Suzuki Gsr 600 problem

Temat na forum 'Rozmowy Motocyklowe' rozpoczęty przez saving69, Wrzesień 11, 2020.

Tags:
  1. saving69

saving69 Kierowca Kosiarki

Browary:
    5
    Miasto:
    Gatwick
    Motocykl:
    Suzuki gsr 600
    Witam wszystkich.
    Kupiłem niedawno motocykl Suzuki GSR600 wiem że jest z nim kiła rzeczy do roboty ale się nie za bardzo na tym znam. Potrzebował bym kogoś kto mógł by się nim przejechać sprawdzić i powiedzieć co jest do zrobienia. Mieszkam w okolicach London Gatwick nie znam żadnego mechanika i nie wiem do kogo w okolicy mógł bym podjechać żeby mi to sprawdzil. ( Oczywiście nie za darmo płacę złotem;-))

Dziękuję za wszelkie informacje.
    --- Post updated ---
    Nikt nic?

#1 saving69, Wrzesień 16, 2020
    Ostatnia edycja: Wrzesień 13, 2020
  2. Pablocarlos

Pablocarlos Beztroski Posiadacz

Browary:
    308
    Miasto:
    London SW
    Motocykl:
    Kawasaki Ninja 250R
    Nie kazdy moze podjechac. Moze spróbowalbys swoimi slowami opisac co nie tak w tym Twoim nowym moto, to moze ktos zapisze pare pomyslów?

3. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    1176
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    zielony i czerwony
    A skąd wiesz, ze coś jest nie tak? Co Ci w nim nie pasuje? Napisałeś już, ze się nie bardzo znasz (i ja Cie dokładnie rozumiem) ale jakbyś wrzucił parę detali co Ci w nim nie gra to pewnie mogło by to pomóc ruszyć temat. Fotki zawsze mile widziane. Jak wiesz jest tu na forum kilku zdolniacha i na bank pomogą ale i Ty trochę bardziej musiał byś się wysilić.

4. saving69

Browary:
    5
    Miasto:
    Gatwick
    Motocykl:
    Suzuki gsr 600
    Ok. Więc napewno amortyzator z przodu cieknie. Motocykl wydaje się dość "nerwowy" w zakrętach nawet przy wolnej jeździe. Nie wiem czy takie coś jest możliwe czy nie ale tak jakby jeden widelec lepiej działał od drogiego. Jak jadę ok 160km/h wibracje na kierownicy dość spore. Z tyłu coś mi piszczy jak jadę powoli to słyszę. Przy hamowaniu wibracje delikatne. Ja szukam mechanika jakiegoś co by mi zdjagnozował i naprawił jak mnie będzie stać. Mogę podjechać bez problemu. Po prostu nie znam żadnego mechanika.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

5. kato77

kato77 Beztroski Posiadacz

Browary:
    652
    Miasto:
    Hertfordshire
    Motocykl:
    Honda CBR XX 1100 Super-Blackbird
    Czesc SAVING69

Jesli okolice Gatwick to chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie uderzyc do Piotrka ZZR ... mechanika z hrabstwa zielonych farm i klifow, czyli Kent
    Daleko do siebie nie macie.
    Powodzenia

6. Piotr

Piotr Beztroski Posiadacz

Browary:
    431
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Black King ZZR1400
    Trudno ocenic po takim opisie ale oprocz cieknacego amortyzartora, sprawdz od razu glowke ramy, lozyska w srodku, podejrzewam ze ktos czesto stawial twojego gsr na kolo a potem ciezko spadal na asfalt i stac cieknacy amor i wibracje. Sprawdz rowniez tarcze hamulca, moga byc pokrzywione/zuzyte. To 'cos' piszczace z tylu moze byc zuzytym/nienasmarowanym lancuchem.

Tak czy inaczej musisz znalezc jakis serwis w okolicy i oddac gsra na przeglad. Przez internet nikt Ci nie pomoze, zwlaszcza po takim opisie.

7. saving69

Browary:
    5
    Miasto:
    Gatwick
    Motocykl:
    Suzuki gsr 600
    A nie wiesz gdzie w okolicy mógł bym go zrobić? Ty nie robisz takich rzeczy? Oczywiście nie za darmo, zapłacę ile będzie trzeba.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

8. Piotr

Browary:
    431
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Black King ZZR1400
    Jedyny serwis w ktorym robilem swoje motoyckle i ktory moge polecic na 100% to Steve Jordan Motorcycles, http://www.stevejordanmotorcycles.co.uk/ Nie wiem gdzie dokladnie mieszkasz ale wyglada ze nie dalej niz 15-20mil.

saving69 lubi to.
  9. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    1130
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha MT10
    Ja nie stawialem 600rr na kolo i mialem ciaknace lagi i glowke do wymiany no ale tak wlasnie powstaja historie o tym co bylo z motocyklem.

