spadek ciśnienia

Temat na forum 'Opony, Koła' rozpoczęty przez olo1406, Styczeń 1, 2020.

1. olo1406

olo1406 Kierowca Kosiarki

Browary:
    9
    Miasto:
    Brandon
    Motocykl:
    Yamaha royal star 1300
    Witam i proszę o porade, na jesieni zmieniłem obie opony, po kilku tygodniach zaobserwowałem niewielki spadek ciśnienia w tylnej oponie, napompowałem a po kolejnych trzech tygodniach znowu ciśnienie spadło, motocykl yamaha xvz royal star 1300, trudna wymiana opony tylnej (wał kardana, podobno trzeba przepołowić ramę motocykla żeby zdjąć koło), moje pytanie, czy stosuje się jakiś preparat na uszczelnienie niewielkich ubytków ? dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam

2. Rob

Rob Szalony Wulkanizator

Browary:
    1547
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    Slime
    https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https://www.ebay.co.uk/ulk/itm/123126634494

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. olo1406

Browary:
    9
    Miasto:
    Brandon
    Motocykl:
    Yamaha royal star 1300
    obawiam się że nie mogę spuścić powietrza do zera, potem mogę nie napompować jak opona odejdzie od felgi, chyba że się mylę .....

4. olo1406

Browary:
    9
    Miasto:
    Brandon
    Motocykl:
    Yamaha royal star 1300
    dzięki za odpowiedzi, najpierw zlokalizuje wyciek, potem pojade do warsztatu i tyle .... temat zamknięty, pozdrawiam

5. kot

kot Beztroski Posiadacz

Browary:
    117
    Miasto:
    Vadstena
    Motocykl:
    Yamaha PW 50
    opona nie zejdzie sama z rantu felgi, więc bez obaw możesz spuścić powietrze ;)

6. WITEK W

WITEK W Beztroski Posiadacz

Browary:
    66
    Miasto:
    harrow
    Motocykl:
    Suzuki
    U mnie nie trzymał zawór
    Co tydzień musiałem dmuchać w oponkę.
    Wywalilem stary nowy trzyma jak powinien.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!