UWAGA! Zawody: KTO ZROBI NAJCIAŚNIEJSZĄ ÓSEMKĘ ? !

Temat na forum 'Technika Jazdy' rozpoczęty przez Pinczer, Listopad 30, 2017.

1. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    1453
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 xt660r
    Juz ci mowilem nastepnym razem przyjade rt i tyle bedzie twojego :p

just_me i Pinczer lubią to.
  2. piasek

piasek Szalony Wulkanizator

Browary:
    366
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Wcale sie nie dziwie. Pinczer w kompletnej zbroi to i szalal, a Komerecki na szybko tylko zdazyl wiatrowke zalozyc kreszowà to i bal sie upadku, stad te 4 milisekundy przewagi Pinczera.

3. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    1453
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 xt660r
    Kazdy kto ma doswiadczenie z motocyklami wie ze wygralo bmw rt i trzymajàcy sie go kurczowo pinczer :) ja i ta ĺamaga dobrze o tym wiemy bo on ma rt a ja mialem dwa , uklad tele lever plus poprzeczne dzialania zyroskopowe kola zamachowego kontra klasyczny widelec i motocykl z przebiegiem 299k ......no nic mam juz na ebayu kilka rt na obserwacji .....bylo by latwiej bo zaproponowalem zamiane sprzetow ale pinczer udal ze nie slyszy i polecial opychac sie ciastem :D. Wlasciwie powinienem wygrac valkowerem. W kazdym normalnym meczu nastèpuje zmiana polowek ..... no i sèdzia kalosz zdyskwalifikowal mnie w chwili zaliczenia ostatniej osemki zwroccie uwage i gdybe nie jego goretexy mielibysmy zapewne sporà pod nim kaluze na placu manewrowym :confused:
    No nic moi prawnicy caly czas studiujà materialy z zajscia. A myslalem ze to ma byc zabawa fair play....:confused:
    :D

just_me lubi to.
  4. Pinczer

Pinczer Beztroski Posiadacz

Browary:
    82
    Miasto:
    Londyn/Poznań
    Motocykl:
    BMW R1200 RT Police spec. HONDA VFR 1200 F 2013
    Komarecki nie pitol, bo jeszcze wietrzę budę po Tobie, tak się spociłeś na tej ósemce...
    Zwróć uwagę, że siedziałem sobie spokojnie na motocyklu niemusząc nawet przeciwwagą pracować. Po prostu dostosowałem poziom do przeciwnika. :p
    @Lowek83
    Co do trenowania to tyle co pokazuje kursantom na CBT jak to można zrobić, zwłaszcza wtedy kiedy mi mówią że CBFką 125cc się nie da...

Zamykam szkołe na miesiąc bo jadę do Polski, ale w przyszłym roku temat z pewnością rozwiniemy!

5. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    1453
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 xt660r
    I slusznie . Przypominam ze trzy lata temu jak jezdziles na vfr a nie na rt ze zeyklym rondem poszlo ci gozej. Miej jaja i przyxnaj ze mam racje o roznicach pomiedzy obydwoma pojazdami w kwesji prowadzenia choc by najmniej wcale ci nie ujmuhe umieheynosci . No nic jeszcze bedziemy probowac. :p

6. Pinczer

Browary:
    82
    Miasto:
    Londyn/Poznań
    Motocykl:
    Kto mnie zna ten wie, że moja zabawa z wolnym manewrowaniem zaczęła się właśnie od VFRki 1200 a nie „łatwym w obsłudze” RTkiem więc chyba mnie z kimś pomyliłeś.:p
    Zaczynasz iść w niezdrową stronę w tej dyskusji :p :D tak więc w myśl porzekadła iż czyny są głośniejsze od słów zakończmy tą dyskusje i do następnego!;-)
    Mam nadzieje, że sobie poradzisz psychicznie z tym wszystkim;))

7. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    1453
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 xt660r
    No chyba widac ze idzie mi swietnie.:)
    Z rondem przepraszam jesli pomylilem vie z kims innym co nie dotarl na polish b day. Najmocniej przepraszam.