Jak masz cieknaca lage wiadomo ze moto jest mega nie stabilne

Steven Jordan na jednym z forum mt10 ma zle opinie, sam sie zdziwilem ale niektorym nie podchodzi jego robota. Sam zrezygnowalem z dyno po opiniach innych ludzi.

Okolice Gatwick podbij do Tiny moze ci cos pomoze

komarecki lubi to.
  10. Tiny

Tiny Beztroski Posiadacz

Browary:
    79
    Miasto:
    w sussex
    Motocykl:
    cbr 1000rr
    http://www.apriliabikes.co.uk/

Co prawda spec od aprilii, ale ogarnia wszystko. John jest z East Grinstead.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

11. Piotr

Browary:
    431
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Black King ZZR1400
    Bardzo dziwne, dzialaja od prawie 20 lat, przygotowuja motocykle na track-days, nigdy nie spotkalem sie inna opinia niz 5* ktora zreszta podzielam podobnie jak wszyscy moi znajomi ktorzy serwisowali tam motocykle, wlacznie z mapami na ich hamowni. Nie wiem, byc moze na setki mega-zadowlonych klientow trafi sie w jakis niezadowlony frustrat. Zawsze zdazy sie taki na forum. Wasal podeslij teskt z tego fora my10, chetnie przesle go do warsztatu, niech maja mozliwosc odniesc sie do tego.

12. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    1130
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha MT10
    Co ja kapus, ja wybralem inna firme i tyle.

Sent from my SM-G986B using Tapatalk

13. Piotr

Browary:
    431
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Black King ZZR1400
    Nie wiem czy kapus, ale moze internetowy bajkopisarz-mitoman? Twierdzisz za na 'jakims forum' mt10 widziales zla opinie ale kiedy pytam o konkrety to potrafisz tylko wrzucic, jak zwykle, debilne usmieszki. Malo wiarygodne.

14. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    1130
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha MT10
    Piotrek mapy robilem rok temu. Myslisz ze zapisuje strone i topic w ktorym pisze i trzymam te info.

Wejdz i poszukaj jak jestes zainteresowany. Napisalem swoja opiniei tyle. Nie musi ci sie wcale to podobac.

A temat nie jest o mapach, jedynie moge powiedziec ze ludzie proponuja junction33 i s-tec zamiast jordana.
    Kazdy pojdzie tam gdzie uwaza.

Nie rozumie dlaczego nie moge miec innej opini niz ty.

Attached Files:

• mt10.PNG
      mt10.PNG
      File size:
      26,3 KB
      Wyświetleń:
      24
    #14 Wasal, Wrzesień 17, 2020
    Ostatnia edycja: Wrzesień 17, 2020
    Piotr lubi to.
  15. Piotr

Browary:
    431
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Black King ZZR1400
    O, i konkret, dziekuje :cool: Jak widac koles nie byl zadowolony z map dla MT-10, choc dla jego Ducata w SJM byly 'great'. Wracajc do watku, uwazam ze na potrzeby gsra Saving-a, SJM bedzie nadal idealny ;)

16. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    1176
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    zielony i czerwony
    Spotkaliśmy się wczoraj z @saving69 na drobna rundkę wokół komina. I jak na moje, niewprawne oko to dramatu na pewno nie ma. Jest jednak kilka rzeczy do zrobienia, cześć to banały inne trochę bardziej skomplikowane ale nic co by je dyskwalifikowało:
    - łańcuch sporo za bardzo naciągnięty
    - ciśnienie w obu oponach 20psi (cieple)
    - nadal ciaknace lagi
    - delikatne klikanie na główce ramy
    - lekki luz na tyle - nie wiem czy na łożyskach kola czy gdzieś w zawieszeniu/wahaczu
    - ja bym zajrzał tez w przednie hamulce. Niby hamują ale jakoś tak na pol gwizdka.
    Więcej grzechów nie pamiętam.

@saving69 - czekamy na raport z tego jak się sytuacja będzie rozwijać.

milemar, Pablocarlos, okupant and 3 others like this.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!