Sealey VS4022 vs. VS403

Temat na forum 'Układ hamulcowy' rozpoczęty przez okupant, Marzec 23, 2021.

1. okupant

okupant Beztroski Posiadacz

Browary:
    67
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda NC750X DCT
    miał ktoś, używał w/w? Jakieś porady? Chce kupić któryś z nich, tyko nie wiem który, a może coś innego? Jest mnóstwo zestawów na np. amazonie, są bardzo podobne lub wręcz takie same, a różnią się ceną.
    Generalnie do hamulców z ABSem w motórze (Honda NC750X) - odpowietrzanie i wymiana.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

2. Gunbass

Gunbass Beztroski Posiadacz

Browary:
    31
    Miasto:
    Oxford
    Motocykl:
    Poczciwa LC4
    ja bym bral 403 ale ci powiem ze i chinczyki dadza rade no chyba ze z kilka razy w tygodniu odpowietrzsz chamulce to tak 403 przyda sie i zwroci sie a jak to robisz raz na ruski rok to poco ci taki pro sprzet , ja ro czesto strzykawki uzywam duzej i tez daje rade :p
    kupuj co tam ci sie podoba i chcesz obie sa super tylko chyba 403 dziala w dwie strony robi cisnienie i podcisnienie

taka ciekawostka i wyglada tak samo
    https://www.amazon.co.uk/HSEAMALL-B...de4ca&pd_rd_wg=FvNFv&pd_rd_i=B08GFFK2D1&psc=1

3. aras1

aras1 Beztroski Posiadacz

Browary:
    202
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    BRAK

Mam tego chińczyka nigdy nie używałem, ale ten patent z filmu używałem(czekając na przesyłkę) i bez problemu daje radę ;)

4. okupant

okupant Beztroski Posiadacz

Browary:
    67
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda NC750X DCT
    No właśnie te urządzenia wyglądają podobnie, tylko różnią się ceną.
    Mam jedno moto, w planach drugie. Nie mam problemu z kupowanie narzędzi - zawsze się przydają i robota fajnie się układa, jak jest czym robić ;)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!