Zajebali mi motory

Temat na forum 'Skradzione Sztuki ;(' rozpoczęty przez szrink, Listopad 27, 2017.

1. adi moto-bunkry

adi moto-bunkry Szalony Wulkanizator

Browary:
    282
    Miasto:
    coventry
    Motocykl:
    honda xl 1000 varadero
    dlatego uzywajcie kominiarek lub hust na aby was nierozponano,rekawice tez ale takie aby chwyt byl dobry.Wiem czasami nie ma na to czasu ale ..to taka porada z doswiadczenia

2. Ms B

Ms B Beztroski Posiadacz

Browary:
    75
    Miasto:
    Londyn NW9
    Motocykl:
    Suzuki SV650S
    Co do policji to u mnie po wlamamiu gdzie ja corka przyjechalysmy do domu w trakcie ich goscinnych wystepow - uslyszalam ze zlamalam prawo bo Nie ma tabliczki CCTV in operation na garden door :) obydwie zostalysmy pobite / rozbebeszone wszystko w domu a koles mi z takim textem wyjechal (tabliczka byla tylko jak drzwi rozwalili to tez I tabliczke). Ze jestem wredna to poprosilam go o wezwanie psychiatry - jak sie zapytal czy cis mi sie dzieje to resztka spokoju po wiedzialam ze ja jestem jak najbardziej ok ale on musi zrobic sobie assessment czy aby napewno nadaje sie do tej pracy.. drugi policjant prawie sie udusil bo probowal sie Nie smiac

Sly i Bartosz lubią to.
  3. Wasal

Wasal Kat Komarków

Browary:
    505
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Jak gadacie z policja pytajcie sie o ich numery i zapisujcie, czesto zmieni to.szybko ich podejscie do pracy.
    Nie mowiac ze czesto musicie im mowic co maja zrobic jak sie spiesza bo sie im shift konczy

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Sly, komarecki, Ms B and 1 other person like this.
  4. kato77

kato77 Beztroski Posiadacz

Browary:
    160
    Miasto:
    Hertfordshire
    Motocykl:
    Honda CBR XX 1100 Super-Blackbird
    Stary, zajebiscie Ci wspolczuje.

Fajnie, ze odzyskales kase I oprocz calego stresu - Ty I rodzinka jestescie juz w miare ok

Mimo wszystko po utracie 2 motocykli - a Twoj Kat to nie padlina za 2-3 klocki ....... oraz wjechaniu do mieszkania (powazna sprawa), lekko bym sie kurwa zastanowil nad prawdziwa przyczyna.

Zgodze sie z kilkoma przedmowcami .... naprawde Szrink

Ojebac garaz, wjechac na chate I perfidnie wyniesc z domu ciezkie meble - to nie jest 5-10 minut.
    Stary, nawet jesli 80% sasiadow - ktorzy Cie nie lubia nie bedzie reagowac, to pozostale 20% patrzac w okno przez 30 min na 4 asfaltow z meblami na plecach, moze wykrecic jeden telefon I zglosic przeciez cos w rodzaju "suspicious activity / circumstances".

Kazdego dnia widac tam bialej karnacji Polska rodzinke a tu kurwa nagle stowarzyszenie Kunta Kinte organizuje Ci przeprowadzke a "bialego wlasciciela" przy tym nie ma? Rozumiem gdybys wyjechal z domu na 3 miesiace ....

No przeciez to smierdzi na kilometr. Przepraszam cie Szrink za takie domniemania ale ja to bym kurwa wyszedl z siebie i chyba po domach chodzil zeby sasiadom w oczy spojrzec. Albo za duzo mowisz w bliskim otoczeniu ludzi Ci znajomych / social media, albo masz wkolo siebie niezyczliwych domownikow osiedlowych. Nigdy sie pewnie nie dowiesz ale moze ktos szepnal o dwa slowa za duzo I nieswiadomie pomogl w Twojej przeprowadzce.

Przykro mi, ze takie masz przygody przed Swietami Bozego.
    Wspolczuje.

Pozdr

Sly i mirusiek lubią to.
  5. zdanek

zdanek Kierowca Kosiarki

Browary:
    5
    Miasto:
    Corby
    Motocykl:
    Yamaha XVS650A DragStar Classic
    Przykre stary,

Mi zniknely dwa auta na podjezdzie oba w innym czasie. Nawet nie wyobrazacie sobie jak mnie wqrwiala policja swoja opieszaloscia i brakiem kontaktu ze mna. W moim przypadku dwa auta znalezli, jedno co prawda przypadkiem, ale drugie juz gotowe do jazdy z nawigacja z wbitym adresem.

Wiec moze cos tam robia, zapewnie nie w kazdym przypadku.

