Wyjazd z UK-PL na ścigaczu

Temat na forum 'Zloty, Imprezy, Wyjazdy' rozpoczęty przez ooskaar, Maj 11, 2021.

1. Krzys PL

Krzys PL Beztroski Posiadacz

Browary:
    218
    Miasto:
    Hemel Hempstead
    Motocykl:
    Suzuki SV650S k5
    Ty lepiej opowiedz te wyprawę z MZta bo to fajna historia :)

Jesli chodzi o podróż do Polski na moto to kiedyś myślałem nad tym.
    Skoczyło się na tym że przeliczyłem sobie wszystko i wyszło że wysłanie moto kurierem a ja samolotem było w podobnej cenie co wyjazd na kołach więc sobie odpuściłem.
    Co innego jak chcesz jechać i zwiedzać po drodze to jak najbardziej można na kołach. Jak na strzale autorstada to nie widzę w tym nic ciekawego.

2. motomaniax

motomaniax Kierowca Kosiarki

Browary:
    32
    Miasto:
    Bourne
    Motocykl:
    triumph tiger 800 xca/cbr 600 f4
    To może i ja szepneę o mojej małej wyprawce lata temu na prawie ścigaczu bo Yamaha fazer 1000 z 2001 rocku:) a mianowicie z dziewczyną od sztycha wróciłem z granicy Albańskiej do Polski ,wyszło jakieś 1400km ale po dzikusach przez Bośnię Węgry Słowację ,zajęło to nam około 24 godz bo jednak tam autostrad było brak ,tak że myślę że na ścigu po hajłejach niemieckich to sama przyjemność :)

CezaaR lubi to.
  3. Piotr

Piotr Beztroski Posiadacz

Browary:
    489
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Black King ZZR1400
    1400km jednego dnia, szacun. Zrobilem kiedys na Fireblade podobny dystans spod Stelvio do Londynu (start o 8am spod Stelvio, w domu o 11pm) i szumialo mi uszach jeszcze kolejnego dnia :D
    Trase Londyn-Wawa zrobilem 2 razy, 'na strzal' (raz na nakedzie Suzuki GSX750 Inazuma, raz na sport-turystyku, Yamaha Thunderace) i wiem ze nigdy wiecej! Niemieckie autostrady sa najlepsze w Europie... ale na motocyklu, 'na strzal' do Polski sa tez kurewsko nudne. A jezeli trafisz na deszcz/wiatr bedzie naprawde slabo.
    Oskar, jezeli naprawde chcesz jechac sportem, zrob z tego 2-3dniowa trase.

motomaniax lubi to.
  4. motomaniax

motomaniax Kierowca Kosiarki

Browary:
    32
    Miasto:
    Bourne
    Motocykl:
    triumph tiger 800 xca/cbr 600 f4
    Zgadza
    Zgadza się ,teraz to bym chyba nie dał rady :)też traskę mieliśmy rozbić na dwa dni ale tak dobrze nam się jechało ,że dziewczyna zdecydowała że da radę bez noclegu przetrwać na siodełku z tyłu,fakt że Fazer 1000 to dosyć wygodny sprzęcik

5. Piotr

Piotr Beztroski Posiadacz

Browary:
    489
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Black King ZZR1400
    A to ciekawe bo podobnie bylo w moim przypadku. Tego dnia jechalem wlasnie z zona, przy czym on na wlasnej CBR600RR. Oczywiscie nigdy nie zaplanowalbym takiego strzalu dla niej, i mielismy spac po drodze w okolinach Reims. Ale byl czerwiec, slonce do 9pm i to ona zaproponowala zeby cisnac do tunelu i dojechac do domu tego samego dnia.

motomaniax i CezaaR lubią to.
  6. rothar

rothar Kierowca Kosiarki

Browary:
    11
    Miasto:
    londyn
    Motocykl:
    virago 1100, Dagstar xvs 1100 custom
    na virago 1100 z 94 roku w dwa dni bez spiny i zadnych specjalnych ciuchow - jeden dzien caly lalo zwykle watherprof dalo rade , paliwo mialem 5l na wszelki wypadek - w sumie to nudne jechanie - autostrada, autostrada , autostrada .... i granica i tyle - w niemczech bywala dlugie odcinki bez stacji paliw trzeba zjezdzac do miasteczek wtedy i to jedyna atrakcja tej podrozy :)

7. zet

zet Beztroski Posiadacz

Browary:
    322
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    hd
    to jeszcze dodam ze filtr powietrza na wierzchu-widoczny-odkryty jest w szkopach niedozwolony, przynajmniej tak bylo 3 lata temu

