Wybory prezydenckie 2020

Temat na forum 'Hydepark' rozpoczęty przez Markus, Maj 2, 2015.

1. Judasz666

Judasz666 Beztroski Posiadacz

Browary:
    162
    Miasto:
    Leagrave
    Motocykl:
    Kawasaki vulcan 650s
    To wy tu jeszcze ? :) mnie tylko jedno w tych całych wyborach dziwi, czy to na Prezydenta czy rzadowych, czemu osobnicy namiętnie głosujący na pis i dudka, nie sa w Polsce tylko tu w UK i reszcie swiata? przeciez oni juz dloooogo rzadza i tyle cudów juz zrobili , nie powinni wracać do tych rozpust i dobrobytów. przeciez osiągnęli co chcieli i maja swój wymarzony raj na ziemi...

2. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    1190
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha MT10
    Raj jest jak umrzesz.

Sent from my SM-G986B using Tapatalk

Marcin79 i CezaaR lubią to.
  3. zet

zet Beztroski Posiadacz

Browary:
    213
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    hd
    Mnie tez to dziwi, ci co na PiS i Dudę wypierdalac! a ci co na innych mogą zostac czy tylko co na PO i trzaskowsoego mogą zostać ?

4. Judasz666

Browary:
    162
    Miasto:
    Leagrave
    Motocykl:
    Kawasaki vulcan 650s
    a to nie w krainie miodem i mlekiem płynącej ? :)

5. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    1190
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha MT10
    Takie krainy tylko u Alahha

CezaaR lubi to.
  6. Judasz666

Browary:
    162
    Miasto:
    Leagrave
    Motocykl:
    Kawasaki vulcan 650s
    chłopie, spuść z tonu bo wylewu dostaniesz, po co to klnac odrazu? ty naprawdę niewiele łapiesz z tego co czytasz...

7. zet

zet Beztroski Posiadacz

Browary:
    213
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    hd
    O mnie się nie martw ja sobie radę dam...ale jak będę miał problemy z czytaniem i rozumieniem to się do ciebie o pomoc zwrócę :tearsofjoy:

8. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    4064
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 exc 300 ktm 690 rally raid
  9. basior

basior Kat Komarków

Browary:
    703
    Miasto:
    Hinckley a.k.a. shithole
    Motocykl:
    skradziony
    Godzina oglądania? Jest wersja TLDW?
    Tak wyrywkowo spojrzałem i np fragment 39:55 - sorry ale gdybym w takie teksty wierzył to bym po wyjściu z samolotu spodziewał się czołgów na ulicach . Wszyscy głosujący na PAD-a to idioci z pamięcią max kilka godzin nie pamiętający ostatnich pięciu czy dziecięciu lat, nie wiedzący czy żyło im się lepiej czy gorzej, a jedyną wiedzę czerpią z przemówień na wiecach.
    Wiem jakie Hołdys ma poglądy, pamiętam jego moderowanie na pogawędkach Balcerowicza dla młodzieży (chyba w Woodstocku to było) więc nie dziwi mnie to co wygaduje.

zet lubi to.
  10. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    1190
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha MT10
    Patrze Holdys....klikam X

Jw_23, zet i CezaaR lubiąto.
  11. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2302
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Zobaczcie jaka klasę mają dzisiejsi zlodIeje a jaka klasę miał Robin Hood ( i lubi czysta :hearteyes:
    )
    Moze ludzie mieli mniej kasy, tylko mi nie mówić, że dzieci było mniej wtedy :sob::sob:

Jakąś refleksja

Ps teraz by nie przeszedł jak by mu Kościół Partyjny z Rydzykiem zrobił reklamę nawet 1szej tury

12. krytek

krytek Szalony Wulkanizator

Browary:
    619
    Miasto:
    leicester
    Motocykl:
    BMW R1200 GSA LC , KTM EXC-F 350 SIX DAYS
    Następny artysta , aktor , piosenkarz, malarz ,celebryta co się w pasterza politycznego bawi i loda trzaskowskiemu robi podniecajac się jaki on inteligetny i 5 języków zna, jakby to było wyznacznikiem dobrego prezydenta , ale już zapomniał wspomnieć kłamstw i kielobase jaka wystawił warszawiaka obecny ich włodarz, ustawki na ławeczce :)... , ale to ok bo przecież nasz kłamie a nasz kłamać może .....
    Ci ludzie - artyści , aktorzy itd, maja chore umysły jesli myślą ze są mądrzejsi poprzez swoją popularność i jakieś ich chwilowe błyski kariery ... i oni nazywają się elita - chodźmy za nimi :) śmiech ....

