Yamaha r6 2003 problemy

Temat na forum 'Silnik, sprzęgło i napęd' rozpoczęty przez Damian1865, Październik 11, 2021.

1. Damian1865

Damian1865 Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Sadoleś
    Motocykl:
    Yamaha YZF R6 2003
    Witam posiadam Yamahe r6 2003 i dzisiaj powstał taki problem jak jej odkręciłem manetkę zacząłem się rozpędzać tak bardzo dynamicznie to yamaszka (chyba to było na 4 biegu ) doszła do 12000 obrotów i nie chciała więcej ciągnąć a jak dojechałem do skrzyżowania i wrzuciłem luz to tak jakby nie chodziła na jednym cylindrze . Wróciłem do domu i zacząłem ją sprawdzać co to może być gdy probuje ruszyć z miejsca bez gazu to odrazu gaśnie (przed tym nie gasła ruszała bez problemu) dodam że odpala bez problemu . Zacząłem od świec założyłem nowe świece ale problem dalej występuję nadal jak ją kręcę na wyższe obroty to dochozi do 12000 i potem ma jakby muła sprawdziłem czy jest reakcja na odpięcie kostki z cewki zapłonowej i reaguje jak odepnę kostkę nie pracuje na jednym cylindrze po czym gaśnie i tak próbuje to rozgryść może ktoś ma jakiś pomysł albo miał podobny przypadek .

2. Vader

Vader Szalony Wulkanizator

Browary:
    1109
    Miasto:
    Adres zmieniam częściej niż gacie
    Motocykl:
    Między innymi Komar:-)
    Ja tak kiedyś miałem w hondzie ilekroć padało. Przyczyną było przebicie na przewodach wysokiego napięcia, ale u ciebie to bez zobaczenia maszyny mogę z fusów równie dobrze powróżyć ;)
    Podstawy sprawdź czyli powietrze (w powietrzu zawiera się też ciśnienie sprężania) paliwo i prąd.

3. Damian1865

Browary:
    0
    Miasto:
    Sadoleś
    Motocykl:
    Yamaha YZF R6 2003
    no u mnie już są pojedyncze cewki ale ciekawi mnie czy może z którąś nie ma problemów

4. gruberxr

gruberxr Beztroski Posiadacz

Browary:
    130
    Miasto:
    kings lynn england
    Motocykl:
    YAMAHA XT660R
    Może pompa paliwa.Nie dostaje wystarczającej ilości benzyny i nie chce się wkręcać powyżej 12 tyś.

5. Damian1865

Browary:
    0
    Miasto:
    Sadoleś
    Motocykl:
    Yamaha YZF R6 2003
    sam już nie wiem stało mi się to podczas jazdy i się zastanawiam czy to jakaś duperela czy coś poważnego

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!