Wyprawa z UK do PL co zabrać...

Temat na forum 'Turystyka' rozpoczęty przez Greg PL, Luty 26, 2017.

Tags:
 1. Schwartz

  Schwartz Beztroski Posiadacz

  Dołączył:
  Maj 23, 2015
  Posty:
  227
  Browary:
  55
  Miasto:
  London
  Motocykl:
  Triumph Tiger Explorer 1200
 2. Owca

  Owca Kierowca Kosiarki

  Dołączył:
  Grudzień 29, 2014
  Posty:
  29
  Browary:
  6
  Miasto:
  Wellingborough
  Motocykl:
  Suzuki GSF 650 K8
  Filtrowanie w Niemczech jest zabronione, ale jak powiedział mi znajomy który tam mieszka długie lata, podczas ujowej dla motocyklistów pogody (deszcz, nieziemskie upały) kierowcy potrafią robić miejsce dla moto. Gdy żar leje się się z nieba możesz policjantowi w razie "w" powiedzieć, że jak będziesz stał w miejscu to za chwilę będą musieli karetkę wzywać po Ciebie :)
  Podobno policja niemiecka przymyka oko na to. Ja osobiście filtrowałem w dużym korku na autostradzie i widziałem niemieckich motocyklistów robiących to samo.
  Aczkolwiek ryzyko zawsze jest.

  Powtórzę to co napisałem wcześniej: obowiązuje prawo UE co do wyposażenia: bierzemy to czego wymaga prawo w kraju zarejestrowania pojazdu i zdrowy rozsądek.
  Jak masz lampy niedostosowane i walą nie w tą stronę co potrzeba to warto nakleić konwertery dla bezpieczeństwa innych - za to akurat można dostać po łbie od policji. Kamizelkę zawsze mam ze sobą bardziej na wypadek awarii i nieplanowanego postoju na poboczu. Apteczka to dla mnie standard - dużo miejsca nie zajmuje, a plaster czy piguły przeciwbólowe zawsze się mogą przydać.
  Alkomaty to chyba, żeby jako czopki francuskiej władzy w tyłek wsadzić :)

  Co do linka, który podałeś, to powiem tak: sprzedają potrzebne wyposażenie to i je reklamować muszą :)
   

Poleć forum