8. Pinczer

Browary:
    82
    Miasto:
    Londyn/Poznań
    Motocykl:
    Oszzzz Ty chamie;))))
    Wyciek chłodziwa pod tylnie przed rondem i utrata kontroli się nie liczy. Poza tym co ma jedno do drugiego?
    Wiesz co, popatrzysz sobie na kolejne ósemeczki z za płotu szkoły! Masz bana!! :p ;)

just_me lubi to.
  9. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    1453
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 xt660r
    Oj przestan pinczer :( przypominam ze obiexalismy sobie przez telefon dzentelmenskie spotkanie na poziomie osob ktore kochajà to co robià kazdego dnia przez caly dzien bo robià to co kochajà. Jedni nie potrafià przegrywac a inni wygrywac. No ja nie umiem przegrywc bo niby hak mam umiec hak robie to pierwsxy raz w zyciu:p. No ale nadal masz szanse udowodnic mi ze twoje slowa bylt szczere. Tak jak pisalem z pijanym wasalem , nie nalezy tracic wiare w czlowieka. Na pewno nie tak od raxu. Wybaczam ci wiec wazystko i nadal pozwalam zapraszac na zawody .
    Znaj laske :cool:.
    :D

10. Pinczer

Browary:
    82
    Miasto:
    Londyn/Poznań
    Motocykl:
    Mój stosunek odnośnie bezpruderyjności wypowiedzi co po niektórych już uwywnętrzniłem w temacie prawka Vadera, tak więc jakbyś nie doczytał to odpowiem krótko i stanowczo : „Nie, dziękuje!”
    W szoku jestem z jaką łatwością przyszła Ci ta propozycja. Widziałem że jak byłeś u mnie w szkole to się klamkowałeś, nie wiedziałeś jak zacząć. Ale żeby teraz przed milionami forumowiczów się tak otwierać??!! SZOK
    Co do całej reszty, przyjmuje przeprosiny.:D

11. Vader

Vader Beztroski Posiadacz

Browary:
    543
    Miasto:
    Adres zmieniam częściej niż gacie
    Motocykl:
    Między innymi Komar:-)

O rzesz ty!
    To tobie jak chłodziwo kapie pod koło to się nie liczy a mi przy takiej samej awarii, utrata kontroli to się liczy?!!

12. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    1453
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 xt660r
    Teraz to niewiem co piszesz cykorze. No nic zrobimy rewanz u mnie na placu. Jednak nie ma co traktowac powaznie twoich wypowiedzianych w cztery oczy intencji.
    :p
    Tak tak vader sam widzisz jaki z niego gagatek. Ja przynajmniej nie medzilem ze jade motorem chlodzonym cieczà a on ma kaloryfer. Ehhhh cala idea legla w gruzach.....szkoda.

#72 komarecki, Grudzień 4, 2017
    Ostatnia edycja: Grudzień 4, 2017
  13. Pinczer

Browary:
    82
    Miasto:
    Londyn/Poznań
    Motocykl:
    Siła złego na jednego...
    Poddaje się bez picia;)

Do zobaczenia następnym razem!

14. pioszc

pioszc Beztroski Posiadacz

Browary:
    95
    Miasto:
    essex
    Motocykl:
    suzi-k7 /zx1000
    do dzisiaj nie moge na dupie usiasc , tak zostalem wydymany.
    nawet siedze na stojaco.:D
    ale jako
    a tak serio to milo bylo popatrzec i podpatrzec jak krecic prawidlowo.
    oczywiscie crash bary zamowione i bede gotowy na po nowym roku na kolejna probe.
    s-l1600.jpg

moze nie jest ladny ale tanszy jak cholerne plastiki.:oops:

15. CWK_S_L_A_Y

CWK_S_L_A_Y Beztroski Posiadacz

Browary:
    68
    Miasto:
    Uxbridge
    Motocykl:
    XB12S - Wariat ...
    Musze kiedys sam sprobowac bo chyba nigdy nie robilem osemki nawet na moto :) No Moze poza egzaminem - o ile byla bo nie pamietam. Wpadne na kolejna "impreze" jak pogoda bedzie bardziej sprzyjajaca i dojrze temat na czas :)

Pinczer lubi to.

Poleć forum