Stuki w przednim zawieszeniu na nierównościach

Temat na forum 'Rama i zawieszenie' rozpoczęty przez ooskaar, Wrzesień 8, 2017.

1. NaBu

NaBu Beztroski Posiadacz

Browary:
    16
    Miasto:
    Grimsby
    Motocykl:
    KTM RC8
    Ja obstawiam klocki...... cisnienie opon totalnie z dupy wziete.... podjedz do jakiegos kolegi od nas co masz bkisko do niego.... nie ma co panikowac....mialem to samo w Kawie Zx6... i przy wcisnietym heblu nic niw klikalo tylko w momencie wcisniecia hebla jedno klikniecie... jak ouszczasz i sciskasz hebel robisz wlasnie to samo co u mnie.... takie stuki jak u ciebie jesli to bulaby glowka ramy to juz bys nie mogl jezdzic tym moto po lozysko stanelo by deba i bylby opor na skrecie i chcialoby sie obalic.... co do lozysk w kole, jesli nie ma luzu na boki szarpiac kolo,nie ma opcji ze mial mial luz przod tyl....

A co do uszczelniaczy..... czas pomyslec o wymianie... poci sie to fakt... tragedii nie ma ale nasteonwgo MOT juz ci nie przejdzie....

Zdalnie Obstawiam klocki w zacisku...... ile masz najechane w tym moto....????
    --- Post updated ---

Podnies przod moto.... niewien jakie masz mozmiwosci.... niwch ktos ci wciska hebel tak jak ty nam pokazales na poczatku.. a ty staraj sie krecic kolem i kucnij przy zaciskach... zobaczysz ze to to.... bo jak sciszniej hebel raz to sie wszystkie scisnie i juz klocek siedzi nie ruchomo......

2. ooskaar

ooskaar Beztroski Posiadacz

Browary:
    6
    Miasto:
    Cardiff
    Motocykl:
    Yamaha YZF R125
    Bardzo możliwe, ze to to. Jutro do tego zajrzę ponownie i dam znaka

Rok 2013, przejechane aktualnie 4000mi
    Jak kupowałem 2 miesiące temu to miał 2000mi.

Jak się okaże ze to rzeczywiście te Luzy w klockach, co będzie się kwalifikowało do wymiany?

3. CWK_S_L_A_Y

CWK_S_L_A_Y Beztroski Posiadacz

Browary:
    65
    Miasto:
    Uxbridge
    Motocykl:
    XB12S - Wariat ...
    Rzuc okiem na klocki czy jakies lipne nie sa i jak z wyrobieniem gniazd bo moze poprostu jest luz. Powinny tez chyba byc sprezynki dociskajace, mozesz je podgiac lekko ...

Poleć forum