Yamaha mt09, 2015, 33k

Temat na forum 'Motocykle na Sprzedaż' rozpoczęty przez piasek, Wrzesień 5, 2019.

1. piasek

piasek Kat Komarków

Browary:
    978
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Yamaha MT09, 2015rok, 33mil przebiegu, klamki giles tooling, quickshifter i blipper wraz z launch control woolwich racing zestrojone z ecu remap przez S-Tech, crash protectors. Stan bardzo dobry, serwisowany jakies 300 mil temu.

£3500, Byfleet KT14

[​IMG][​IMG]

Wasal i Pablocarlos lubią to.
  2. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    957
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Jak bylo mapowane prze S-Tec to musi byc zyleta, Simon naprawde wie co robi. Z ciekawosci jak ten blipper dziala.

Ps sorry za wbicie w post

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

3. piasek

piasek Kat Komarków

Browary:
    978
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Blipper dziala jak quickshifter tylko ze przy redukcjach. W sumie jezdzisz prawie jak polautomatem ;) od dwojki w gore do 6 i w dol od 6 do 2 nie trzeba sprzegla uzywac, do tego jak by wrzucic sportowy wydech to przy redukcjach ladnie pierdzi ;)

4. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    957
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Ja wiem jak on dziala, sorry chodzilo mi bardziej jak plynnie chodzi w mt09?

5. basior

basior Kat Komarków

Browary:
    613
    Miasto:
    Hinckley a.k.a. shithole
    Motocykl:
    skradziony
    33 mil przebiegu?
    No no... toś się najeździł.

Buszek lubi to.
  6. piasek

piasek Kat Komarków

Browary:
    978
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Tak, jakies 300mil od lutego. Dlatego tez stwierdzilem ze chyba nie ma sensu trzymac.

7. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    957
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Dlaczego ty nie smigasz motocyklem? Masz problemy? Cos Cie trapi? Podziel sie z nami

8. piasek

piasek Kat Komarków

Browary:
    978
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Jak trzymasz moto powyzej 4tys obrotow (czyli zawsze :)) to pracuje bardzo plynnie, naciskasz dzwignie zmiany biegow i hez zadnego oporu wskakuje bieg, do tego nie ma zadnego szarpania ani nic w tym stylu, zdarzylo mi sie w zakrecie redukowac. Domyslam sie ze to jak chodzi zalezy od tego kto to zakladal i regulowal.

9. piasek

piasek Kat Komarków

Browary:
    978
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Jasne ze sie podziele ;)

Do pracy nie jezdze moto bo tam kradna na potege, kilka maszyn poszlo z garazu, a pajacow na skuterach bez tablic i bez kaskow widuje codziennie.

Jak nie jestem w pracy to mam syna pod opieka, jedyny czas jaki pozostaje to jak zaprowadze mlodego do szkoly, zanim wyjde do pracy, a mnie nie bawi jazda w kolo komina wiedzac ze za 2/3 godzinki musze isc do pracy.

Do tego dochadza problemy zdrowotne ktore nie zawsze pozwalaja mi wyjsc z domu wtedy kiedy bym chcial.

Wtedy sprzedaje moto i za 3 miesiace mysle nie no trzeba cos kupic, tym razem znajde czas na jazde, kupuje moto i bleden kolo co roku hahahah

10. kato77

kato77 Beztroski Posiadacz

Browary:
    402
    Miasto:
    Hertfordshire
    Motocykl:
    Honda CBR XX 1100 Super-Blackbird
    Piasek przestajesz jezdzic zupelnie?

11. piasek

piasek Kat Komarków

Browary:
    978
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Nie, zupelnie to nie, bo jeszcze Hondzina w garazu stoi ;) Tak latwo sie mnie z szeregow Polishbikers nie pozbedziecie :)

Znajac mnie to przed kolejni wakacjami znow cos kupie pod wplywem impulsu :) Naogladalem sie Bosniackich filmikow z wyprawy Komara i spolki i mi sie tez taki cos kiedy marzy, ale ani motocykla odpowiedniego, ani umiejetnosci w offie. Kto wie, ktm jeszcze w garazu nie mialem ;)

polly_20, kato77 i Pablocarlos lubiąto.
  12. piasek

piasek Kat Komarków

Browary:
    978
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Moto sprzedane. Poszlo przez FB marketplace za £3500. I nawet raz koles nie wspomnial ze przebieg jest duzy :p

mirusiek, Pablocarlos i Rob lubiąto.
  13. diizzii

diizzii Beztroski Posiadacz

Browary:
    82
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    yamaha xt 660r, kawasaki z750
    No od kiedyś te umiejętności w offie trzeba zacząć. :D
    Dobry kursik też nie jest zły. Polecam Dave Thorpe Honda Off Road Centre na pierwsze enduro. IMG-20190622-WA0053.jpg

piasek lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!