Śruba w oponie - wulkanizacja czy zestaw naprawczy ?

Temat na forum 'Opony, Koła' rozpoczęty przez Piotr83, Czerwiec 5, 2018.

1. Piotr83

Piotr83 Beztroski Posiadacz

Browary:
    29
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    Honda CB650F
    Ja robiłem i u siebie i u Kumpla w samochodzie tymi kołkami i jest git. Jak włożyłeś kołek to go później trochę pociągałeś do siebie ? Może nie przylega dobrze.

#21 Piotr83, Październik 3, 2019
    Ostatnia edycja: Październik 3, 2019
  2. WITEK W

WITEK W Beztroski Posiadacz

Browary:
    66
    Miasto:
    harrow
    Motocykl:
    Suzuki
    Ja zrobiłem 3 x repair kit w tylnym kapciu.
    1 x w autku .
    Jestem zadowolony

3. okupant

okupant Kierowca Kosiarki

Browary:
    9
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda NC750X DCT
    Dzięki za porady :)
    Pojechałem w czwartek (03/10) do Urbanika na Hammersmith. Zdjął oponę, przykleił inny grzybek od środka, napompował 38PSi (trzyma do dziś :)) ), a ja w międzyczasie poszedłem do POSKu na kawę i ciastko. Po chwili dzwoni do mnie i pyta, jak mi się jeździł, czy nie czułem czegoś dziwnego? Odpowiadam, że jakoś mi się może lekko pływało z tyłu, ale to pewnie to przez tę oponę. Na to on, że nie przez to tylko mam jedno z łożysk w tylnym kole kompletnie rozwalone. Okazało się, że łożysko w piaście to po prawej stronie pękło na pół wzdłuż bieżni. Poprosiłem, żeby mi je wymienił (miał tylko jedno - wiem, że się wymienia oba). Przesmarował mi jeszcze łańcuch oprócz jego naciągnięcia.
    Suma sumarum wszystko dobrze się skończyło :D

Mechanik w zachodnim (czy tam południowo-zachodnim) Londynie, z którego mogę polecić:
    Marek Urbanik, 99-100 Ravenscourt Place, Hammersmith, W6 0UN
    www.urbanik-motorcycles.co.uk
    email: mark_urbanik@yahoo.co.uk
    tel.: 07946305316

Mam nadzieję, że się nie obrazi za tę reklamę ;)

Pablocarlos lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!