Twincam czy Evo?

Temat na forum 'Cruiser/Chopper' rozpoczęty przez twistyddd, Wrzesień 8, 2018.

1. twistyddd

twistyddd Kierowca Kosiarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Dungannon
    Motocykl:
    SV650S Naked '99 ; Virago XV 700 '85
    Jak w temacie, który motor godniejszy polecenia?

2. xxtreme

xxtreme Tuner Motorynek

Browary:
    362
    Miasto:
    EU
    Motocykl:
    Ride like satan, live like God :P
    Zalezy czego oczekujesz.

Old school, wibracje i wyglad to tylko evo na gazniku, jeszcze lepiej dwoch :)

Nowoczesny, latwo wkrecajacy sie na obroty, lepsze ''osiagi'', nie powodujacy choroby operatora mlota pneumatycznego to tylko twin cam na wtrysku.

CezaaR lubi to.
  3. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    2570
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 rmz250 cat.orgia 69 ;-) 0
    Tylko w tedy czy nielepiej jakas japonie zskoro rezygnujemu z tego co w harleyou harleyowe? A twin cam to nad czy podkwadrat?

4. suhar

suhar Kierowca Kosiarki

Browary:
    12
    Miasto:
    norfolk
    Motocykl:
    Suzuki GS750E
    Temat szeroki bardzo.ja kilka lat temu mialem podobny problem.pojechalem na kilka zlotow HD i pytalem gosci co i jak.i powiem,ze jakby procentowo tak porownac to 50/50.Jesli chcesz smigac w kolo komina czy niedzielne wypady.wiek motocykla Ci nie przeszkadza i chcesz miec prawdziwego(w cudzyslowiu)to EVO.jesli bedziesz uzytkowal w miare codziennie i robil duze przebiegi to chyba TC.ja mam co prawda tylko sporta 2005 na gazniku.ja osobiscie na dzien dzisiejszy bral bym Softaila TC z lat 2000-4.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!