Ważne! "GIVE WAY" Motocyklowa Grupa Eskortowa

Temat na forum 'Technika Jazdy' rozpoczęty przez Pinczer, Lipiec 11, 2016.

1. Pinczer

Pinczer Beztroski Posiadacz

Browary:
    94
    Miasto:
    Londyn/Poznań
    Motocykl:
    BMW R1200 RT Police spec. HONDA VFR 1200 F 2013
    Dzięki za odgrzanie tematu.
    Powoli zbierana jest grupa, a wszelkie sprawy organizacyjne oraz szkolenia ruszą w przyszłym roku 2017.
    Zainteresowanie moimi szkoleniami CBT oraz na kat. A w okresie jesienno-zimowym przerosło moje oczekiwania i póki co temu poświęcam większość czasu.
    Temat ożyje na wiosnę kiedy zatrudnię kolejnego instruktora i będę mógł sie temu oddać.
    Pozdrawiam

2. Wiesio

Wiesio Beztroski Posiadacz

Browary:
    68
    Miasto:
    wolverhampton
    Motocykl:
    hyosung aquila 650 suzuki sv 650
    Witam przegapiłem temat w lipcu. Pomysł bardzo fajny podoba mi się. Gdybyś otworzył jakis oddział w Birmingham albo w okolicy to ja jestem chętny. Do Londka mam kawałek drogi oprócz szkoleń to napewno większość eskort przynajmniej na początku będzie w waszym rejonie co powoduje że nie jestem zdecdowany. Do wiosny przemyslę temat i zobaczymy co wymyśliłem :). Pozdrawiam.

3. Big Stach

Big Stach Kierowca Kosiarki

Browary:
    24
    Miasto:
    Szczecin , Bristol
    Motocykl:
    Kawasaki Vn 1600 nomad
    Niech to nie umiera !!! Trzeba uczyć ludzi jeździć w kolumnie !! Mieliśmy ostatnio okazję przejechać się z Moto-Mikołajami po Bristolu . Ludzie !!!! Jeżdżę już troszkę , w kilku ;-) paradach wziąłem udział , ale to , co wyprawiało się na ulicach Bristolu to był istny koszmar . Może to tak ma wyglądać ? nie wiem , ale działo się .Kilku gości w kamizelkach na początku " myślę jest dobrze " i ruszyliśmy . Kolesie pojechali "sobie" . Zapomnieli o prawie 600 lub więcej sprzętach z tyłu :) , każde światła - stop , kolumna porwała się na kilkaset części , pani z córeczką zatrzymała kolumnę , by przejść na drugą stronę ulicy i stanąć by pomachać Mikołajom ;-) jaja . Sporo ludzi na szczęście znała drogę , więc jakoś przebijaliśmy się przez centrum , między samochodami , autobusami . Po wyjeździe z centrum zaczęliśmy spotykać tych w kamizelkach . Stali po drodze i wskazywali gdzie jechać , więc chyba było to tak zaplanowane . Pozwoliłem sobie przyblokować jedno rondo . 99 % przejeżdżających miało oczy jak pięciozłotówki z rybakiem , co ja robię :) Jakiś wariat , czy co :) Kilka kilometrów jechaliśmy sami . Zajebista parada . Za miastem pozbierali ten bałagan na dużym parkingu i jakoś dojechaliśmy do hospicjum , do dzieci . Myślę skromnie , ze nie tak to powinno wyglądać . Impreza cykliczna , więc z przodu coś na sygnale , a dalej zwarta kolumna , zablokowane ronda i przejścia i żadnego stop na światłach . Jedzie kolumna i nikt nie odważy się w nią wjechać , nawet jak ma zielone . Ale wszyscy muszą być poinformowani o zasadach jazdy w kolumnie i jak mają się zachowywać . No i oczywiście żadnych popisów kaskaderskich , jaki to ja zajebisty jestem i na kole obok kolumny potrafię .Uczcie , bo jest wiele do zrobienia . Ja wspólnie z "naszymi" spróbuję ogarnąć przyszłoroczną paradę w Bristolu . Może się uda . To nie dla szpanu , to dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników . No i sto razy fajniej wygląda taka zwarta grupa w strojach , a ludzie chwilkę zaczekają . LwG . Pozdrawiam .

Pinczer, bazyl i CezaaR lubiąto.
  4. Ender

Ender Kat Komarków

Browary:
    135
    Miasto:
    Didcot...
    Motocykl:
    VN 900 B7F R.I.P. --> VN 900 B8F ---> VN1700 Classic Tourer + KTM 620 SC :P
    Ciekaw jestem czy wy jeszcze działacie ??

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!