XTZ750 Super Tenere koło.

Temat na forum 'Szukam, Kupię' rozpoczęty przez gruberxr, Lipiec 20, 2021 o godzinie 12:58.

1. gruberxr

gruberxr Beztroski Posiadacz

Browary:
    122
    Miasto:
    kings lynn england
    Motocykl:
    YAMAHA XT660R
    Szukam przedniego koła do starej tenerki.Musi być w dobrym stanie.
    Moja felga paskudnie się utleniła i nie nadaje się do jazdy
    Może ktoś ma albo wie gdzie można znaleźć,uprzedzam szukałem wszędzie.

2. komarecki

komarecki Tuner Motorynek

Browary:
    4670
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 exc 300 ktm 690 rally raid
    Pytanie ile chcesz w to zainwestowac bo mozesz uzyc orginalnej szpulki i zaplesx na nowa akcesoryjna obrecz nie wiem jak na ebayu ale napewno znajda cos w hagonie na odpowiednia ilosc szprych , szprychy tez bedą mic , z reszto mozesz im wyslac szpulke zeobia wszystko i odeslą.

3. gruberxr

gruberxr Beztroski Posiadacz

Browary:
    122
    Miasto:
    kings lynn england
    Motocykl:
    YAMAHA XT660R
    Koszt zrobienia koła to około £300-400 zależy jaką obręcz i szprychy.Chciałem znaleźć coś na szybko,żeby jeszcze w sezonie pojeździć.Niestety mało tego a ceny z kosmosu. Za stare koło z zardzewiałymi szprychami wołają sobie po £150-200.
    Miałem w zimę rozbierać i porobić wszystko.
    --- Post updated ---
    20210710_201119.jpg

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!