8. Pit

Pit Kierowca Kosiarki

Browary:
    3
    Miasto:
    hounslow
    Motocykl:
    gsxr 1000 K4
    Witam zrobiłem ta trasę 11 razy : z Londynu na Podkarpacie i zawsze leciałem sportem ,a dokładniej to sportami bo było ich kilka . Z doświadczenia wiem ze zestaw naprawczy do opon ,szmatką i płyń do mycia szybki ,dwuczęściowe ubranie przeciwdeszczowe i wygodny kask to podstawa ,reszta indywidualnie w zależności od potrzeb kierowcy. Najdłużej jechałem 3 dni zwiedzając po drodze .Najkrótszy czas to 13.5h wliczając w to Eurotunel. Motocykl w każdym wypadku był GSXR 1000 ,który przy rekordowym czasie przejazdu pożarł 9.5 baku paliwa.
    Ponadto frajda na maxa więc polecam - świetne doświadczenie.
    Jeśli planujesz bić rekordy czasowe ,to zabierz również mała butelkę smaru do łańcucha.
    Pozdrawiam:) FB_IMG_1518561654293.jpg

Ciaho, Piotr i Mag147 lubiąto.
  9. yeuop

yeuop Beztroski Posiadacz

Browary:
    460
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    fioletowy pożeracz przestrzeni
    Co to jest za torba? Fajnie wyglada.

10. Marcin1984

Marcin1984 Beztroski Posiadacz

Browary:
    135
    Miasto:
    Hemel Hempstead
    Motocykl:
    Yamaha FZ6N
    A jaki test potrzebujesz na wjazd do Francji antygeny tak jak na przelot samolotem czy musi być PCR.
    Dobra nie było pytania znalazłem odpowiedź testy na antygeny już nie są uznawane tylko PCR
    --- Post updated ---
    Mam testy co tydzień w pracy czy mogę na nim wjechać do Francji?

#30 Marcin1984, Maj 19, 2021
    Ostatnia edycja: Maj 19, 2021
  11. zet

zet Beztroski Posiadacz

Browary:
    322
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    hd
    Jak beda tam twoje dane to mysle ze tak, tlko nie moga byc strasze niz 48h ? 72h ? juz nie pamietam trzeba doczytac na gov

12. kostan77

kostan77 Szalony Wulkanizator

Browary:
    390
    Miasto:
    London/SW16
    Motocykl:
    BMW R1200 GS
    Ale żeby wlecieć do UK to wystarczy zrobić antygenowy

13. zet

zet Beztroski Posiadacz

Browary:
    322
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    hd
    no, a potem dwa testy na 10 dniowej kwarantannie ktore musisz miec wykupione/zabukowane przed przylotem

14. kostan77

kostan77 Szalony Wulkanizator

Browary:
    390
    Miasto:
    London/SW16
    Motocykl:
    BMW R1200 GS
    Tak wiem bo właśnie siedzę w domu na kwarantynie:):)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

zet lubi to.
  15. Marcin1984

Browary:
    135
    Miasto:
    Hemel Hempstead
    Motocykl:
    Yamaha FZ6N
    Jutro pierwszy raz wyjazd z PL kierunek UK w planie małe zwiedzanie po Europie. Przewiduje jakiś tydzień na przejazd na spokojnie.
    :hearteyes:

IMG-20210818-WA0002.jpeg

zet, Piotr, piotrekzzr and 1 other person like this.
  16. ooskaar

ooskaar Beztroski Posiadacz

Browary:
    32
    Miasto:
    S Wales
    Motocykl:
    CBR 600rr
    Udany trip? Powtórzyłbys?

17. Marcin1984

Browary:
    135
    Miasto:
    Hemel Hempstead
    Motocykl:
    Yamaha FZ6N
    Powiem Ci że planowałem jechać 3-4dni
    Ale....... Byłem w trasie prawie 14 hehehe zajebista sprawa☺️☺️
    Miało być prosto Polska UK i tyle a tymczasem 4 dni po Polsce bujałem tak się spodobało później Berlin Rotterdam Amsterdam Hoorn
    I parę innych miejsc.
    Ogólnie przyszły rok planuje już na grubo z 3 tygodnie w trasie w chuj mi się podobało mega przeżycie.
    Choć muszę przyznać że miałem lekkiego jakiegoś stracha jednak to co innego niż jazda wokół komina ale naprawdę było zajebiście mimo że z Polski już leciałem sam było zajebiście.

IMG_20210824_132955.jpg IMG_20210824_132955.jpg

Attached Files:

CezaaR, marcinf66 i Goall89 lubiąto.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!