Sportowe buty dylemat

Temat na forum 'Sport/Streetbike/Naked' rozpoczęty przez Goall89, Czerwiec 27, 2019.

1. Goall89

Goall89 Beztroski Posiadacz

Browary:
    56
    Miasto:
    Chester
    Motocykl:
    Cbr 600 f2
    Czesc, siema,
    Zamowilem sobie w koncu kombi skorzane i zaczalem sie rozgladac za butami sportowymi.
    Butow bede uzywal na dojazdy do pracy i na latanie po winklach jak juz sie w koncu uda wyrwac...
    Pewnie zdarza sie jakies zakupy wiec dobrze by bylo zebym mogl przejsc w nich te pare metrow w supermarkecie bez placzu.

Teraz mam taki dylemat, najbardziej podobaja mi sie krotkie buty, ale gdzie nie patrzylem, wszedzie kroluje opinia, ze krotkie buty to kupa i rownie dobrze mozna jezdzic w trampkach- co przyznaje czasem mi sie zdaza ;)

Pytanie do was brzmi- czy krotsze buty maja jakikolwiek sens czy skupic sie na takich do polowy lydki?
    W jakich butach wy jezdzicie, co polecacie?

Pozdro
    G

#1 Goall89, Czerwiec 27, 2019
    Ostatnia edycja: Czerwiec 27, 2019
  2. Slavik

Slavik Beztroski Posiadacz

Browary:
    38
    Miasto:
    Fakenham
    Motocykl:
    BMW
    Krotkie to do jensow bym ubrał a nie do kombi ze skory. W dlugich tez sie da chodzic tcx s speed sa wygode a nawet z tanszych rst evo trackech sa oki pisze tylko o tych w ktorych chodzilem.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

3. Goall89

Browary:
    56
    Miasto:
    Chester
    Motocykl:
    Cbr 600 f2
    No wlasnie zapomnialem dodac aspekt estetyczny czyli czy krotkie/krotsze nie bede wygladaly smiesznie do kombi;)
    Rzuce okiem na te RST.

Czekam na wiecej opinii

4. guziec1981

guziec1981 Kierowca Kosiarki

Browary:
    16
    Miasto:
    Southampton
    Motocykl:
    Suzuki GSXR600, Suzuki GSXR1000
    Krótkie tylko do jeansów. Do kombi musza być wysokie. Jeździłem kiedyś w tanich rst tracktech i nie było źle... gorzej z wytrzymałością buta bo po półtora sezonu zaczęły się rozpadać. Jak możesz trochę więcej wydać to polecam sidi mag1 ... wygodne i napewno bezpieczniejsze ... pozdrawiam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

5. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    850
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Ja polece SIDI ST GORE-TEX. Caly rok mozesz jezdzic, wygodne, zawsze jest w nich sucho, w upalach tez przezyjesz, solidne i mozesz zawsze wymienic w nich podeszwy i inne czesci. Tak wiem....drogie ale finance na nie wiekszosc sklepow daje jesli niechcesz placic od reki.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

xxtreme lubi to.
  6. Piotr

Piotr Beztroski Posiadacz

Browary:
    342
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Blade
    Goal, obejrzyj sobie troche filmow na youtoubie z wypadkami motocyklowymi, lub porozmawiaj z kims kto pracuje w szpitalu, a twoj dylemat szybko zniknie. Zlamania/zmiazdzenia piszczeli chu..wo sie goja a czesto wymagaja tytanowych pretow i srub. Dlugie i najlepsze na jakie Cie stac (nie musisz od razu kupowac Daytony ;) )

A jezeli masz ochote na jazde w trampkach, to wrzuc sobie w googla: motorcycle foot injury.

7. Goall89

Browary:
    56
    Miasto:
    Chester
    Motocykl:
    Cbr 600 f2
    Sorry za brak update'u.
    Tak wiec zdecydowanie dlugie. Umowilem sie juz zreszta z kolega z forum na przymiarke bucikow, ktore on ma na sprzedaz:)

Co do filmikow, to troche sie juz ich naogladalem, ale wiesz jak to jest jak sie oglada takie filmiki:
    "ouc! Na szczesscie MI SIE TO NIE PRZYDAZY"
    Tak czy inaczej decyzja podjeta i to ta madrzejsza co jest dla mnie dosyc nietypowe;)

8. Buszek

Buszek Szalony Wulkanizator

Browary:
    1116
    Miasto:
    Datchet
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Ja mam krótkie sidi (tzn miałem) i długie triumpha. Krótkich nie kupie już raczej, fajnie niby wzmocnione, trampki ładnie wyglądają, ale raz przytuliłem krawężnik noga jak mnie babka zepchnęła i ból niesamowity myślałem ze złamałem kostkę...

9. piasek

piasek Kat Komarków

Browary:
    932
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Ja mam srednie ;)

Kupilem wysokie buty, mialy sie rozejsc i sie nie rozeszly, brak kontroli nad hamulcem tylnym i manewrowanie cala noga zeby bieg zmienic. Niestety poszly na handel.

Kupilem te:
    I jestem mega zadowolony, wiem ze ochora kostki i piszczeli slaba, ale lepsza niz w trampkach a buty sa mega wygodne i nie ogranoczaja ruchow tak bardzo jak wysokie.

10. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    850
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Kwestia przyzwyczajenia, ja od zawsze jezdze w wysokich i jak nagle wskakuje w krotkie to mysle ze cos jest nie tak.
    Kilka razy ktos otwieral drzwi przedemna, czy najechal na noge noga zawsze cala i zdrowa. Twoj wybor

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

CezaaR lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!