Trzmajcie sie i zabezpieczajcie swoje domy, garaze. Ubezpieczenie zwori to fakt,
    Ale fakt ze ktos cie opier...l podnosi cisnienie najbardziej

Pozdro

6. LoganOx

LoganOx Beztroski Posiadacz

Browary:
    21
    Miasto:
    Swindon (poprzednio Oxford)
    Motocykl:
    Aprilia Caponord ETV 1000
    Mojemu koledze i jego wspólnikowi ukradli 4 motory z ich warsztatu, gdzie je trzymali na zimę (1 mojego kumpla, 2 motory jego wspólnika i kolejny 1 motor ich znajomego). Żaden nie miał ubezpieczenia a 2 z nich były na polskich nr rejestracyjnych.
    Policja przyjechała po 6 godzinach od zgłoszenia (part-time, stara, nieudolna policjantka).
    Po 2 m-cach jeden z kolegów dostał list z DVLA, że jego motor został zarejestrowany na nowego właściciela.
    Koleś zdezorientowany, dzwoni do DVLA i pyta: jak to? przecież jest skradziony?
    DVLA: jaki skradziony? My nic nie wiemy a w bazie danych nic nie ma...
    Koleś podaje im reference number i dzwoni na policje opowiadając co i jak.
    Policja konfiskuje motor nowemu włascieilowi i żąda okup (release fee) za oddanie go prawomocnemu właścicielowi.
    Okazało się, że ta durna policjantka nawet nie wbiła w bazie danych tych 4 skradzionych motorów.... Tak oto szukali sprawców..... :)
    Tutaj investigation polega na podaniu reference number okradzionemu (a i to nie zawsze) by go podał swojej ubezpieczalni by dostac odszkodowanie a sprawę się umarza po jakims czasie.

Przykro słyszeć, ale jak znalazł sie 1 motor to może i drugi też się znajdzie (w końcu ktoś musiał ten motor sprzedać do salonu...)

Sly, kato77 i komarecki lubiąto.
  7. radomiro226

radomiro226 Beztroski Posiadacz

Browary:
    183
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    FAZER FZS 600
    Nie wierze co czytam. Takie rzeczy tylko w UK.

Ukradziony nie skradziony :tearsofjoy:

8. Eski

Eski Beztroski Posiadacz

Browary:
    62
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    Yamaha
    U mnie w firmie , ( firma dostawcza ) posiadamy okolo 70 vanów Mercedes . Pewnej pieknej nocy z 10 nowych Vanów zniknęły cały układ wydechowy :)

Naturalnie głupie angole nic nie nauczyli sie na błędach. bo co sie pozniej dowiedzielismy z innego oddziału okradli 50 vanów :)

Teraz za to mamy nowe druty kolczaste :D:smile:

Naprawde 10lat temu jak tu przyjechałem nie sądziłem , ze to tak tępe społeczeństwo.

9. CezaaR

CezaaR Trolli pogromca
    Członek Załogi

Browary:
    662
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Latajacy dywan
    Jak n.a. farmie u mnie ukradli forklifta duzego teleskopowego 6 ton wazyl
    Policjia powiedziala farmerowi .ze to niemozliwe
    I przyjechali po 3 dniach
    --- Post updated ---
    Dla sprostowania odleglosc do najblizszej wiekszej jedynostki to nie 60mil
    Tylko 1.2m tak 1.2m!!!
    Oczywiscie byl potem report it

Eski, komarecki i Wasal lubiąto.
  10. miejski

miejski Beztroski Posiadacz

Browary:
    39
    Miasto:
    Hampshire / UK
    Motocykl:
    Honda CRF1000L DCT
    @szrink
    Jak ubezpieczalnia oddała kasę to na UKGSer jest nowy KTM 1290S, 2 mile przebiegu, zarejestrowany 6/11/2017. Gość kupił, nie jeździł i chce teraz sprzedać. Woła 14 tys. a ma sporo gadżetów dodane. Nie podam linka bo trzeba być tam zarejestrowanym aby widzieć posty z działu ogłoszeń ale wkleję tu co napisał:

Jak masz kasę, to brać i już Ci się humor poprawi :)

11. szrink

szrink Kierowca Kosiarki

Browary:
    48
    Miasto:
    Manchester
    Motocykl:
    NC750X
    ja kupuje tylko nowy motor nie interesuja mnie uzywany
    --- Post updated ---
    umnie jebana policjanta pomylila sie tablicy rejstacyjnej zamiast o wpisala d , dopiero ubezpieczenia zadziownila do mnie i powiedzial ze cos nie tak jest z raportem policjnym , ci angole to banda debili na 1000 angoli jest tylko 1 madry( nie wiem jak oni caly swiat podbili i okradli) . w tym kraju juz nic mnie nie zdziwi , jedna moja pracownica pare lat temu powiedziala mi szefie jak bede ci loda robila dasz podwyszke 1funta na godzine ....

CezaaR i Eski lubią to.
  12. Cefa

Cefa Beztroski Posiadacz

Browary:
    64
    Miasto:
    Uxbridge
    Motocykl:
    Gelände/Straße 1200 Adventure
    To wracaj do polszy to bedziesz szczesliwszy :p

13. radomiro226

radomiro226 Beztroski Posiadacz

Browary:
    183
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    FAZER FZS 600
    A kolegą tez? Dorzucimy tego funta :rolleyes:

CezaaR lubi to.
  14. kafecz

kafecz Beztroski Posiadacz

Browary:
    62
    Miasto:
    Stąd nie widać
    Motocykl:
    szybki...był
    Desperacja pełną gębą.

15. Buszek

Buszek Szalony Wulkanizator

Browary:
    433
    Miasto:
    Datchet
    Motocykl:
    Triumph speed four
    A w domu mężowi ze podwyzke dostała za długi staż :tearsofjoy:

Widzisz szrink może i głupi naród ale dzięki temu między sobą się dogadają i zrobią coś, Polacy niestety mądrzy ale jeden od drugiego zawsze musiał mieć lepiej - typowa szlachta, oczywiście nie wszyscy ale większości ci u władzy ;)

CezaaR lubi to.
  16. Lukas71

Lukas71 Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Daventry
    Motocykl:
    Yamaha tt600re 2003r
    Współczuję stresu!

Poleć forum