Ubezpieczenie motocykla o pojemnośći 125- co,gdziei jak ?

Temat na forum 'Prawo' rozpoczęty przez Himen, Sierpień 6, 2017.

1. krycek

krycek Beztroski Posiadacz

Browary:
    204
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Poszukaj lepiej - bo coś czuje ze da się zbić z tej ceny, stronki porównawcze w ruch. Wpisz adres sąsiada i porównuj - jak już znajdziesz coś dobrego - podaj swój adres.

2. Himen

Himen Kierowca Kosiarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Caterham
    Motocykl:
    w poczekalni
    Dzieki Krycek Za pomoc. W Lexham na qout udalo mi sie zejsc do 750 na C. Z 400£ excess.

3. Pichulec

Pichulec Kierowca Kosiarki

Browary:
    8
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    Yamaha MT125 ABS
    Jest ok, ale juz mi nie wystarcza niestety. Duze prawko tu za rogiem, jutro mod 2.

4. patrys1033

patrys1033 Nabywca Suszarki

Browary:
    3
    Miasto:
    telford
    Motocykl:
    chwilowy brak
    Kurcze jakie drogie ubezpieczenia...ja rozumiem ze motor z salonu i w ogole ale nie za 700 na rok...Moja Aga ma tego swojego marudera i w prawdzie za fire and theft zaplacilem 130£ za rok. Nie ma w tym ani zadnego aa czy tam rac ani zadnych udziwnien ale nawet full comp kosztowalo 230£ na rok. 9 lat temu kupilem chinczyka gdzie wtedy byla tylko jedna ubezpieczalnia od chinoli i placilem 500 na rok za jakies tam enduro. Przed chinolem mialem yamahe maxter 125 za ktorego tez placilem jakies smieszne grosze. Na dana chwile mam 30lat i jedyne na co mam drogie ubezpieczenie to wszelkiego rodzaju sporty ale to tez max 400£ na rok

5. Pichulec

Browary:
    8
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    Yamaha MT125 ABS
    oblalem. mod2 nastepna proba za. miesiąc

ChaoticBiker lubi to.
  6. Himen

Himen Kierowca Kosiarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Caterham
    Motocykl:
    w poczekalni
    Spoko. Powodzenia zatem!
    --- Post updated ---
    Niestety ale taka prawda . Złodziejstwo . Podejrzewam że chodzi o to że dopiero otrzymałem CBT. Prawko wymieniłem w kwietniu tego roku. Zero znizek. Miejsce zamieszkania 10 mil od Croydon. No i zdzierają dziady. No nic- kupiłem dzisiaj za 750 :( - mój pierwszy motor i praktycznie zero doswiadczenia- wole jednak troche zaplacic i spac spokojniej(mam nadzieje) .W przyszłym roku jak dobrze pójdzie to będę robił pełne prawko. Jak bedzie czas i możliwości to może jakiś kurs podwyzszający kwalifikację.Zobaczymy jak będzie teraz z jazdą.Pozdrawiam
    --- Post updated ---
    Niestety ale taka prawda . Złodziejstwo . Podejrzewam że chodzi o to że dopiero otrzymałem CBT. Prawko wymieniłem w kwietniu tego roku. Zero znizek. Miejsce zamieszkania 10 mil od Croydon. No i zdzierają dziady. No nic- kupiłem dzisiaj za 750 :( - mój pierwszy motor i praktycznie zero doswiadczenia- wole jednak troche zaplacic i spac spokojniej .W przyszłym roku jak dobrze pójdzie to będę robił pełne prawko. Jak bedzie czas i możliwości to może jakiś kurs podwyzszający kwalifikację.
    Uuuu, nie fajnie. 3mam kciuki za kolejny raz. P.S dlugo jezdziles na CBT ?

7. patrys1033

Browary:
    3
    Miasto:
    telford
    Motocykl:
    chwilowy brak
    Tak tak tam powodzenia tez zycze chociaz znajomy mi mowil ze to chyba tak w uk jest ze na motory za 2gim razem sie zdaje bo z jego ekipy ktora zdawal wszyscy zdali za drugim razem :) takze powodzenia...
    Druga sprawa to taka ze wlasnie sobie sprawdzilem ubezpieczenie na Agi marude strzelajac w jaki kolwiek post code CX0 1AX i tu ciekawostka... Zrzut ekranu 2017-08-11 o 13.36.58.png Ja rozumiem ze to okolice londynu itd tylko nie rozumiem dlaczego placi sie za ubezpieczenie czegokolwiek 5 razy wiecej a zarabia sie tak samo jak w reszcie miast w uk. To jest chore i dlatego wlasnie ciesze sie ze nie mieszkam w tym powalonym miescie.

