Transport motoru na tor

Temat na forum 'Trackdays, Jazda na Torze' rozpoczęty przez MikeDaB, Kwiecień 27, 2021.

1. MikeDaB

MikeDaB Nabywca Suszarki

Browary:
    2
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    SV650S
    Cześć, na wstępie zacznę ze próbowałem znaleść na forum dany temat ale niestety nie udało mnie się, ale do rzeczy, czym transportujcie swoje maszyny? Czy ktoś próbował upchać bika w MPV albo SUV-a?
    Pozdrawiam [​IMG]

2. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    1332
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    zielony i czerwony
    A masz torówkę? Czemu nie możesz po prostu na kołach dojechać?

A jeśli już z jakichś powodów rzeczywiście chcesz moto upchać do samochodu to może lepiej zwyczajnie wypożyczyć vana?

CezaaR lubi to.
  3. MikeDaB

MikeDaB Nabywca Suszarki

Browary:
    2
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    SV650S
    Nie mam torówki (jeszcze), ogólnie uważam jak się bawić to po całości i nie chce martwić się tym ze jak poskładam motor to nie mam będę miał jak wrócić, opcja z vanem jest ok ale dodatkowe koszta (prędzej kupię przyczepkę) ogólnie będę wymieniać auto niedługo stąd moje pytanie

4. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2590
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Najlepiej van. Ja na tor nie latam. Ale mam miejsce no moje moto w Vanie :D
    Ledwo co wchodzi

Jak nie to hak i przyczepka

Konrad lubi to.
  5. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    1332
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    zielony i czerwony
    Ja bym Ci mimo wszystko jednak polecał na początek przejechać się parę razy po prostu na kołach. Jeżeli dopiero zaczynasz to raczej nie będziesz potrzebował za wielu gadżetów. Spokojnie się zabierzesz. Ja tak jeżdżę.
    To prawda, mając vana albo przyczepkę można wziąć sporo rzeczy, które się mogą przydać ale nie są one niezbędne. Normalnie na torach jest pełno spoko ludzi i jak będzie Ci potrzebna pompka albo klucz, którego akurat nie masz to na bank ktoś Ci pożyczy. Żarcie i paliwo jest dostępne na miejscu, a jak Ci nie pasuje to wyjeżdżasz poza tor na lunchu i załatwiasz na najbliższej stacji benzynowej.

Vany/przyczepki to taki trochę luksus jest. Fajnie mieć ale można się spokojnie bez nich obejść. Jeśli będziesz przez to odkładał wypad na tor bo „albo wjeżdżam na grubo albo wcale” to spoko, Twój wybór, ale jest to pokręcona logika.

CezaaR lubi to.
  6. MikeDaB

MikeDaB Nabywca Suszarki

Browary:
    2
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    SV650S
    Racja i pewnie tak zrobię, ale z doświadczenia wiem ze lepiej jest transportować maszynę.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!