Plan na wycieczke zycia ?

Temat na forum 'Turystyka' rozpoczęty przez krytek, Listopad 14, 2019.

1. krytek

krytek Beztroski Posiadacz

Browary:
    506
    Miasto:
    leicester
    Motocykl:
    BMW R1200 GSA LC , KTM EXC-F 350 SIX DAYS
    Macie takie ?

Ja mam ... :) MAGADAM na kolach tam i z powrotem robiac petle przez Mongolie miedzyinnymi ... i oczywiscie BMW GSA (chyba :) ) , bez jakis transportow motocykla, wyjazd oczywiscie z polski ...

Dlaczego tam , hm bo juz tam byli nie jedni i mozna wskazowki poczytac w necie a pozatym wole brak cywilizacji niz cywilizacje ... dlatego wschod i to daleki :)

Zonie juz 2 razy uswiadomilem ze taki dzien nadejdzie (mam nadzieje :) ) ze wyjade swoim GSem obladowanym na min. miesiac pod granice chinska tylko :) - ...........a mam kobiete wyrozumiala :)

Max 4 osoby , 4 motory - nastawieni na niewygody, zmeczenie.....PRZYGODE, WOLNOSC :)......

https://www.google.com/maps/dir/Boc...92302490768!2m2!1d20.4303286!2d49.9684577!3e0

Xawery, Piotr, apal and 3 others like this.
  2. adski

adski Kierowca Kosiarki

Browary:
    31
    Miasto:
    Scotland
    Motocykl:
    Kawasaki Vulcan S
    Mało oryginalnie: Route 66

Judasz666 lubi to.
  3. Rob

Rob Szalony Wulkanizator

Browary:
    1503
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    Mam tyle pomyslow ze nie wiem od czego zaczac. Ale w skrocie - kazdy kontynent przejechac od jednego do drugiego konca. USA jest teraz na wyciagniecie reki. Australia to moje marzenie. Ameryka poludniowa i azja. Afryka najmniej mnie kreci (poza pustynia). Z bardziej przyziemnych mysle o Serbii w przyszlym roku. Ehh. Some day

Sent from my iPhone using Tapatalk

Judasz666 i CezaaR lubią to.
  4. piwko78

piwko78 Szalony Wulkanizator

Browary:
    1650
    Miasto:
    pomiędzy Gloucester a Bristol
    Motocykl:
    Honda Transalp 650 /cezeta 477 175
    Domyślam się że ten film na YT widziałeś jak nie to polecam dwie części

Pomysł na wyprawę super :)

5. gabik

gabik Motorynek Kat

Browary:
    542
    Miasto:
    HP13
    Motocykl:
    SV650S, R6, MZ ES175 1961, GS500 , MG Nevada 750, Husky SM610, R1150RT, Ducati 999s, T ST 675
  6. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    3563
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 rmz250 cat.orgia 69 ;-) 0
    Kirunek pasi mi kompletnie :) ja zawsze mowilem ze wole wschod niz jakąs głodna afryke . Z mondo enduro odcinki ze wschodu moglem oglądac wiele razy .

7. Nomad

Nomad Kierowca Kosiarki

Browary:
    13
    Miasto:
    London, Highbury and Islington
    Motocykl:
    HD Dyna Street Bob

Pomysł zacny i życzę powodzenia! ...ale na tą mapę to w ogóle bym nie patrzył i zaopatrzył się w papier przede wszystkim. Poza tym jechałbym przez karaj Kazachów ale to już wedle własnego uznania. Na pewno załamania pogody będą ekstremalne :D

8. piotrekzzr

piotrekzzr Beztroski Posiadacz

Browary:
    410
    Miasto:
    Folkestone
    Motocykl:
    HONDA:CB500Fy, CBR 1100 XX , CRF 1000 AT, CRF 50
  9. szuunaj

szuunaj Beztroski Posiadacz

Browary:
    121
    Miasto:
    swindon
    Motocykl:
    fazer600,R1200GS
    Bajkal, pustynia Gobi, Pamir i okolice, :)
    Taka mała pętla po wschodzie :D

Nomad i Wojtas gsa lubią to.
  10. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    3563
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 rmz250 cat.orgia 69 ;-) 0
    Gdyby miec czas i zawinac prze turkmenistan..... albo kiedys indziej ....to od dawna mazy mi sie noc przy najdlozej palącym sie i najwoekszym ognisku jakie znam :)
    20191115_064923.png
    Rozpalily go malo ogarniete zuchy w 1971 roku .....i pali sie dalej:D

Mag147 i CezaaR lubią to.
  11. okupant

okupant Kierowca Kosiarki

Browary:
    12
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda NC750X DCT
    I ja marzę o Mongolii (Lądek-Mongolia-Lądek). Powiedziałem sobie, jak zacząłem jeździć na moto w lutym 2017, że chciałbym tam pojechać za pięć lat. Zobaczymy :)

Jedyny problem - jaki widzę - to to, że nie dostanę tyle wolnego w pracy.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

12. Judasz666

Judasz666 Kierowca Kosiarki

Browary:
    26
    Miasto:
    Leagrave
    Motocykl:
    Kawasaki vulcan 650s
    praca nie zajac :)

13. Lowek83

Lowek83 Beztroski Posiadacz

Browary:
    360
    Miasto:
    Hatfield
    Motocykl:
    FZ6 S2
    Mi od zawsze Ameryka Południowa chodziła po głowie, tyle , że na razie pozostaje w sferze marzeń bardziej niż planów.

