szukam speca od diagnostyki/programowania BMW (autko F11 z lutego 2011)

Temat na forum 'Inne, Niemotocyklowe' rozpoczęty przez okupant, Wrzesień 2, 2021.

1. okupant

okupant Beztroski Posiadacz

Browary:
    75
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda NC750X DCT
    Mam problem najprawdopodobniej z Head Unit (jednostka w desce rozdzielczej - radio z czytnikiem płyt), a przynajmniej tak to stwierdził po moim opisie mój mechanik z Polski.
    Mam samochód w warsztacie na rocznym serwisie (olej, filtry itp), ale kolo mi powiedział, że nie bedą mogli mi tego zdiagnozować i naprawić.
    Dodam, że strasznie nie ufam tutaj różnego rodzaju warsztatom i dlatego wszystko robiłem do tej pory w Polsce. Aż do teraz, bo nie mam wyjścia - nie pojechaliśmy do Polski.

Wobec powyższego szukam kogoś powiedzmy w promieniu 50 mil od TW5 (Hounslow - niedaleko Heathrow), kto mógłby mi to zdiagnozować na 100% i zaprogramować zakładając, że uda mi się tanio taki Unit kupić (koszt to ok 250 funtów). Wymiana to 20 minut i jest prosta - testowałem ;)

2. aras1

aras1 Beztroski Posiadacz

Browary:
    232
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    BRAK
    Eurochip Car performance ltd
    Dawid 07545250979
    Zadzwoń powinien ogarnąć

komarecki i okupant lubią to.
  3. komarecki

komarecki Tuner Motorynek

Browary:
    4749
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 exc 300 ktm 690 rally raid
    Potwierdzam ,koles jest dobry w sprawach komp itp w autku bylem u niego kilka razy w ciagu wielu lat ,nigdy niezawiodl i jest bardzo pomocny .

4. Mr Goodwill

Mr Goodwill Beztroski Posiadacz

Browary:
    111
    Miasto:
    London - Tychy
    Motocykl:
    Honda Africa Twin 1000, Inturder 1500, CBF1000
    Nie jestem fachowcem od tych tematw, ale mam BMW Icom tester i ISTA D v.4.28 (2021). Jestem nie daleko TW19 5JF. Jak chcesz to przyjedz, podlaczymy sprzet i zobaczymy.

okupant lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!