. kafecz

Browary:
    110
    Miasto:
    Stąd nie widać
    Motocykl:
    szybki...był

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!