Z lotu ptaka - drone UK

Temat na forum 'Hydepark' rozpoczęty przez Buszek, Wrzesień 11, 2017.

1. Buszek

Buszek Kat Komarków

Browary:
    1375
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Nie wiem która strona szukasz ale jak zachód to ja jeździłem do wokingham sobie polatać tam jest taki fajny park z boiskiem obok i nikt nie robił problemu jakbyś chciał potrenować ;) w Londynie to richmond park jest miejscówka do latania i przy feltham tez masz Leisure and air centre czy jakoś tak

Suchy lubi to.
  2. Judasz666

Judasz666 Beztroski Posiadacz

Browary:
    162
    Miasto:
    Leagrave
    Motocykl:
    Kawasaki vulcan 650s
    jak chcesz moto Screenshot 2020-05-21 at 00.55.12.png Screenshot 2020-05-21 at 00.55.37.png to zapraszam w swoje okolice....

Suchy lubi to.
  3. Buszek

Buszek Kat Komarków

Browary:
    1375
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Suchy ściągnij sobie ogólnie apke drone zones i tam zobacz co ludzie w twojej okolicy zaznaczyli i jak są jakieś z kilkoma gwiazdkami i opisem miejsca tzn ze przeważnie tam ktoś latał i problemu nie było

Suchy lubi to.
  4. Suchy

Suchy Beztroski Posiadacz

Browary:
    87
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    wfm, shl, mz150, mz251 cb500, sv650, vfr800 vtec, gsxr1000, gsxr1000 i moze ktm rc8
    Spoko zaraz zapodam, miałem dzisiaj wystartować gdzieś ale po wczorajszym plażingu mam poparzenia i raczej nie dam rady założyć kurtki

Sent from my LYA-L09 using Tapatalk

5. Rob

Rob Kat Komarków

Browary:
    1948
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    Pytanie do znawcow tematu. Jako ze jestem zielony. Szukam, a raczej zastanawiam sie nad kupnem. Ktos poleci cos co ma funkcje follow me, gimbala i dobrej jakosci kamerke. Najlepiej malych rozmiarow zeby mozna na wycieczke motocyklowa zabrac. No i oczywiscie za rozsadne pieniadze. Nie szukam sprzetu z 1 ligi. Cos przyzwoitego. Jakies propozycje?
    --- Post updated ---
    Znalazlem cos takiego:
    https://www.ebay.co.uk/itm/113871247811

6. piwko78

piwko78 Kat Komarków

Browary:
    1869
    Miasto:
    pomiędzy Gloucester a Bristol
    Motocykl:
    xt600e / cezeta 477 175
    @Rob szukaj dji to sprawdzona firma
    Spark , Mavic mini

#246 piwko78, Maj 31, 2020
    Ostatnia edycja: Maj 31, 2020
  7. Rob

Rob Kat Komarków

Browary:
    1948
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    Mavic mini nie ma funkcji follow me

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Buszek

Buszek Kat Komarków

Browary:
    1375
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Hubsan nie jest taki zły, dobry dla początkujących ale mi się zawsze nie podobała w nim stabilizacja obrazu. Zobacz filmiki dji i hubsana i dużo od życzenia jest ;)

za £400 dorwiesz już używanego mavic pro 1 wystarczający naprawdę i ma wszystko co chcesz albo wiesz na fb na drone flyers uk i tam co jakiś czas ktoś coś wstawia za małe pieniądze i z nie duża wylatana godzina

9. Judasz666

Browary:
    162
    Miasto:
    Leagrave
    Motocykl:
    Kawasaki vulcan 650s
    https://www.argos.co.uk/product/456...OHAT:alternative:4566155:i43CEf567NG5s1y3lnFO lepiej nie bedzie, chyba ze chcesz okrojona wersje z jedna bateria, ale nie polecam... generalnie patrz za firma DJI, moim zdaniem nie ma konkurencji, opcja sledzenia jest w standardzie i wszyskie inne pierdolki ktore potrzebujesz tez, jak cos to pytaj, ja latam mavic pro, starsza wersja bo juz sa nowe... na wyprawy moto i tp to wiecej niz potrzebujesz...

