.....wyjazd do Kings Lynn na półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata na żużlu pokibicowac Biało-czerw

Temat na forum 'Zloty, Imprezy, Wyjazdy' rozpoczęty przez zuzel, Czerwiec 26, 2011.

1. zuzel

zuzel Beztroski Posiadacz

Browary:
    1
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha YZF R6
    ..jak w temacie...SGP w Cardiff ju? za nami, nie posz?o tam naszym or?om za dobrze ale mo?e w Dru?ynówce bedzie lepiej...jeste?my w ko?cu obro?cami tytu?u.....zawody odb?d? sie w poniedzia?ek 11 lipca o 19.30 na Norfolk Arena w Kings Lynn.....bilety mo?na kupic tutaj http://www.seetickets.com/Event/2011-FIM-SPEEDWAY-WORLD-CUP-EVENT-2/Norfolk-Arena/543204 ..... i do ko?ca miesi?ca b?d? w cenie 15 funtów, pózniej 20, bedzie mozna rowniez kupic bilety w dniu zawodow na bramie oczywiscie....dzieci poni?ej 15 lat p?ac? 5 funtów...z Polakami rywalizowac b?d?: gospodarze Brytyjczycy, Czesi i Rosjanie......zwyci?zcy bezpo?rednio wchodz? do fina?u, który odb?dzie sie w Gorzowie Wlkp. druga i trzecia ekipa jad? w bara?u równie? w Gorzowie....to chyba tyle gwoli wst?pu...ja jade...bilet juz zakupilem..:)...

p.s. 2 lata temu bylem na takim polfinale w Peterborough....bylo Bia?o-czerwono na calym stadionie..:)....

2. kamyk

kamyk Beztroski Posiadacz

Browary:
    1
    Miasto:
    Northamptonshire
    Motocykl:
    Yaha , CRF450r
    ...a ja chyba sie skusze-nigdy nie bylem,a ciekawe jak to wyglada na zywo...

3. szczypior

szczypior Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    Yamaha YBR 125 Custom
    Ja chyba sie wybiore zobacze jak z robota bede stal. A do Gorzowa (moje miasto) na final to na 100% jade bilet juz mam kupiony :)

4. HorryPortier

HorryPortier Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    watford
    Motocykl:
    aprilia
    Podejrzewam,ze nigdy nie bedzie klimatu jak w Polsce.Jesli nigdy nie byles,to warto:lol:

5. szczypior

szczypior Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    Yamaha YBR 125 Custom
    Napewno takiego klimatu tutaj nie uswiadczymy, tak samo jak w polsce nieda sie na stadionie pilkarskim odczuc tej atmosfery jak panuje na tutejszych spotkaniach pilkarskich.
    A szkoda :(

6. LoganOx

LoganOx Beztroski Posiadacz

Browary:
    109
    Miasto:
    Swindon
    Motocykl:
    Aprilia Caponord ETV 1000
    Klimat jak klimat, ale speedway w Anglii sporo si? ró?ni od tego w Polsce a to za spraw? widowiskowo?ci. Tutaj tory s? znacznie krótsze ni? w PL (np.: w Cardiff 278m a w Polsce 330-400m) i zawodnicy nie osi?gaj? takich pr?dko?ci jak na d?ugich torach przez co dla polskiego kibica zawody w Anglii mog? si? wydawa? po prostu nudne. Nowe t?umiki stosowane wsz?dzie poza Polsk? te? widowiskowo?ci nie pomagaj? niestety :-(
    jednym s?owem speedway w Anglii nie jest zbyt atrakcyjny.

7. zuzel

zuzel Beztroski Posiadacz

Browary:
    1
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha YZF R6

...w Polsce te? je?d?? na nowych t?umikach....a tory jak to tory..s? ró?ne...co do szybko?ci t? s? to niewielkie ró?nice....wa?ne jest przygotowanie toru....na przyczepniejszym je?d?? szybciej a na twardym wolniej....

btw. tor w Kings Lynn ma 342 metry d?ugo?ci....

8. LoganOx

LoganOx Beztroski Posiadacz

Browary:
    109
    Miasto:
    Swindon
    Motocykl:
    Aprilia Caponord ETV 1000
    Cardiff - 268 m, czas ok 56 sek.
    Rzeszów - 395 m, czas ok 63 sek.
    ró?nica w pr?dko?ci jest...
    Wyglada na to, ?e Kings Lynn jest d?uzszy niz Toru?, Gorzów, Leszno i Wroc?aw Hmmm - dzieki PB dowiedzia?em si? czego? nowego :D
    A co do t?umików, to wydawa?o mi si?, ?e nawet po tych ceregielach z zakazem stosowania nowych t?umików nadal mo?na je?dzi? na starych.

PS Wiem, ?e mo?e zbytnio uogólniam, ale porównuj?c nudne SGP w Cardiff z soboty do meczu Leszno-Toru? w niedziel? to jakby si? oglada?o dwa rózne sporty. W Lesznie mecz by? super ciekawy, emocjonujacy i zapadajacy w pami?? a z Cardiff b?d? pamietac tylko wspania?? opraw? i Chrisa Holdera :) Gdy w Oxfordzie by? speedway to kilka razy chodzilem na mecze i by?em bardzo zdegustowany poziomem i widowiskowo?ci?. Hmmmm mo?e w Kings Lynn jest inaczej?

#8 LoganOx, Czerwiec 28, 2011
    Ostatnia edycja: Czerwiec 29, 2011

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!