wyexportowanie motocykla z UK do PL

Temat na forum 'Prawo' rozpoczęty przez mrofczan, Marzec 26, 2020.

1. mrofczan

mrofczan Nabywca Suszarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Lerwick
    Motocykl:
    VStrom DL650 L4ABS
    Wpisałem w szukaj tą frazę i nie znalazłem odpowiedzi mnie satysfakcjonującej a więc zapytam,jak powinno się to zrobić tak aby cały proces przeszedł sprawnie ?
    Muszę nadmienić iż z powodu nawału zajęć w Polsce przeoczyłem MOT i tym samym nie posiadam insurance, 3 miesiące temu powinienem to zrobić,i teraz pytanie,jaka opcja będzie najlepsza.
    Online poprzez writing off (czy jest to samo co wyeksportowanie ?) czy też są inne opcje aby tego dokonać,czy raczej najpierw SORN i wtedy writing off ?
    W Polsce mniej więcej wiem co dalej ale w czasach kwarantanny może to być wyzwaniem .
    Szczerze dziękuję za wszelkie porady,linki czy też stosowne objaśnienia co z czym.
    Do zobaczenia na zakręcie lwg :)

2. Judasz666

Judasz666 Beztroski Posiadacz

Browary:
    128
    Miasto:
    Leagrave
    Motocykl:
    Kawasaki vulcan 650s
    A nie możesz go poprostu oddać na MOT , i cala reszta normalnie ? ja sie spoźniłem w tym roku z MOT 4 msc, zapomniałem poprostu, podjechałem do warsztatu i zrobili, jak nie w temacie to usune post żeby nie zaśmiecać, pzdr.

3. mrofczan

Browary:
    1
    Miasto:
    Lerwick
    Motocykl:
    VStrom DL650 L4ABS
    @Judasz666 Nie da rady,poniewaz jestem w Polsce i zostanę tu na dłużej,gdybym był w UK to bym nawet nie zadawał pytania tylko zrobił przegląd itd.

4. adas

adas Beztroski Posiadacz

Browary:
    4
    Miasto:
    cov
    Motocykl:
    gsxr1000, rmx 450z, gtr 1400'17 , honda crf1000 '16
    wyślij niebieską częśc v5 do dvla i wpisz datę exportu taką jaka Ci pasuje

5. mrofczan

Browary:
    1
    Miasto:
    Lerwick
    Motocykl:
    VStrom DL650 L4ABS
    @adas widzę że nie zrozumieliśmy się,ale dzięki za zainteresowanie.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!