Polish Bikers Day 2018

Temat na forum 'Zloty, Imprezy, Wyjazdy' rozpoczęty przez Basstek88, Kwiecień 18, 2018.

Dodany do kalendarza: 17-06-18
  1. Homonto93

Homonto93 Kierowca Kosiarki

Browary:
    18
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Suzuki GSX-R 1000 K7
    Dobra przedostatni post bo wiem ze komus to jeszcze siadzie na honor i bedzie musial odpisac.

Siedzi Ci ta beemka, nie? NIe wiem czy zazdrosc czy poprostu nie lubisz sportów?

Przygazowka, fajny wydech, nie ? Mam klakson do ostrzegania ludzi, ale wydech fajniej brzmi, personalne preferencje, Ty jesz zupe lyzka, ja widelcem...

Bylo duzo wiecej osob ktorzy troszeczke bardziej sie wydurnili, ale jakos nie widzialem zebys lecial do nich z karteczka ze to dzieciniada, a pewno nagrywales telefonem twierdzac ze jestes czescia dosyc szerokiego srodowiska w ktorym niektorzy jezdza jak idioci, inni zwiedzaja, inni sie scigaja, dlatego jest to pieke, ale niestety sa tacy co daja motocyklistom zle imie, ja jestem taki dla Ciebie, a Ty po czesci dla mnie :)

2 kroki do przodu, oj uwierz mi ze przy wiekszej predkosci musisz patrzec 3 kroki do przodu, ponownie ta rada chyba chcesz mi powiedziec ze nigdzie nie przydzwoniles, zero claim'ow, motor bez zarysowania, no kurde, jezeli tak to jestes dla mnie idealem, i moze jak sie zestarzeje tez taki bede, ale mozesz byc pewno ze bede patrzyl do gory na Ciebie, jezeli o to Ci chodzi oczywiscie.

'Never trade the thrill of living for the security of existence.'

'17 S1000RR
    '06 GSX-R 750
    '08 ZX-6R P8F
    '07 SPRINT ST 1050
    '07 GSX-R 1000
    '08 GSX-R 1000
    '03 ZX-7R

2. Homonto93

Browary:
    18
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Suzuki GSX-R 1000 K7
    Personalne preferencje co do ubioru.

Co do butow, mozliwe, ostatnio mialem buty i mialem podobny problem z kostka po wypadku, a predkosc mniejsza. Stalo sie, stalo, moze sie czegos naucze !

A co do ubezpieczenia, oni nadal musza pokryc szkody, mimo jego stanu, ale bedzie odpowiadal prawnie za spowodowanie wypadku pod wplywem alkoholu, dostanie zawiasy raczej oraz bana na jakis czas, no i ponowne ubezpieczenie, ehh moze zapomniec.

'17 S1000RR
    '06 GSX-R 750
    '08 ZX-6R P8F
    '07 SPRINT ST 1050
    '07 GSX-R 1000
    '08 GSX-R 1000
    '03 ZX-7R

3. Buszek

Buszek Szalony Wulkanizator

Browary:
    1108
    Miasto:
    Datchet
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Homonto93 myśle ze ridi wisi twoja beema przy jego v4s :tearsofjoy::tearsofjoy:

Ale tak serio nauczka na przyszłość, nie ma co się spierać panowie swoje zarysował jego strata ;) niestety w Londynie trzeba się spodziewać wszystkiego po ludziach, potrafią nawracać w najgłupszych miejscach a kierunki używają tak często ze na palcach policzysz. Najlepsze ze niejednokrotnie zle robią ale jeszcze potrafią się kłócić ze to twoja wina.