Marcin79 i CezaaR lubią to.
  13. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2302
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Wolałbym iść na wybory i zagłosować za młodym facetem niż starym kawalerem z kotem co nawet prawka niema :tonguewink: ( lub czytaj figutantem zyrantem :tearsofjoy:l)

Dla mnie to jeden i drugi to kłamca i a maliniak prosto z budowy :sunglasses:

LoganOx lubi to.
  14. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    4064
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 exc 300 ktm 690 rally raid
    Niewiem po co slowa o lodach i innych z ust czlowieka ktory dopiero co wypowiadal sie ze kazdy ma prawo byc zakim chce.
    Artysta , aktor , piosenkarz to tez człowiek i obywatel i ma prawo jak kazdy inny miec zdanie na jakis temat ,wypowiadac sie i probowac przekonac innych.
    Twoj dopis na dole juz mowi w prost do ktorego elektoratu nalezysz , uzywasz ich słow i ich kultury wypowiedzi oraz ich systemu prawa do posiadania racji.
    Tyle napisac o uszanowaniu zdania innych a potem wylac taki komentarz.

#174 komarecki, Lipiec 1, 2020
    Ostatnia edycja: Lipiec 1, 2020
    Konrad, wneku, pkrzysztof17 and 2 others like this.
  15. rudy

rudy Beztroski Posiadacz

Browary:
    52
    Miasto:
    Leicester
    Motocykl:
    Yamaha TDM 900
    Przenikliwa i dogłębną analiza panie Krytek.

16. krytek

Browary:
    619
    Miasto:
    leicester
    Motocykl:
    Staraj sie czytać czasem bardziej wyluzowany :) bo nie piszemy tu o śmierci czy tragediach kogoś.
    Napisałem to bo robi mu loda w przenośni i trochę z humorem :) - jaki uśmiech ma ten Trzaskowski , jaka powaga...od 0 do 30 % tak szybko osiągnął wynik ....mówił w filmie jesli się nie mylę - jakie to głupie argumenty. Skoro mam go słuchać to dlaczego nie mówi tez o klamstewkach jego , głupich decyzjach...
    To jest kolejny wyznawca który jest ślepy na błędy i kłamstwa człowieka który chce być głowa polski i którego ubiera w pachnące kwiatuszki ...
    Dałeś filmik wiec ja dałem odpowiedz bez ataku, bez wyzwisk, bez wykrzykników, ale z takim małym zarcikiem o lodzie - może jeszcze nie ochlonoles po rozmowie o ktm- ch :)
    No nie należę do tych co tu pisali o debilach innym stanem umysłu itd
    O polityce da się tez rozmawiać bez negatywnych emocji i z żartem - ja próbuje przynajmniej :)
    Jesli masz ochotę to ciągnąć to odpowiedz merytorycznie a nie wsadzaj mnie do worka z kimś....
    dodam na wyluzowanie:p:p:p:D:D:D

17. Buszek

Buszek Kat Komarków

Browary:
    1375
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Ja wam powiem ze teraz to mega ciężki wybór jest na kogo zagłosować bo jeden i drugi się nie nadaje, Trzaskowski nic nowego sam nie wprowadzi ale jak tak człowiek pomyśli głosując na Dudę zamkniemy znowu Polskę typowo na jedna partie, pamiętając ile PiS ma swoich procent w rządzie.
    Takze przeraża mnie jak słyszę tu ludzi narzekających na to ze UK daje wszystko nierobom za darmo a oni musza zapierdzielac a później np ta sama osoba mi mówi ze w Polsce on na Dudę zagłosuje, heeee? Przecież to idzie w podobnym kierunku 500+, na czwartek dziecko emerytury itp. Btw takie tylko przemyślenie moje wiec się nie spinać ;)

krytek lubi to.
  18. krytek

Browary:
    619
    Miasto:
    leicester
    Motocykl:
    Miałem to napisać ... nie tylko UK pozatym , pol zachodniej Europy rozdaje pieniądz tym co mogą pracować a nie chcą bo dostają .
    Teraz Niemcy zapowiedziały 300 euro na każde dziecko - fajnie - i dziwić się ze tak wszyscy tu płyną :)
    Trzaskowski czy Duda - który jest mniejszym złem dla polski? Który jest bliżej wartością które wyznajesz i którego kłamstwa są bardziej łatwe do zniesienia - na tego chyba głosować trzeba .

19. bartek0016

bartek0016 Beztroski Posiadacz

Browary:
    36
    Miasto:
    bristol
    Motocykl:
    crf450, fmx650
  20. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    753
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s
    ach ta polityka
    ciekawe czego sie nabral

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!