Rmz 250 2008

Temat na forum 'Motocykle na Sprzedaż' rozpoczęty przez komarecki, Marzec 13, 2019.

1. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    2997
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 rmz250 cat.orgia 69 ;-) 0
    Na sprzedaz , bez pośpiechu , RMZ 250 2008 technicznie na prawde w świetnym stanie , po nawet połrocznych postojach zapal z drógiego kopniecia , rozgrzana zapli nawet z polowy kopa mam swiadkow. Zawory w specu , olej aktoalnie nowka wlany i zmieniane bylo co dwie wizyty na torze (amatorskiej jazdy :))
    Całosc orginał czyli tak jak najlepiej by jezdzic a nie stac i grzebac. Jedyne co to kierka fat bar z poduchą oba od renthala.
    Dokładam komplet plastikow jakie dostalem kupując moto i extra zestaw sprezyn przod / tył na lekkiego zawodnika (60kg max ??)
    20190223_102207.jpg
    20190223_102238.jpg
    20190223_102303.jpg
    20190223_102427.jpg
    Warto by bylo zmienic oponki.
    Cena 1600 i mozna podyskutować.
    Sprzedaj bo chce zmienic na cos w kierunku enduro road legal i w miare mozliwosci 2t 250/300
    Jestem zainteresowany PX w tym kierunku NAWET na motor z silnikiem do remontu bo to dla mnie nie problem wiec moze ktos zna kogos kto by chcial sie zamienic za jakąs NIERUCHOMOŠĆ ale road legal i 2t.(ktm / huśtawka )
    Dziekuje za uwage wszelkie komentaze co do ceny mam w ....
    Na wszwlkie teksty w stylu ,, kupilbym ale 250 tylko..." odpowiadam : ,, idź obnażać swoją niewiedze w temacie gdzie indziej ":D motór zapie...jak mała , żòłta rakieta....mało łokci nie pourywa

Attached Files:

2. radomiro226

radomiro226 Beztroski Posiadacz

Browary:
    278
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    FAZER FZS 600
    Jakie masz oprocentowanie na raty? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

3. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    2997
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 rmz250 cat.orgia 69 ;-) 0
    Hmmmm....... dajesz mi 250 do remonu z podobnego rocznika (+) road legal 2t i dozuce ci zebatke przednia o zab wieksza....zapomnialem o niej wspomniec.no wiec zebatka inkludet :D.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!