Parking na lotniskach w UK - gratis

Temat na forum 'Recenzje i Opinie' rozpoczęty przez Mr Goodwill, Maj 19, 2021.

1. Mr Goodwill

Mr Goodwill Beztroski Posiadacz

Browary:
    97
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    Honda Africa Twin 1000
    Witam wszystkich. Kiedyś na Luton Midd Stay parking dla motocykli był gratis do 27 dni. Czy tak jest obecnie? A jak sprawa wygląda na innych lotnistkach? Wrzućcie info tutaj, jeśli ktoś ma taka wiedzię. Dzięki

2. Vader

Vader Szalony Wulkanizator

Browary:
    1000
    Miasto:
    Adres zmieniam częściej niż gacie
    Motocykl:
    Między innymi Komar:-)
    Innymi słowy tylko Stansted leci w kulki i każe płacić za parkowanie.

3. Mr Goodwill

Browary:
    97
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    Honda Africa Twin 1000
    Na stronach Stansted nie ma żadnej informacji o motocyklach. Na ich Chatcie babka też nie potrafiła dać mi konkretnej odpowiedzi o taryfie dla motocykli. Dopiero facet oddzwonił mi z informacją że motocykle są "około" 50% niżej niż samochody. Poza tym trzeba zabookować wcześniej i podać dokładna date "IN" i "OUT", bo inaczej nie wjedziesz na parking. To kompletny "bullshit" . Po pierwsze ja nie wiem czy pojadę na lotnisko samochedem czy motocyklem, bo to zależy od pogody danego dnia. Po drugie, nie zawsze wmiem kiedy wrócę, bo często bookuje lot tylko w jedną stronę ( wracam kiedy mi pasuje). Po trzecie stawki są kompletny "rip off" ! Za 14 dni chcą 58 funtów ! Stansted to DZIADY !
    Luton jest free za 27 dni. Niestety, skasowali mi lot z Luton.:mad:

4. Buszek

Buszek Kat Komarków

Browary:
    1553
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    Triumph speed four
    wyzej masz Ze strony Stansted zamieściłem przeciez jest tam napisane massive 50% discount :tonguewink:

Mr Goodwill lubi to.
  5. Mr Goodwill

Browary:
    97
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    Honda Africa Twin 1000
    Rzeczywiście ... jest 50% . Nie zuważyłem tego za pierwszym razem. Dzięki. Nie zmienia to jednak faktu że jest to "ripoff".

Buszek lubi to.
  6. kostan77

kostan77 Szalony Wulkanizator

Browary:
    387
    Miasto:
    London/SW16
    Motocykl:
    BMW R1200 GS
    Mid stay na Luton jest zamkniety. I wszystko jest kierowane na te nowe piętrowe Terminal1-2. Nie wiem czy jest darmowy czy płatny. Widziałem tylko jeden motor przykryty przy samej ścianie.

7. Mr Goodwill

Browary:
    97
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    Honda Africa Twin 1000
    Chyba na razie jest spoko... 21 dni a nie 27 jak myslalem. lutonparking.jpg

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!