Zlot w Portugalii "Moto Clube De Faro 38" Lipiec 18-21

Temat na forum 'Zloty, Imprezy, Wyjazdy' rozpoczęty przez Pedrroo, Marzec 2, 2019.

1. Pedrroo

Pedrroo Kierowca Kosiarki

Browary:
    11
    Miasto:
    Londyn Zach / Gdansk
    Motocykl:
    Yamaha XVS 1300 Midnight Star
    Witam,

Podobnie jak w zeszlym roku, tak i tym razem chcialbym Was namowic na wyjazd do Faro w Portugalii na 38 zlot Moto Clube De Faro.

Domyslam sie, ze niewiele osob moglo wczesniej slyszec o tej imprezie. Tak czy inaczej chcialbym wykorzystac te okazje do zasiania ziarna przygody.
    Rok temu wybralem sie tam razem z Sebastianem - jak ponizej:

upload_2019-3-2_0-14-14.png

Byla to najlepsza impreza motocyklowa na ktora do tej pory sie wybralem. Kaaaaaawal jazdy w sloncu, swietny klimat, pelna kultura, dobra muzyka, niedrogie piwo, dobre jedzenie, masa ludzi i motocykli. Organizacja imrezy na najwyzszym poziomie. Szacunkowa ilosc uczestnikow rok temu ok 30-35tys.
    Nie spotkalismy tam, zadnych Polakow jeszcze... Mam jednak nadzieje, ze to sie zmieni.
    Przez 3-4 dni Faro jest opanowane kompletnie przez motocyklistow. Nie tylko teren zlotu ale rowniez pas nadmorski i samo miasto.

Ponizej link do oficjalnego klipu z ostatniego zlotu:

W ostatni dzien zlotu (niedziela) odbywa sie parada. Parada, jakiej jeszcze wczesniej nie widzialem. Mieszkancy Faro wychodza na ulice, zeby witac motocyklistow. Niesamowite uczucie. Na mecie parady czekaly 2 tiry z piwem dla ostudzenia jazdy w upale.
    Ostatnim razem byly tylko 2 polskie flagi. Byloby wspaniale, gdyby tym razem ktos z Was rozwazyl ten kierunek podboju:)

Jesli ktokolwkiek mialby ochote sie dolaczyc, badz spotkac na miejscu w tym roku - ja zamierzam poplynac promem do Hiszpanii (Santander/Bilbao) i stamtad ok 1100km do Faro.

To nie jest lipa, tylko sprawdzona namacalnie wyprawa:)

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do wyjazdu
    Piotrek

2. Martb

Martb Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Bromley
    Motocykl:
    HD Sportster
    Hej Piotrek,

Wyglada super, juz bym motor odpalal :) Na ile planujesz jechac. Ja moglbym max wyjechac w srode i musze byc w Londynie na niedziele.

Pozd,
    Marcin

Sent from my iPad using Tapatalk

3. Pedrroo

Browary:
    11
    Miasto:
    Londyn Zach / Gdansk
    Motocykl:
    Hej Marcin,

Od srody do niedzieli to troche malo jak na taki wyjazd. Jest szansa, zebys powalczyl o wiecej?
    Przewiduje, ze sama podroz zajmie ok 6 dni (prom 24h + 1100km na kolach w kazda strone). Impreza trwa 4 dni. 10-11 dni trzeba przeznaczyc na wszystko.
    W niedziele przed poludniem zaczyna sie parada, ktora jest finalem wszystkich wydarzen. Szkoda byloby przegapic:)
    Nie wiem jakie okolicznosci ograniczaja Twoj czas ale jesli masz jakiekolwiek opcje negocjacji i chec, zeby pojechac, to warto sprobowac.

pozdrawiam
    Piotrek

4. Martb

Martb Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Bromley
    Motocykl:
    HD Sportster
    Faktycznie, nie przemyslalem... jedyny problem to urlop, juz mam caly zajety. Jezeli cos sie u mnie zmieni to sie odezwe.
    Daj znac jakbys sie wybieral na jakies weekendowe wyprawy

Sent from my iPad using Tapatalk

5. Ciaho

Ciaho Beztroski Posiadacz

Browary:
    1
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda Hornet 600,Honda ST1300 Pan European,Honda CBR1000RR7,Honda VFR1200F
    Hej,wszystko wyglada naprawde super,mozliwe ze podlaczyl bym sie w tych rejonach jeszcze nie bylem,jaki plan kiedy wyjazd i powrut mozliwe ze udalo by mi sie przesunac o pare dni urlop. Pozdro

6. Pedrroo

Browary:
    11
    Miasto:
    Londyn Zach / Gdansk
    Motocykl:
    Jesli cos sie zmieni, to oczywiscie daj znac, a jesli chodzi o inne weekendowy wyjazdy, to bardzo chetnie. Bedziemy w kontakcie:)
    --- Post updated ---
    Siemanko,
    Prom wyplywa 14go lub 16go Lipca. Powrotny 23go Lipca z Hiszpanii, takze w domu dnia kolejnego.
    Jak na razie sa 2 motocykle. Ja zabieram plecak.
    Daj znac co myslisz?
    Pozdro

7. Ciaho

Ciaho Beztroski Posiadacz

Browary:
    1
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda Hornet 600,Honda ST1300 Pan European,Honda CBR1000RR7,Honda VFR1200F
    Hej,w takim razie musze przesunac pare dni,zagadam z kim trzeba i dam znaka co i jak,poza tym spoko 4 osoby 3 moto to juz dobry start na fajna wyprawe,Pozdro
    --- Post updated ---
    --- Post updated ---
    Hej,jest spoko mam wolne od 16 wiec jedziemy!Dalej obgadamy temat na priv,Pozdro

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!