Przednia lampa Monster 696

Temat na forum 'Szukam, Kupię' rozpoczęty przez robson, Styczeń 12, 2018.

1. robson

robson Kierowca Kosiarki

Browary:
    7
    Miasto:
    Crawley
    Motocykl:
    Ducati Monster
    Witam. Czy ktokolwiek z was na forum posiada Monster 696 ? Potrzebuje przedniej lampy na test (single type approval), gdyby ktos mial uzywana na sprzedaz lub ktorys z posiadaczy bylby w stanie doslownie pozyczyc mi ja na kilka dni oczywiscie odplatnie;)

2. CezaaR

CezaaR Trolli pogromca
    Członek Załogi

Browary:
    1133
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    Poszukaj n.a. jebaju z jakiejs padliny
    I juz jest

3. robson

robson Kierowca Kosiarki

Browary:
    7
    Miasto:
    Crawley
    Motocykl:
    Ducati Monster
    Mialem maly dylemat z ta lampa, na angielskim forum dostalem informacje ze w katalogu jest tylko jeden numer co wskazywaloby na to ze wszystkie montowane w tym motocyklu sa identyczne. Mimo wszystko znalazlem cos na jebaju i postanowilem zamowic, ewentualnie porownac i zwrocic gdyby rzeczywiscie okazala sie identyczna. Wszystkie numery i oznaczenia na kloszu sa identyczne lecz na tylnej obudowie przy kilkucyfrowym oznaczeniu zamiast literki A na koncu jest B tak wiec nowa lampa zamontowana, mam nadzieje caly test w piatek obejdzie sie bez niespodzianek. Opisalem wszystko w razie gdyby ktos w przyszlosci mial podobna sytuacje.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!