Słowacja ring tor vs jaki tor w UK?

Temat na forum 'Trackdays, Jazda na Torze' rozpoczęty przez Piotruk1986, Wrzesień 26, 2019.

1. Piotruk1986

Piotruk1986 Beztroski Posiadacz

Browary:
    2
    Miasto:
    Gillingham,Dorset/Czechowice-Dziedzice
    Motocykl:
    k7 1000
    Witam,
    Byłem na słowackim torze kilka razy i bardzo mi się podoba (szybki i techniczny)
    Czy jest ktoś z forum kto był też na Słowacji i też jeździ na trackdays w UK i może podać tor podobny do Słowacji?
    Pozdrawiam

2. Przemo

Przemo Beztroski Posiadacz

Browary:
    2
    Miasto:
    Jawor
    Motocykl:
    ZX6R
    Hej, byłem na Slovakia Ring dwa razy, bardzo fajny tor, szeroki i szybki, większość zakrętów z późnym apexem, więc trzeba się go dobrze nauczyć. W UK nie ma takich torów (nie byłem na Silverstone i Brands Hatch), ale jak lubisz duże tory to chyba Silverstone jest taki. Jak byłeś na Pannonni to porównałbym ją najbardziej do Oulton, Hungaroring do Donington, innych nie znam. Ale w UK na pewno warto potrenować technikę na Cadwell !

polly_20 lubi to.
  3. Piotruk1986

Piotruk1986 Beztroski Posiadacz

Browary:
    2
    Miasto:
    Gillingham,Dorset/Czechowice-Dziedzice
    Motocykl:
    k7 1000
    Dzięki
    Pozdrawiam

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!