Skradziono CBR1000RR

Temat na forum 'Skradzione Sztuki ;(' rozpoczęty przez sylwan19, Październik 5, 2018.

1. sylwan19

sylwan19 Nabywca Suszarki

Browary:
    2
    Miasto:
    Waltham Cross
    Motocykl:
    Honda ''BIG ONE''
    Witam. W nocy z Niedzieli na Poniedziałek miedzy gidziną 03:00 a 04:00 rano skradziono mój motocykl(CBR1000RR 2010R CZARNA). Cztery osoby na trzech skóterach. Cała akcja trwała może z 30 sekund. Wszystko zarejestrowały kamery cctv, których na moim osiedlu jest bardzo dużo. Jeżeli ktoś wie cokolwiek proszę o pomoc.

Attached Files:

2. CezaaR

CezaaR Czeski marynarz

Browary:
    1308
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    Na psiarnie zglosiles

3. sylwan19

sylwan19 Nabywca Suszarki

Browary:
    2
    Miasto:
    Waltham Cross
    Motocykl:
    Honda ''BIG ONE''
    Zgłosiłem tej samej nocy, na następny dzień dostałem telefon z lokalnego posterunku, że zajmują się moją sprawą i tyle. Nawet nie przyjechali obejrzeć materiału z kamer...

4. CezaaR

CezaaR Czeski marynarz

Browary:
    1308
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    To juz standard

5. Paszczak

Paszczak Kierowca Kosiarki

Browary:
    4
    Miasto:
    Tamowrth
    Motocykl:
    GSR 600
    Z garażu wyciągneli ?

6. Wolfhound

Wolfhound Beztroski Posiadacz

Browary:
    31
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    jakies suzuki czy cos...
    Wiem co czujesz, ale niestety praca policji w tym kraju jesli chodzi o kradzierze polega na przyjeciu zgloszenia odczekaniu bodajrze ~10dni (tu moge sie mylic z dokladnoscia) i wyslaniu ci listu w sprawie zamkniecia sledztwa oraz powiadomieniu jak strasznie jest im przykro.

Moja rada to pojsc we wlasnym zakresie zalatwic material z cctv i zobaczyc czy moze z tego cos byc.
    Bo jesli nie widac ich brudnych mord to ciezko bedzie. Zawsze mozesz dostarczyc policji jakies dodatkowe dowody i zadac wyjasnien lub sie odwolac w razie jakby to olali. Ehh szczerze to juz nie wiem czy policja tutaj to nie jeszcze wieksze gnoje niz ci co to ukradli...

Kondolencje.

7. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    570
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s
    przykra sprawa jedynie co ci pozostaje to ubezpieczenie teraz .Pamietam jak x lat temu wyciagneli mi moto z garazu(garza zostawilem tylko domkniety bo wyskoaczylem doslownie na chwilke do sklepu)

i elegancko na wuzku wywiezli ale ze sasiadow mam spoko to ktos zadzwonil na paly odrazu i moto doslownie 100 metrow od domu odzyskali bez jakich kolwiek uszkodzen,pewnie juz byl klijent do kupna bo moto to byla nowka Honda 600rr

8. bielluk

bielluk Nabywca Suszarki

Browary:
    2
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Suzuki vl125
    Smutna sprawa. Piszesz, że kradzież trwała 30 sekund. Czy mógłbyś napisać coś o sposobie zabezpieczeń jaki stosowałeś?

9. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    664
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Nikt kto ma licencje cctv nie oddac nagran komus z ulicy wiec raczej odpusc sobie chodzenie bo szkoda czasu. No chyba ze mowa o prywatnych domach.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

10. CWK_S_L_A_Y

CWK_S_L_A_Y Szalony Wulkanizator

Browary:
    126
    Miasto:
    Uxbridge
    Motocykl:
    XB12S - Wariat ...
    Wspolczuje ... Fajne moto ... powodzonka

11. polly_20

polly_20 Beztroski Posiadacz

Browary:
    109
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Yamaha
    Bardzo mi przykro I wspolczuje, bo czlowiek jest bezsilny w pewnym sensie I skazany na bezuzyteczna policje.
    Mam tylko nadzieje ze ubezpieczenie pokryje koszty I nowe moto szybko bedzie w Twoim garazu
    --- Post updated ---
    I co jest jakis progress?

matthew lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!