Ogłoszenia Triumph Street Triple - prośba o radę

Temat na forum 'Sport/Streetbike/Naked' rozpoczęty przez lockheed, Marzec 28, 2019.

1. lockheed

lockheed Nabywca Suszarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Motocykl:
    Vulcan VN900
    Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie Street Triple i zidentyfikowałem dwa interesujące mnie ogłoszenia. Poniżej prezentuję to, co się na ich temat dowiedziałem. Proszę bardziej doświadczonych forumowiczów o opinie na temat tych ofert.

1. 675 R (2014)
    olx. pl/oferta/triumph-street-triple-675r-abs-super-zadbany-CID5-IDxUAgp.html
    (proszę usunąć spację z linku po "olx.")

Rozmowa ze sprzedawcą:
    Motocykl sprowadzony z Francji jako uszkodzony podkoniec zeszłego roku. Po wywrotce na lewą stronę. Uszkodzona kapa silnika, złamany set pasażera, uchwyt pasażera, otarcie na baku. Facet prowadzi warsztat, a motocykle sprowadza okajzonalnie, więc wszystko poprawił w nim sam wraz ze znajomym lakiernikiem, i twierdzi że gdyby mi o tych rzeczach nie powiedział, to bym nic nie zauważył na żywo. Faktycznie nie musiałem go ciągnąć za język, tylko sam wymieniał elementy historii moto, które równie dobrze mógłby przemilczeć.
    Nowe zębatki i łańcuch. Nowy olej i filtr. Opony w stanie bdb.
    Gwarancja 3 mieś na wszelkie usterki nie wynikające z eksploatacji. VAT marża.
    VIN: SMTTTL1366E648954

Ogólnie po rozmowie mam wrażenie, że facet jest bardzo otwarty i solidny. Oferuje nawet zwrot kosztów paliwa, jeśli przyjadę z drugiego końca Polski i moto mi się nie spodoba. Jego warsztat ma strone na FB z dobrymi opiniami.

2. 675 RX (2015)
    otomoto .pl/oferta/triumph-street-triple-675-rx-abs-quckshifter-ID6BMIsF.html
    (proszę usunąć spację z linku po "otomoto")

Rozmowa:
    Motocykl sprowadzony z Francji jako uszkodzony, w styczniu/lutym. Po wywrotce na prawą stronę. Uszkodzenia przy sprowadzeniu: złamana końcówka kierownicy, klamka hamulca, owiewka prawa, zbiornik porysowany, manetka gazu, jakieś uszkodzenie ogona, poszucia kanapy, końcówka tłumika. Wszystko zostało wymienione na oryginały, za wyjątkiem klamki. Bak pomalowany na wyprawkę.
    Elementy eksploatacyjne: napęd, opony, klocki i tarcze do wymiany po tym sezonie (mogą zrobić jeszcze max 6tyś km). Olej i filtr nie zmieniane.
    Pytam o stan mechaniczny silnika: sprzedawca mówi, że tylko go odpalał na podstawce. Nie robił jazdy próbnej, bo nie ma czasu. Odpala, pracuje bez niepokojących odgłosów.
    Oferuję dowiezienie moto do mnie, jednak jazda próbna nie wchodzi w grę przed zapłatą całej kwoty, bo niezarejestrowany, a po parkingu też nie, bo kiedyś ktoś miał śmiertelny wypadek podczas jazdy próbej.
    VAT marża.
    VIN: SMTTTL3466F696397

Wrażenie mniej otwartego, czerwona lampka mignęła mi przy tym że nie przejechał się na moto, i że nie ma opcji mini-jazdy testowej przed zakupem.

Przy okazji pytanie dodatkowe: czy pomiędzy wersją R i RX jest różnica w wygodzie dla piliona? Ok 30-40% jazd będzie z pasażerką.

2. czarls1976

czarls1976 Beztroski Posiadacz

Browary:
    57
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda CB1000 Ra-f
    Spytał bym o jakieś foto sprzed naprawy...to na wstępie.

3. CezaaR

CezaaR Czeski marynarz

Browary:
    1651
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Jeśli chcesz zaoszczędzisz na moto
    Kupując bitego lub lekko bitego może i zaoszczędzisz ale pewny nie jesteś.

Ale kupując gdzieś też pewny niej estes

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!