8. Pichulec

Browary:
    8
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    Yamaha MT125 ABS
    Niestety oblalem mod2, poki co musi zostac MT125 :/ Nie ma jak to sie zakrecic na rondzie ze slimakiem....

Na cbt jezdzilem ponad rok, wszystko bylo idealnie tylko nietypowe rondo mi sie trafilo i sie zamotalem totalnie. Scielem dwa pasy bez kierunku i obserwacji..

9. CezaaR

CezaaR Trolli pogromca
    Członek Załogi

Browary:
    444
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Latajacy dywan
    10 mil od Croydon to duzy promien ;)

10. patrys1033

Browary:
    3
    Miasto:
    telford
    Motocykl:
    chwilowy brak
    Hehe dokladnie to Ci powiem ze celowalem gdzie kolwiem nawet nie zwrocilem uwagi ze to az 10 mil hehe ale tak czy siak 490 funa to bardzo duzo uwzgledniajac fakt ze Agi maruda to chyba jeden z tanszych motorow do ubezpieczenia...Co mam na mysli...chodzi mi o to ze gdy patrze na ubezpieczenie agi bzyka na siebie u nas to mam podobnie jak ona ceny typu 130-150 funtow natomiast gdy patrze np na takie varadero ktore mnie osobiscie bardziej interesuje to mam ok 200 funtow na rok...Najdrozej wyszlo mi na Hyosunga gtr tudziez znajomy mial na sprzedaz i zastanawialem sie nad nim...kwota ktora pokazal mi moneysupermarket to 320 na rok ale fully comp itp itd. I jezeli moge tak od razu wtracic to powiedzcie mi jaka bedzie roznica w ubezpieczeniu fully comp a fire & theft? w cenie to wiem ale chodzi mi o reszte typu pozliwosc pozyczenia motoru od kogos...czy cos jeszcze co jest az takie wazne??

11. Himen

Himen Kierowca Kosiarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Caterham
    Motocykl:
    w poczekalni
    Wszystkim bardzo dziękuję za rady i pomoc. Może rzadko bywam na forum , ale bardzo cenie ten portal. Niestety zdarli ze mnie na to ubezpieczenie ale co poradzić jak człowiek zwykły szaraczek. Moto juz odebrane i juz 200 mil przejechane , może to nie dużo ale jak na pierwszy powazny kontakt z moto to jestem podjarany jak nastolatek-szkoda że tylko 12 mil dojezdzam do pracy :)Pozdrawiam całą brać!

krycek lubi to.
  12. Pichulec

Browary:
    8
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    Yamaha MT125 ABS
  13. Himen

Himen Kierowca Kosiarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Caterham
    Motocykl:
    w poczekalni
    Hey Pichulec,
    Powiem Ci że coraz lepiej :)
    To moje pierwsze moto w życiu, więc
    Pierwszy tydzień był troszkę nerwowy , szukanie na jakim biegu jestem , trudności w ciasnych skrętach, ale od zeszłego piątku już całkiem inna jazda. Sam się dziwie , jakoś tak bardzo łatwo , intuicyjnie się jeździ.
    I powiem Ci szczerze że byłem w niedziele w centrum Londynu i naprawdę spoko mi się jeździ- mieszcze się wszędzie no i mocy na ciasną miejską jazde jest ok.
    Szkoda że już zaraz wrzesien a nie kwiecien ;D

14. Slawcbr

Slawcbr Beztroski Posiadacz

Browary:
    44
    Miasto:
    Walkden/G.Manchester
    Motocykl:
    Honda CBR 125/Honda CBF600sa4,cbf1000a7
    A propos ubezpieczenia to niedługo będę miał 40, 6 lat NCB i moja cbr125 w dalszym ciągu jest sporo droższa do ubezpiecznia niż litr:).

Parę dni temu byłem na campingu w Herefordshire gdzie do najbliższej autostrady jest chyba z godzina jazdy wiochami i z ciekawości po powrocie do domu w gocompare wpisałem post code z tego campingu. Na cbf1000 i cbr 125 wyszło dokładnie tyle samo- 180 funa fully comp(250 excess) ze wszystkimi dodatkami. W Manchester moja cbr to około 450-500 funa za rok z 500f excess.

15. Himen

Himen Kierowca Kosiarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Caterham
    Motocykl:
    w poczekalni
    To w takim razie znaczy ze kroją tak za miejsce w ktorym mieszkasz. Masakra.

16. krycek

krycek Beztroski Posiadacz

Browary:
    204
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Kroją motocykle w miejscu w którym mieszkasz - myślisz ze więcej jest kradzieży w dużym mieście czy w pierdziszewie małym ?

Poleć forum