..wypadek - jak dalej?

Temat na forum 'Prawo' rozpoczęty przez yeuop, Sierpień 22, 2020.

1. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    1288
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha MT10
    Zmien kancelarie, jakas malo profesionalna baba.

Sent from my SM-G986B using Tapatalk

gabik lubi to.
  2. Wolfhound

Wolfhound Beztroski Posiadacz

Browary:
    45
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    jakies suzuki czy cos...
    Jak juz pisalem, mozna naginac ale nie przesadzac. Co by sie nie dzialo przy kazdym telefonie i rozmowie trzymac sie swojej wersji bo jak cos sie bedzie nie zgadzac to wlasnie posadza cie o fraud. Co to za kancelaria?

3. yeuop

yeuop Beztroski Posiadacz

Browary:
    460
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    fioletowy pożeracz przestrzeni
    Moja kancelaria ma faaaantastyczny ranking na trustpilocie, a mnie po prostu olewaja. Czy moge bez zadnych kosztow przeniesc to gdzie indziej?

Moze ktos podac namiary na dobra kancelarie?

4. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    942
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Małe szanse ze nowa kancelaria to dotknie - ale próbuj

5. Wolfhound

Wolfhound Beztroski Posiadacz

Browary:
    45
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    jakies suzuki czy cos...
    Skoro jest fantastyczna to mozesz szukac tylko gorszej. To trudne sprawy i tu potrzebny jest czas, to moze potrwac lata. Ja bym tylko radzil jeszcze raz, nie przesadzaj z sciemnianiem bo mozesz przegrac wszystko.

6. yeuop

Browary:
    460
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    Nie sciemnilem ani jednej rzeczy, mam na wszystko kwity. Mam w sumie stosunkowo niewielkie obrazenia, a moja kancelaria mowi, ze jestem oskarzony o insurance fraud, bo wyolbrzymiam.

A najbardziej chodzi o to, ze moja kancelaria sama nic nie zrobi, jak ich nie pocisne. Teraz od prawie 4 miesiecy pani nie miala czasu skontaktowac sie z szefem w mojej sprawie i wszystko lezalo nietkniete. To mnie wkurza. Chcialbym, by moje wnuki dozyly finalu tej sprawy.

7. Rob

Rob Kat Komarków

Browary:
    2567
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    Moze oni tez maja zanik pamieci krotkotrwalej

Sent from my iPhone using Tapatalk

Frezer, piwko78 i krycek lubiąto.
  8. Frezer

Frezer Beztroski Posiadacz

Browary:
    83
    Miasto:
    Canterbury
    Motocykl:
    Blackbird
    Moja tez ma, mi sie wydaje ze to taki industry standard

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

9. yeuop

Browary:
    460
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    Napiszesz wiecej?

10. Frezer

Browary:
    83
    Miasto:
    Canterbury
    Motocykl:
    Blackbird
    Sprawa sie toczy 2 lata. Oczywiscie man na uwadze ze to moze potrwac ze wzgledu na urazy. Jedyne co mnie wkurza to ze nieraz tak jak ty musze po dobre kilka tygodni czekac na odpowiedz jak I'm mysylam emaila. Ktoregos razu sie na tyle wkurzylem ze zaczalem sie kontaktowac a inna kancelaria ale powiedzieli ze jakbym w tej chwili chcial sie przeniesc to oni podejrzewaja ze to moze wszystko opoznic o kilka miesiecy.

Poradzili mi zebym sprobowal zrobic official complaint I jak wtedy nie bedzie zadnego skutku to pomyslec o zmianie. Nie robilem tego wtedy bo akurat obecna firma spiela troche dupska i ruszyli troche sprawe ale teraz znowu czekam ponad tydzien na odpowiedz na jednego maila z bardzo prostym pytaniem

Wiec tobie ogolnie tez radze wyslac do mich emaila (najlepiej do dyrektora) i poprosic ich o 'formal complaint procedure'.

Ogolnie te firmy trzeba cisnac zeby cos sie dzialo, bo oni maja bardzo duzo klientow I jak mowia przed wzieciem sprawy ze nie maja az tylu spraw a ty bedziesz dla nich priorytetem do prawdopodobnie sciemniaja.

11. yeuop

Browary:
    460
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    Ale dlaczego opoznic o kilka miesiecy?
    U mnie od 4 miesiecy nie ma zadnego postepu, mnie to wkurza, bo od prawnika oczekuje najwyzszego poziomu uslug.

Niemniej wspolczuje, ze sie z tym meczysz juz 2 lata. Ja to jestem jeszcze leszcz.

A na jakim jestes etapie? Bedziesz to kierowal do sadu? Ja zdecydowanie tak, bo motor mi naprawili, ale jestem w plecy za cala reszte (psycholog nie jest tani).

12. Rob

Rob Kat Komarków

Browary:
    2567
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    Rozbawiles mnie poraz kolejny. Jesli psycholog nie jest tani to idz do sadu. Bedziesz mial najwyzszy poziom uslug za najwyzsze stawki.

Poza tym nie musiales chodzic do psychologa. My bysmy cie za darmo wyleczyli gdybys nas tak sluchal jak tego typa za pieniadze

Sent from my iPhone using Tapatalk

Wasal lubi to.
  13. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    1288
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha MT10
    Ja ci dawno mowilem zbadaj hormony.

Sent from my SM-G986B using Tapatalk

Rob i CezaaR lubią to.
  14. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2637
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Kancelarie zwlekając ze sprawą, najnormalniej nabijają sobie koszta, a po to aby Tobie jak najwięcej wziąść legalnie prowizji, chcąc czy nie chcąc prawdy się nie dowiesz, ale jak masz do zarobienia przyjmijmy 20 procent, z np ogólnych 5 tys to tylko 1k. (ledwo na porządne lafiryndy będzie)
    Ale jak już jest suma łączna osylujaca 12 k plus,, to jest jakiś Pieniądz dla firmy, bo już nie 20 a 30 procent będziesz musiał zapłacić, powszechny proceder

Rob lubi to.
  15. yeuop

Browary:
    460
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    Tak jest moze w jakis szmatlawych firemkach. Mam w kontrakcie, ze maksymalnie biora 15% i koniec.

16. Frezer

Browary:
    83
    Miasto:
    Canterbury
    Motocykl:
    Blackbird
    W moim przypadku zmiana prawnikow opoznila by caly proces no zaszedl juz disc daleko, dostalem juz dwie oferty, wlasciwie juz bym mogl to dawno zakonczyc ale bardziej niz na czasie zalezy mi na sprawiedliwym odszkodowaniu szczegolnie ze i tak mam z tymi pieniedzmi dalekosiezne plany. W plecy co prawda jestem dosc daleko bo 3 miesiace bez pracy i 20 godzin u dentysty na kanalowkach i rekonstrukcjach zebow troche mi poluzowaly portfel ale powolutku sie odrabiam.

Jak twoj claim praktycznie od poczatku stoi w miejscu to szukaj innej tylko im bardzo dokladnie wytlumacz jakie sa problemy zeby potem nie stwierdzili ze nie bardzo chce im sie tym zajmowac, co zdaje sie pomysleli twoi obecni

Jak masz problemy ze cie oskarzaja o fraud to szukaj innego prawnika zdecydowanie. Moja matka miala kiedys taka sytuacje i ten pan to ogarnal:

https://uk.linkedin.com/in/wojtek-g...issionId=be402100-04ca-a616-08e7-dbc2a582717e

#116 Frezer, Wrzesień 21, 2021 o godzinie 09:28
    Ostatnia edycja: Wrzesień 21, 2021 o godzinie 09:51

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!