Nexx x wed2 kask opinie?

Temat na forum 'Recenzje i Opinie' rozpoczęty przez raf113, Wrzesień 3, 2018.

1. raf113

raf113 Nabywca Suszarki

Browary:
    2
    Miasto:
    Swindon
    Motocykl:
    Duzo
    Hej, szukam nastepcy dla mojego shoei horneta, wczoraj natknalem sie w necie na tego nexxa, czy ktos moze ma? Nigdy o tej marce nie slyszalem, czy to jakas firma krzak?

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Lukas81

Lukas81 Kierowca Kosiarki

Browary:
    39
    Miasto:
    Bracknell
    Motocykl:
    CRF1000L
    Hej, ja mam xweda2, bialego :) ogolnie rzecz biorac moge ci polecic ten kask, jest troszke glosny, wentylacje ma w miare, dosc szeroki wjzjer i jest b.wygodny, ma zaprojektowane specjalne miejsce na intercom (£220kosztuje) wraz z kaskiem dostaniesz sporo czesci zapasowych ;)
    Nexx to portugalska firma czy krzak nie niewiem ale jest spoko, czy kupil bym drugi raz....hmmm niewiem :rolleyes::D:cool: a bylbym zapomnial ma blende :D

3. raf113

raf113 Nabywca Suszarki

Browary:
    2
    Miasto:
    Swindon
    Motocykl:
    Duzo
    Wykopalem gdzies ze jest Ride magazine recommended. Chyba sie skusze
    Dzieki.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!