Ogólnie ta sytuacja przypomina mi jak policja w Polsce skręcała na kierunku w polna drogę a koles wyprzedza kilka pojazdów bo myślał ze wolno jadą i walnął w policję skręcająca poprawnie. Nie wiem czy ktoś z was to widział ale akcja tego typu ze mandat dostał policjant bo się nie upewnił No kur... także helol :tearsofjoy: a kolegi co kamerowal tekst ze nie powinien przed intersekcją zawracać to akurat trochę głupi tekst bo jednocześnie nie powinni wyprzedzać motocykliści na tym mazaku bo to obszar wyłączony z ruchu ;)

Vader, CezaaR i Homonto93 lubiąto.
  4. Homonto93

Browary:
    18
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Suzuki GSX-R 1000 K7
    Kolega znawca prawa, jak kazdy, albo chcial mnie na duchu podniesc, lol

Co do Policji, tak, bo jezeli ktos juz bezpiecznie podejmuje manewr to osoba, przecinajaca mu tor jazdy jest winna, bo jechali w tym samym 'kierunku'. To akurat normalna sytuacja, jezeli na drodze bylby pas do skretu, przed podwojna ciagla policja nie byla by winna. Inaczej by to wygladalo z nadjezdzajacym pojazdem z przeciwnego kierunku.

Stalo sie stalo, troche sie pospinalismy, ide popizgac bo pogoda ladna. Pieńć !

'17 S1000RR
    '06 GSX-R 750
    '08 ZX-6R P8F
    '07 SPRINT ST 1050
    '07 GSX-R 1000
    '08 GSX-R 1000
    '03 ZX-7R

5. CWK_S_L_A_Y

CWK_S_L_A_Y Szalony Wulkanizator

Browary:
    142
    Miasto:
    Uxbridge
    Motocykl:
    XB12S - Wariat ...
    Moze przeniescie sie w nowy temat z tym watkiem, co??

Tak marudzicie o ciuchach jakby ich posiadanie lub brak wplywal na was samych - kazdy niech robi co chce, w koncu sam ponosi za to odpowiedzialnosc.
    A nawiasem mowiac - tyle tu wytykania palcami - a wczoraj (wg zdjec) Bombel 111 pojechal w spodenkach do Afryki i nikt nie marudzi tylko wspiera chlopaka ...

Wyluzujcie sie wszyscy bo tak sie cisniecie ze wam kombinezony zaraz popekaja w szwach ...

Moze tak wrocmy do watku PB Day?!

PIONA ...

CezaaR i polly_20 lubią to.
  6. Sly

Sly Beztroski Posiadacz

Browary:
    401
    Miasto:
    Doncaster
    Motocykl:
    Honda dominator, zx6r J, WSK
    Łutututu musi być żeby cipą nie być :D

7. CWK_S_L_A_Y

CWK_S_L_A_Y Szalony Wulkanizator

Browary:
    142
    Miasto:
    Uxbridge
    Motocykl:
    XB12S - Wariat ...
    bywa i tak ze plecak wysmieje ;) hehehehehe

polly_20, CezaaR i Homonto93 lubiąto.
  8. Xawery

Xawery Beztroski Posiadacz

Browary:
    274
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    wysoki, bo mi pasuje
    no coz miales chlopie farta jak bys odkrecil chwile wczesniej to bys portki z dupa starcil.. no i bememke, a tak to tylko portki i rr. Droga lekcja ale widac potrzebna. Nie dawaj sie, co cie nie zabilo to cie wzmocni.

Homonto93 lubi to.
  9. WITEK W

WITEK W Beztroski Posiadacz

Browary:
    58
    Miasto:
    harrow
    Motocykl:
    Suzuki
    Ja pare litrow cider luknolem I poczułem się jak 20 lat temu. Skóra i ćwieki na wieki Aby się zabawić Trzeba kogoś za——-//-:::c A. Tak szczerze. Trzeba być czujnym. Jak jebany pies Uwaga na Tych co kupili prawka. I jeżdżą jak jebane. Zombi.

10. Basstek88

Basstek88 Beztroski Posiadacz

Browary:
    459
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    KTM 950 SMR
    Cos nie może ucichnac o nas w tym roku.

Polish Bikers Day w teledysku Czapy

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

CWK_S_L_A_Y i CezaaR lubią to.
  11. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    1785
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Jo bylem kiedys na tej krypie:D:D
    --- Post updated ---
    Dziwie sie .ze jeszxze plywa:p

12. songo93

songo93 Nabywca Suszarki

Browary:
    8
    Miasto:
    Warwick
    Motocykl:
    K75 K1300S S1000RR
    Witam,

Udalo mi sie znalesc troche czasu wiec posklejalem co miale :)

Milego Ogladania

Pozdrawiam,

Dzinks

13. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    1785
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Wygrzebane z sieci

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!