Yamaha XT660Z Tenere 2009

Temat na forum 'Szukam, Kupię' rozpoczęty przez piasek, Styczeń 20, 2018.

1. piasek

piasek Szalony Wulkanizator

Browary:
    513
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Witam, ogloszenie troszke nietypowe bo z duzym wyprzedzeniem. Czesto jak chcialem kupic motocykl to sie naszukalem, najezdzilem i jak na zlosc tydzien lub dwa po zakupie ktos z forum wystawial moto fajniejsze lub tansze, takze jest to zapowiedz tego ze Teresa bedzie na handel w czerwcu 2018.

Yamaha XT660Z Tenere
    Rocznik: 2009
    Przebieg: 24k (do czerwca moze 1k dojdzie)
    Duzo dodatkow, zapewne o czyms zapomne. Wydech MTC, pelen zestaw kufrow Yamaha, spotlights, touring screen, inforad-ostrzega przed fotoradarami, bash plate, scotoiler, wskaznik temp oleju, mocowanie do nawigacji Garmin, navi tez dorzuce ale nie dziala niestety, dodatkowe gniazdo 12v, grzane manetki, hand guards, zestaw autocom podpiety do moto, przewody hamulcowe w oplocie. Siedzenie chyba tez akcesoryjne bo wyzsze i miekkie. Jakis tam niby alarm piszczy jak sie kluczyk wyjmuje, ale nie wiem czy wogole dziala.

Do moto mam dokumentacje, v5, kupilem go w zeszlym roku i zaraz po zakupie zrobilem pelen serwis, lacznie z wymiana plynu hamulcowego, itd, kupilem nowe aku, ktore jest podlaczone caly czas do prostownika takze powinno byc w idelnym stanie.

Mot do lipca 2018 bez advisories , od ostatniego mot zrobilem az 200 mil takze domyslam sie ze kolejne przejdzie bez problemu. Ogolnie przez ostatnie pare lat moto robilo po kilkaset mil rocznie.

Moto sprzedaje glownie dlatego ze nie mam czasu jezdzic, a niestety na dalsze wycieczki stan zdrowia nie pozwala wiec moto marnuje sie u mnie w garazu.

Chce sprzedac dopiero w czerwcu bo w maju mam 2 tygodnie urlopu i jak sie uda to chcialbym jeszcze sie kilka razy przejechac zanim sprzedam.

Cena: tak jak stoi z wszystkimi dodatkami chcialbym jakies £3500

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

#1 piasek, Styczeń 20, 2018
    Ostatnia edycja: Styczeń 20, 2018
    piwko78 i just_me lubią to.
  2. piwko78

piwko78 Szalony Wulkanizator

Browary:
    777
    Miasto:
    pomiędzy Gloucester a Bristol
    Motocykl:
    Honda Transalp 650
    Musze poszukać kupca na transalpa ;);) Jak bym sprzedał w dobrych pieniadzach to był bym może zainteresowany pomyślimy w kwietniu mam mot potem wystawie i zobaczymy .
    XTZ już dawno śni mi się po nocach :)

#2 piwko78, Styczeń 20, 2018
    Ostatnia edycja: Styczeń 20, 2018
  3. Wujo

Wujo Beztroski Posiadacz

Browary:
    7
    Miasto:
    Swindon
    Motocykl:
    Triumph Tiger Explorer XC
    Fajna. Jak sprzedam explorera to się odezwę bo poluję na taką.

4. piasek

Browary:
    513
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Male odswiezenie ogloszenia bo czerwiec juz blisko :)

Od 28 maja w sumie bedzie na sprzedaz, poczekam ze dwa tygodnie od tego terminu i pojdzie na autotrader.

Moto bedzie po serwisie, albo dorzuce komplet serwisowy nabywcy jesli dla pewnosci woli zrobic samemu. Jak ktos bedzie chcial to moge zrobic nowe mot, ale to juz na koszt kupujacego.

5. piwko78

piwko78 Szalony Wulkanizator

Browary:
    777
    Miasto:
    pomiędzy Gloucester a Bristol
    Motocykl:
    Honda Transalp 650
    Ja odpuszczam bo i tak w tym roku dużo nie pojeżdżę :(
    Życzę powodzenia w sprzedaży .

6. Suli76

Suli76 Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Waterford
    Motocykl:
    KTM 690 ENDURO
    Moto nadal na sprzedaż ?

7. piasek

Browary:
    513
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Bedzie na sprzedaz od 26 maja.

8. piasek

Browary:
    513
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Witam. Takie male przypomnienie, moto od soboty bedzie na sprzedaz. Jak ktos zainteresowany to pisac zanim pojdzie na autotrader.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Sebastian, just_me i CezaaR lubiąto.
  9. piasek

Browary:
    513
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    No i poraz kolejny okazalo sie ze Autotrader to najlepsze miejsce na sprzedaz pojazdu, wczoraj o 15 wystawione ogloszenie, o 16 telefon od pierwszego kupca, dzisiaj o 10 obejrzal i kupil bez targowania za £3500, takze ogloszenie nieaktualne. Z ciekawosci dodam ze tenerek jest az 10 na sprzedaz na cale UK na autotraderze na chwile obecna i to chyba pomoglo w szybkiej sprzedazy :)

CWK_S_L_A_Y, Sly, CezaaR and 3 others like this.
  10. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    2227
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 xt660r
    Chyba musze przeniesc tam r.ke....

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!