Tomek Motórzysta

Temat na forum 'Rozmowy Motocyklowe' rozpoczęty przez Basstek88, Grudzień 5, 2018.

1. Basstek88

Basstek88 Beztroski Posiadacz

Browary:
    398
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    KTM 950 SMR
    Tomasz jezdzi z pasji jak kazdy z nas. Sledze go od lat i od jakiegoś czasu utrzymuje z nim kontakt. Niestety wraca do Polski bo musi przerwać swoją podróż na teraz. Jak on to mi powiedzial: "jestem szalony a nie głupi" ale to nie koniec tej przygody. Robi to głównie z pasji, sam oplaca wszystko i byl w Londynie również by dorobić sobie tak jak wszyscy. Wtedy właśnie udalo mi sie go zaprosic na Polish Bikers Day 2018 (śledziłem go).

Przy okazji swojej podróży prowadzi zbiórkę dla Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różalewo w Polsce. Jak wspomnialem teraz Tomek bedzie sie przygotowywal, by kontynuować cala podróż (pod koniec stycznia) ale i bedzie prowadzil pogadanki po szkołach o swojej podróży, ktora juz przebyl i która czeka go dalej, wzamian za wsparcie Stowarzyszenia Pomagaj Pomagać Różalewo po przez dowolne datki ze szkół ktore odwiedzi.

Razem z Tomkiem chcemy was zaprosić do wspólnej pomocy dla tych kochanych zwierzaków. Zwracając uwagę na to, że pogoda sie pogarsza nawet najmniejsza suma moze dla nich znaczyć naprawdę wiele.

Dla nas to nie jest duzo. Jest nas wielu daj funta to sie uzbiera troszke a 1 tona karmy to az 2400zł ale jak sobie przeliczymy na funty to tylko £500.

Pamietaj jeden funt, w polsce wraca z poczworna siłą! :)

Zapraszamy do śledzenia jego przygody >>>> facebook: motosamsara.pl <<<<

https://www.facebook.com/motosamsara/

https://www.gofundme.com/pomozmy-tomkowi-bo-kto-da-rade-jak-nie-pb-w-uk

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

bazyl, Schwartz i Eski lubiąto.
  2. RSP

RSP Kierowca Kosiarki

Browary:
    11
    Miasto:
    Newbury
    Motocykl:
    CBR1100XX
    Poszło:)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Basstek88 lubi to.
  3. gabik

gabik Motorynek Kat

Browary:
    497
    Miasto:
    HP13
    Motocykl:
    SV650S, R6, MZ ES175 1961, GS500 , MG Nevada 750, Husky SM610, R1150RT, Ducati 999s, T ST 675
    Mialem pisac o nim kochani dajcie wsparcie bo kolezka naprawde pozytywka !!!

Basstek88 lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!