Sprzedam dzika

Temat na forum 'Motocykle na Sprzedaż' rozpoczęty przez Rob, Październik 28, 2021.

1. w0jtek

w0jtek Beztroski Posiadacz

Browary:
    115
    Miasto:
    Sheffield
    Motocykl:
    1090 adventure R
    Nie wiem czy się spóźniły bo 1090 produkowany w tym samym czasie co Twoja afryka jest od niej lżejszy a i koni ma też dużo wiecej, o ile ma to takie znaczenie
    --- Post updated ---
    O cholera ale porównanie aż poczułem smak tego przegotowanego kurczaka i przypalonego w piekarniku dla niepoznaki którego nam serwowali na stołówce w wojsku co niedzielę

Rob lubi to.
  2. adi moto-bunkry

adi moto-bunkry Szalony Wulkanizator

Browary:
    731
    Miasto:
    coventry
    Motocykl:
    honda xl 1000 varadero
    ah te porownania co lepsze japonczyk czy pomarancza spierajmy sie ostrzmy miecze rozpalajmy pochodnie czas na wojne .Super .A wiec moje zdanie takie:mimo ze nigdy niebylem wlascicielem pomaranczy a tylko zdego co potestowalem to ciezko porownac 790r czy 890r do At ,dwa odrebne swiaty ,coraz czesciej widze ze pomarancze ciezko porownac do czegos innego.ilu ludzi tyle opini .ale jezeli osobiscie mialbym jeszcze raz stanac przed wyborem to byla by to niestety 790r mimo ze jest cholernie brzydka .no i ten tylni amortyzator mogli by wstawic normalny a nie jakis chinski:p

komarecki, Kenarf i krycek lubiąto.
  3. matthew

matthew Szalony Wulkanizator

Browary:
    216
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    Honda X-11
  4. Rob

Rob Kat Komarków

Browary:
    2644
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    Przeczytalem ten tekst 2 razy. I wiem tyle samo co rok temu. Czyli ze huska niby jest, wiadomo ze na bazie ktma ale nie wiadomo kiedy i za ile. Miala byc rok temu. Miala byc w tym roku. Ma byc w przyszlym… nie wiem czy bym sie doczekal

Sent from my iPhone using Tapatalk

w0jtek lubi to.
  5. w0jtek

w0jtek Beztroski Posiadacz

Browary:
    115
    Miasto:
    Sheffield
    Motocykl:
    1090 adventure R
    Mi to się już nawet przestała ta huska podobać za to 890 mimo "przepukliny" i minimalistycznie zaprojektowanej lampy i owiewki w akcji prezentuje się dużo lepiej niż huska na filmikach z pseudo przecieków. Robek ma rację, zdążymy się chyba zestarzeć zanim ona wyjdzie. A poza tym jako nowy motocykl, wszelkie wady i usterki będzie miał usuwane po liftingu... czyli też nie wiadomo kiedy

6. matthew

matthew Szalony Wulkanizator

Browary:
    216
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    Honda X-11

Cierpliwości. Wiosna 2022 pokażą Husky

7. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    978
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Ja czytałem ze może już w listopadzie 21 - ale na co tu czekać, czekanie prawie jak na twoja tenere żeby się nie okazał anticlimax

8. Bartosz

Bartosz Szalony Wulkanizator

Browary:
    982
    Miasto:
    Bognor Rgis
    Motocykl:
    Tenere 700
    Mnie właśnie też już się przestała podobać... KTM ma przepłuklinę, a ta huska wygląda jednak za bardo jak transalp :-(
    Co do długiego czasu oczekiwania na premierę, to znamy to po tym, co Yamaha zrobiła z tenerką. W tym przypadku jednak w sumie wyszło to na dobre - żadnych chorób wieku dziecięcego, a trakcja faktycznie fenomenalna jak na motocykl szosowo-terenowy (bo rzekomo to dopracowywanie ramy przecągało się w czasie w przypadku yamahy).

9. krytek

krytek Szalony Wulkanizator

Browary:
    820
    Miasto:
    leicester
    Motocykl:
    BMW R1200 GSA LC , KTM EXC-F 350 SIX DAYS
  10. Rob

Rob Kat Komarków

Browary:
    2644
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!