14. motomaniax

motomaniax Kierowca Kosiarki

Browary:
    13
    Miasto:
    Peterborough
    Motocykl:
    triumph tiger 800 xca/cbr 600 f4
    No tak po takiej wycieczce na wschód już wszystko wydaje się prostszeKrytek kiedy ?pyknołbym się jeszcze raz w tamte strony tym razem jako ,,Szwajcar,,na obrzydliwie wypasionym motocykluja opierdoliłem Mongolię na kołach w 5 tyg na kawasaki kle500 z Polski ,tenera 750 się nam w Mongolii połamała ,a ktma 690 silnik w drodze powrotnej zatarła i ściągałem na lince przez cała Ukrainę poza tym 2ttry 600 jeszcze jechaływyprawa była budżetowa jako że dolarami nikt z nas wtedy nie śmierdziałteraz to bym się po hotelach tam rozbijał jak paniskojak co to bije jak w dym na wschodnie eskapady

15. LoganOx

LoganOx Beztroski Posiadacz

Browary:
    95
    Miasto:
    Tidworth
    Motocykl:
    Aprilia Caponord ETV 1000
    Jako czesty bywalec Azji Południowo-Zachodniej chciałbym zasugerować troszkę inny kierunek: Laos. To jeden z najbardziej dzikich krajów w Azji. Duzy, słabo zaludniony, w większości górzysty i zalesiony. Poza tym bardzo specyficzny: jeden z ostatnich komunistycznych krajów na swiecie, religia buddyzm, niesamowita róznorodnośc plemion (od Hmong, przez Karean, Tajów, Wietnamczyków etc) - w zasadzie co 50 km inna kultura.
    Jest tylko 1 albo 2 minusy: jakąc własnym moto z UK to trochę daleko, dlatego sprzęt albo się wysyła statkiem/samolotem albo się wynajmuje coś na miejscu. GS na tych drogach i górach może sobie nie poradzić, ale jakis adventure Hondy 400 - 750 cc bedzie idealny. Coraz więcej Europejczyków szaleje tutaj tego typu sprzetami.
    Tutaj jeden z linków do firmy, która takie rzeczy organizuje: https://www.bigbiketours.com/tours/laos/?v=5b79c40fa7c2 (nie znam tych ludzi, wklejam tylko dla przykładu)

#15 LoganOx, Listopad 16, 2019
    Ostatnia edycja: Listopad 16, 2019
  16. yeuop

yeuop Beztroski Posiadacz

Browary:
    276
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    fioletowy pożeracz przestrzeni
    To ja sie podepne pod temat. Wynegocjowalem z szefem, ze w przyszlym roku nie ma mnie na 2 miesiace. Po prostu wykorzystam naraz caly urlop+wszystkie nadgodziny, bo nie chce kasy za overtimy, nie potrzebuje.... W Mongolii bylem, w Pamirze bylem, no i tak mysle, mysle...... kusi Wladywostok lub Magadan, ale chyba jednak nie... jak ktos cos, to chetnie poslucham jakiegos pomyslu :)

A to moje zdjecia z Tadzykistanu wlasnie. Najbardziej odleciane miejsce, w jakim kiedykolwiek bylem. Po prostu 100% tego, co szukam....

Sebastian, Nomad, okupant and 10 others like this.
  17. adas

adas Beztroski Posiadacz

Browary:
    4
    Miasto:
    cov
    Motocykl:
    gsxr1000, rmx 450z, gtr 1400'17 , honda crf1000 '16
    nie Magadam tylko Magadan. podchodziłem do Magadanu/ zabrakło mi czasu. Dojechałem do Bajkału i wróciłem do Pl. na Magadan trzeba miec 2-3 miesiące

18. Remy

Remy Beztroski Posiadacz

Browary:
    107
    Miasto:
    HELLSBY
    Motocykl:
    Kawasaki z1000sx
    Wydaje mi się se słowa użyte do „Wycieczka życia” to zbyt poważne przedsięwzięcie aby można było ogarnąć określenie. Można by pojechać 200mil oddalonym kompleksie domków wypoczynkowych nad pięknymi górami i jeziorami z ludźmi którymi się nie widziało 30 lat albo nabić 50000 mil i połowe nie pamiętać czy zrobić coś konkretnego od początku do końca. Wydaje mi się że każdy motocyklista o czymś takim myśli.

GrzesiekGS lubi to.
  19. fisherman

fisherman Beztroski Posiadacz

Browary:
    66
    Miasto:
    Southampton
    Motocykl:
    Honda CBF1000 silver
    Isle of weight

KamilV2 lubi to.
  20. krytek

krytek Beztroski Posiadacz

Browary:
    506
    Miasto:
    leicester
    Motocykl:
    BMW R1200 GSA LC , KTM EXC-F 350 SIX DAYS
    No tak nie m tylko n ... gratuluje , mnie przyłapałeś, teraz przewertuj całe to forum i masz zajęcie do końca życia :)

2-3 miesiące ? Nie wiem po co ... zreszta inny powie ze pol roku a trzeci w miesiąc obejdzie :)

zreszta nawet na harleyu już tam byli :) - starszy facet objechał ta trasę w miesiąc i 13 dni http://black.pl/wyprawa-motocyklowa-warszawa-magadan-moskwa-warszawa-2018/wiec zgaduje GS da rade w miesiąc i młodszy facet :)

dam znać jak kiedyś będzie mi dane to sprawdzić :)

Pochwał się zdjęciami z wyprawy pod Bajkał

pozdr

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!