Polska 06.08.19 kierunek Kielce

Temat na forum 'Turystyka' rozpoczęty przez tomaszn76, Lipiec 2, 2019.

1. tomaszn76

tomaszn76 Beztroski Posiadacz

Browary:
    7
    Miasto:
    Houghton Regis
    Motocykl:
    Honda st1100 pan european
    witam ruszam do Polski 6 sierpnia tunelem o 7 rano kierunek Polska poludniowa Kielce a docelowo Ostrowiec Sw. jesli ktos leci w tym terminie to zapraszam w grupie razniej.

2. miejski

miejski Beztroski Posiadacz

Browary:
    88
    Miasto:
    Hampshire / UK
    Motocykl:
    Honda CRF1000L DCT
    Witam ziomka (też z O-ca pochodzę ;)).
    Jechałem dwa razy na moto do PL i na raz nie polecam. Wiem, że zaraz się odezwą niektórzy, że się da. Tylko po co...
    Jedź jak człowiek na dwa dni, zabukuj sobie hotel w połowie drogi w Magdeburgu przy A2 (link poniżej), za ok 40 ze śniadaniem. Weź prysznic, wyśpij się, zjedz śniadanko i jedź w dalszą drogę. Taka moja rada...

https://www.accorhotels.com/gb/hotel-2651-ibis-budget-magdeburg-barleben/index.shtml

3. tomaszn76

tomaszn76 Beztroski Posiadacz

Browary:
    7
    Miasto:
    Houghton Regis
    Motocykl:
    Honda st1100 pan european
    tez witam ziomka dzieki za info o hotelu , to jest moj 6 wyjazd do Polski zawsze jezdze na Drezden i w zaleznosci od tego jak sie czuje to spie lub nie spie w hotelu na granicy w Zgorzelcu. Masz racje na raz jest ciezko (nie polecam) tylko raz tak jechalem ale to tez zalezy od moto zobaczymy jak gs 1200 bedzie lecial pozdro.

4. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    638
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s
    na raz no problemo I nie pisac ze nie wykonalne itp bo to zaden wyczyn , ale to juz zalezy od ujezdzajacego na ile ma sil ,najwazniejsze nic ponad wlasne sily.Ja zawse robilem tak by niemcy noca przeleciec(szybciej) czy to autem czy na moto .Powodzenia ,mialem tez sie wybrac I tez Kielce(moje strony) ale w tym roku juz bylo NC500 I jeszcze za 3 tyg Cornvalia

#4 riddickber, Lipiec 4, 2019
    Ostatnia edycja: Lipiec 5, 2019

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!