10. Buszek

Buszek Kat Komarków

Browary:
    1375
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Tak ale akurat ten nie ma opcji follow me, można jedynie na Quick shot się trochę pobawić ale daleko temu od active track czy follow me które ma mavic pro ;) chyba mavic air to taka najniższa opcja z nowych to to ma bo napewno nie mini. Ogólnie Rob zrób jak Piasek kiedyś kup używkę jak chcesz zobacz czy ci się podoba jak nie to szybko sprzedaj i tyle ;)

11. piwko78

piwko78 Kat Komarków

Browary:
    1869
    Miasto:
    Motocykl:
    xt600e / cezeta 477 175
    Dobrze Buszek piszesz ja tak właśnie zrobiłem kupiłem używanego phantoma 3 polatałem kilka miesięcy i leżał więc sprzedałem za tą samą cenę .
    Phantom super sprzęt ale rozmiar niestety za duży

12. Judasz666

Browary:
    162
    Miasto:
    Leagrave
    Motocykl:
    Kawasaki vulcan 650s
    .............kurde, sorry za wprowadzenie w blad, masz racje ! kolega mi troche namieszal i wprowadzil w blad mowiac ze go sledzi, a chodzilo mu o opcje krecenia.... o takie....watch, faktycznie wyglada na to ze to dla wyzszej polki zarezerwowane, wyglada na to ze ebay sie klania ..https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_...A0.H0.Xmavic+pro.TRS0&_nkw=mavic+pro&_sacat=0 i jak bym widzial ze kupuje od kogos kto dba to bym sie nie bal , ja mam takie graty poubezpieczane przez konto w banku i czy to dron czy goprosy zgubie zawsze placa :) wiec moze warto przemyslec....
    w innym razie to chyba tylko okoilo 1k ratuje sytuacje...

13. Buszek

Buszek Kat Komarków

Browary:
    1375
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    Triumph speed four
    No dokładnie ja na miejscu Roba wziąłbym phantoma ale gabaryty, a one używki są dosyć tanie i szybko schodzą :)

problem w tym ze Rob jeździ ktm’em a tu jednak trzeba plecak narzędzi wziąć jakby coś się popsuło to miejsca na dużego drona nie ma :tonguewink:

kato77, piwko78, Rob and 1 other person like this.
  14. Judasz666

Browary:
    162
    Miasto:
    Leagrave
    Motocykl:
    Kawasaki vulcan 650s
    nawet o tym dlatego nie pisalem :)

15. Rob

Rob Kat Komarków

Browary:
    1948
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    Musi byc w miare maly - niech bedzie ze przez narzedzia Ten mini jest prawie idealny poza opcja follow me na ktorej najbardziej mi zalezy. A 1k to nie dam bo... bo nie

16. Suchy

Suchy Beztroski Posiadacz

Browary:
    87
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    wfm, shl, mz150, mz251 cb500, sv650, vfr800 vtec, gsxr1000, gsxr1000 i moze ktm rc8
    Sprawdź ten, mają dość dobre opinie.
    Koszt jakieś 380£

Sent from my LYA-L09 using Tapatalk

Rob lubi to.
  17. Judasz666

Browary:
    162
    Miasto:
    Leagrave
    Motocykl:
    Kawasaki vulcan 650s
    to zacznijmy od dupy strony , ile chcesz wydac na to co uzyjesz pare razy i bedzie lezalo w szafie ? :)

18. piwko78

piwko78 Kat Komarków

Browary:
    1869
    Miasto:
    Motocykl:
    xt600e / cezeta 477 175
    Ja bym na Twoim miejscu szukał Sparka te ujęcia w moim ostatnim filmie co widziałeś są właśnie robione sparkiem

19. Rob

Rob Kat Komarków

Browary:
    1948
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    Max £400. Nie znasz mnie. Nie bedzie lezal w szafie. Kupowalem pierwsza kamerke do skladania filmikow tez to slyszalem...

20. Judasz666

Browary:
    162
    Miasto:
    Leagrave
    Motocykl:
    Kawasaki vulcan 650s
    zaryzykuje stwierdzenmie ( sam bym nie kupil i nie bo nie :) ) obrazilem sie na gopro :) ale moze karme ... jesli masz gopro kamerke, to ten dron moze byc ciekawym rozwiazaniem, masz 3 w jednym, cam, drona i gimbala i funkcje ktore chcesz... ale moze pomacaj w sklepie czy cos do tego czyjesz, ja nie poczulem...https://www.argos.co.uk/product/6996936 oczywiscie ten sklep to tylko przyklad, szukaj gzie sie da :)
    https://gopro.com/en/us/yourkarma
    --- Post updated ---
    skoro nie bedzie lezal w szafir, to szczeze polecam zainwestowac i kupic mavic pro, i nie bedzie pol srodkow...

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!