Prawnik do wypadków i nie tylko z oddzialem w UK i Polsce

Temat na forum 'Prawo' rozpoczęty przez Basstek88, Czerwiec 7, 2018.

1. Basstek88

Basstek88 Beztroski Posiadacz

Browary:
    459
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    KTM 950 SMR
    Witam serdecznie

Ostatnio widze duzo wypadków motocyklowych

Dzisiaj jeden post i sam mijalem rano wypadek przy filtrowaniu. Znam kolesia z Ace Cafe widze go nie raz.

Rok temu tez mialem wypadek przy filtrowaniu

Zadnych kamer na kasku i świadków malo zdjec bo mialem poważnie nogę uszkodzoną a moja dziewczyna sie martwiła o mnie jak przyjechala na miejsce wypadku bo 5 min od domu.

Jedyne co mialem to zeznania z policji i numer rejestracji zapisany przez policję

Wtedy zaczelo sie poszukiwanie prawnika miałem kilka opcji:

Pierwsza ubezpieczalnia spalona na starcie nigdy wiecej a dlaczego

Bo jak mialem x lat temu wypadek gdzie koleś wjechal mi na pas moja ubezpieczalnia chciala isc na ugode i przyklepac 50 na 50 wygenerowalo im to tyle kosztów ze mieli wyjebane.

I tez ludzie mi polecali prawnikow po rozmowie mowoli 50 na 50 bedzie łatwiej.

Ale Pewni motocyklisci polecili mi prawnika Łukasza

Pogadalem zbadal sprawie i podja decyzje walczymy 100% winy kierowcy

Motocykl wyplacony lepiej niz myslalem. 100% winy kierowcy. I teraz tylko ustalamy kwoty.

Z czystego serca moge go polecić tak jak mi polecili

Jezeli chcecie sie z nim spotkac bedzie tez na Polish Bikers Day wśród nas bo jak poszukiwalem jakis sponsorów na nagrody to wyslalem do niego e-mail i sie zgodzil ze bardzo chetnie ze nawet przyjedzie a ze wiem z wlasnego doswiadczenia ze jest dobry warto go polecić.

Pomaga w wielu sprawach nie tylko motocyklowe a najlepsze ze maja tez oddział w Polsce więc jak miales wypadek w polsce czy inne spwary staje sie to latwiejsze. Prowadzi konsultacje i pomaga jak może.

Pozdrawiam

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

#1 Basstek88, Czerwiec 7, 2018
    Ostatnia edycja: Czerwiec 7, 2018
    Wasal, Pablocarlos i Schwartz lubiąto.
  2. Krystian_gsxr

Krystian_gsxr Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    Suzuki GSXR 750 k6
    Witam, mógł byś mi dac jakiś namiar na niego? Miałem we wtorek dość poważny wypadek I chciałbym uzyskać kilku porad.

3. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    1940
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Kolego masz dwa numery telefonu na zdjeciu

Pablocarlos lubi to.
  4. Krystian_gsxr

Krystian_gsxr Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    Suzuki GSXR 750 k6
    Sorry myślałem że to jakaś reklama dzięki wielkie

5. Pablocarlos

Pablocarlos Beztroski Posiadacz

Browary:
    231
    Miasto:
    London SW
    Motocykl:
    Yamaha FZ6 Fazer S2
    Oh, zeby tylko ten post byl wyslany 19 dni przed 7 czerwca, to pewnie tez pogadalbym z Lukaszem.

Moja sprawa zajmuje sie firma Optimal Solicitors, baza w Manchester, polscy i angielscy prawnicy. Mila obsluga, szczegolowo opisuja mi poszczegolne kroki prawne podejmowane przez nas i ewentualne scenariusze sprawy w zaleznosci od odpowiedzi drugiej strony.

Jedyny minus to to , ze az cwiartka tego co ugraja wyladuje u nich.

6. Wolfhound

Wolfhound Beztroski Posiadacz

Browary:
    33
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    jakies suzuki czy cos...

Niestety takie jest prawo w uk

Oficjalnie na zasadzie no win no fee nie moga brac mniej niz 25% od uzyskanego odszkodowania

Jesli nie jestes zadowolony z tego jak prawnicy prowadza twoja sprawe poki sprawa nie poszla do sadu i oficjalnie cie nie reprezentuja to mozesz zawsze firme zmienic.
    Gorzej jak juz wszystko jest zlozone w sadzie. Wtedy musisz czekac do konca sprawy dostac naleznosc i ewentualnie sadzic sie ze swoja firma prawnicza ze zajebala...

pozdrawiam.

7. Lexwon

Lexwon Szalony Wulkanizator

Browary:
    8
    Miasto:
    Stoke-On-Trent
    Motocykl:
    Bialo-niebieskie
    Ma ktos jakas opinie na temat Optimal Solicitors, szukam prawnika w miare ogarnietego w temacie majatku osobistego.

8. Pablocarlos

Pablocarlos Beztroski Posiadacz

Browary:
    231
    Miasto:
    London SW
    Motocykl:
    Yamaha FZ6 Fazer S2
    Czesc @Lexwon , mi Optimal Solicitors zalatwiali odszkodowanie za obrazenia i szkody sprzetu przy wypadku. Wszystko przebiegalo sprawnie, do sprawy przyznano mi jednego prawnika, który od poczatku do konca zajmowal sie moja sprawa, pytaniami i wymaganymi akcjami. Moge polecic, tylko nie wiem jak ogarniaja kwestie majatku osobistego. Zadzwon do ich biura, jezeli chcesz rozmawiac po Polsku, to tez nie ma problem, dowiesz sie pewnie wiecej na temat tego w czym moga Tobie pomóc. Pozdrawiam.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!