S-wing 125 problem ze startem.

Temat na forum 'Instalacja elektryczna' rozpoczęty przez basior, Czerwiec 29, 2020.

1. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    4181
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 exc 300 ktm 690 rally raid
    No i co mechanik znalazł ?

2. basior

basior Kat Komarków

Browary:
    702
    Miasto:
    Hinckley a.k.a. shithole
    Motocykl:
    skradziony
    Nie znalazł... mojego numeru telefonu po tym gdy przez telefon zabukowałem dwa tygodnie naprzód na 11-go wizytę w jego dziupli. Wracam z urlopu w PL, zgodnie z umową dostarczam, czyli ok 2 w nocy pcham milę skuterka do jego przybytku, z czego ostatnie 200m metrów pod górkę i do domciu w wyrko. Koło południa dzwonię do niego co i jak, czy wybadał problem, a on mi mówi, że właśnie na 2 tygodnie urlopu wyjechał, wraca 25-go i nie miał mi jak tego powiedzieć bo mojego nr telefonu nie miał. Kluczyki do skuterka i łańcucha wrzuciłem mu do skrzynki na pocztę, koleś z warsztatu obok wyjął je i skuterka do jego szopy wepchnął. Czekam teraz na powrót tego chuja, bo niestety tutaj w Rugby bida jak cholera z mechanikami motocyklowymi i byłem pod ścianą. Na chwilę obecną do roboty zapierd... rowerkiem kupionym z musu i stwierdzam, że gdy już skuterek będzie naprawiony to postaram się korzystać z niego (skuterka) tylko w ulewy bo kondycha u mnie po zamknięciu siłki padła aż strach. Jeno siedzenie musiałem zmienić bo oryginalne twarde jak deska.

CezaaR lubi to.
  3. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    4181
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 exc 300 ktm 690 rally raid
    Juz bardziej wyczerpujaco sie noe dalo , zastanawiam sie czy mozna by jeszcze o cos zapytac czego nie ma w odpowiedzi?...
    Kawe pijasz sypana czy rozpuszczalną ?

bartek0016 lubi to.
  4. basior

basior Kat Komarków

Browary:
    702
    Miasto:
    Hinckley a.k.a. shithole
    Motocykl:
    skradziony
    Kawy nie pijam, jak nie dosypiam łykam guarane, dawka 730mg wystarcza.
    Sorki, że nie mogę o silnikach ale po chuj o takich bzdurach pisać.

5. okupant

okupant Beztroski Posiadacz

Browary:
    55
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda NC750X DCT
    Fajnie się Was chłopaki czyta

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

6. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2308
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Sex pomagana sen :p

Mag147 lubi to.
  7. basior

basior Kat Komarków

Browary:
    702
    Miasto:
    Hinckley a.k.a. shithole
    Motocykl:
    skradziony
    Naprawiony, dziś odebrany, starter był do wymiany.
    .
    .
    .

Przy okazji... wczoraj w trakcie rowerowania do roboty zgubiłem kupiony miesiąc temu telefon i właśnie siedziałem przed kompem by zamówić nowy (co poradzić), ale postanowiłem jeszcze przedzwonić do mechanika z rezerwowego fona odnośnie skuterka czy już starter przyszedł, z Włoch bodajże. No i koleś mówi, że owszem, właśnie skończył skręcać wszystko do kupy, skuterek do odbioru. Przy okazji do odbioru jest też mój telefon. Okazało się, że ktoś go znalazł i odniósł do mechanika gdy ten zadzwonił by potwierdzić naprawę. A już myślałem, że znalazca twardy reset zrobił i przytulił sobie...
    No i tyle, nogi odpoczną bo codziennie miałem dwie górskie premie w drodze do i z pracy, jeno kondycja się poprawiła.

Rob, okupant, Darkbass and 2 others like this.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!