Następna ofiara złodziejstwa - Yamaha MT07

Temat na forum 'Skradzione Sztuki ;(' rozpoczęty przez Mr Goodwill, Listopad 13, 2021.

1. Mr Goodwill

Mr Goodwill Beztroski Posiadacz

Browary:
    120
    Miasto:
    London - Tychy
    Motocykl:
    Honda Africa Twin 1000, Inturder 1500, CBF1000
    W czwartek 11-tego listopada 2021 podjebali z ulicy w centrum Londynu Yamahe mojej córce. Maszyna z 2018 MT-07 z przebiegiem 6K +..... W Londynie jest to plaga. Policja ma to d dupie, sądy wyznaczją małe kary za złodziejstwo motocykli. Corka ma wysoki "voluntary excess" , 800 funtów w plecy. Ciekaw jestem jak wycenią i ile jej oddadzą. Plus "claim record". Kompletna chujnia ....! Na zdjęciu motor... i to co po nim zostało. IMG_7170.JPG Co zostalo z Yamahy.jpg

2. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    978
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Tracker mógłby ew pomoc - a resztę co napisałeś to nie nowość niestety. Z wycena nie musisz się zgadzać i warto walczyć jak jest słaba, ja 2x wywalczyłem więcej pieniędzy niż oferowane na starcie.

3. kostan77

kostan77 Szalony Wulkanizator

Browary:
    395
    Miasto:
    London/SW16
    Motocykl:
    BMW R1200 GS
    Z drugiej stronę to dziwie się ze tylko jedna blokadę miała i to oxforda

4. Vader

Vader Szalony Wulkanizator

Browary:
    1109
    Miasto:
    Adres zmieniam częściej niż gacie
    Motocykl:
    Między innymi Komar:-)
    Oxford czy almax, jak profesjonalista kradnie to wszystko otworzy. Wszyskie te kłódki działają tylko na gówniarzy.

Rob lubi to.
  5. krycek

Browary:
    978
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Niestety niektóre jak (oxford) nawet na gówniarzy nie działają. To chociaż kątowka było przecięte?

6. marcinf66

marcinf66 Kierowca Kosiarki

Browary:
    34
    Miasto:
    Wimbledon
    Motocykl:
    Krokodyl
    Szkoda moto, bo zadbane i maly przebieg :(
    Jak mialem turystyka, to raz na jakis czas zostawialem go na parkingu w centrum, ale to byl klocek 300kg i w dodatku poobijany. Sporty i nakedy to glowny cel zlodziei.

7. Frezer

Frezer Beztroski Posiadacz

Browary:
    89
    Miasto:
    Canterbury
    Motocykl:
    Blackbird
    Wysoki excess znam ten bol... kiedys mi Horneta 600 zajumali, wycenili na 2300 a 700 excessu mialem. Reszte sezonu mialem z glowy, dopiero w kolejnym kupilem moto

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

8. mecenas

mecenas Kierowca Kosiarki

Browary:
    7
    Miasto:
    daventry
    Motocykl:
    zzr 1100
    poza londynem zarobki te same i mniej zlodzieji ale jak ludzie trzymaja sie jak boga tego miejsca to juz ich sprawa

9. komarecki

komarecki Tuner Motorynek

Browary:
    4740
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 exc 300 ktm 690 rally raid
    Podobno w miastach najdalej sytuowanych od Londynu mają kompletnie zlikwidować instytucje policji bo z braku przestępstw nie jest potrzebna . Tak w każdym razie słyszałem .

Goall89 lubi to.
  10. Vader

Vader Szalony Wulkanizator

Browary:
    1109
    Miasto:
    Adres zmieniam częściej niż gacie
    Motocykl:
    Między innymi Komar:-)
    Już nie przesadzajmy, ale faktem jest że na zadupiach cisza i spokój.
    Mieszkam w Telford już ponad pół roku i powoli wychodzę z szoku kulturowego.
    Widuje tu ludzi którzy nie zamykają aut, domów, garaży. Pod firmami moje Moto było jedyne z dodatkowymi zabezpieczeniami przed kradzieżą a ludzie patrzyli na mnie jak na wariata kiedy zakładałem kłódki na koła. Cisza,spokój, czarnych policzysz na palcach, a ciapaci to 90%indie.
    Koszt mieszkania o połowę niższy niż Londyn.
    Za cenę jaką płaciłem w Londynie za pokój tu mógłbym wynająć dom trójkę.
    Największy przejaw bandytyzmu jaki widziałem w okolicy to gówniarzy na crossach bez tablic popierdalajacych po parkach i lasach nie patrząc na pieszych

11. piotrekzzr

piotrekzzr Beztroski Posiadacz

Browary:
    661
    Miasto:
    Folkestone
    Motocykl:
    Crf cbr yzf gsxr zx9r
    Oby nie za daleko bo do Birmingham dojedziesz :D

adi moto-bunkry lubi to.
  12. mecenas

Browary:
    7
    Miasto:
    daventry
    Motocykl:
    zzr 1100
    londyn omijam szerokim lukiem moge tylko ciezarowka dostawy robic i ogladac jak te matoly na mopedach przeciskaja sie na swiatlach by zaoszedzic kilka pikaczy z parkingow lub jazdy metrem koszt zycie nieporownywalny do oszczednosci

13. komarecki

Browary:
    4740
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    Jezdze zawodowo po całej Anglii , w każdym dużym mieście odnajduje część tego co widzę w Londynie , poza frustracją , ta tylko na polskojęzycznych forach .

14. mecenas

Browary:
    7
    Miasto:
    daventry
    Motocykl:
    zzr 1100
    znam ten kraj. od grudnia 2001 od kuriera na motory po budowlanca po kierowce ciezarowki mam widok z roznych perspektyw i moge oceniac z doswiadczenia wielu lat
    --- Post updated ---
    poza londynem nie ma zadnych oplat ulez congwestion charge i mozna jedzic po centrach scigaczami z poczatku lat 90 i nic nie placic ale to tylko te osoby co tam mieszkaja musza sie z tym zgazac i popieraja takie rozwiazanie pozdro sadiq za nabijanie kieszeni z biednych ludzi

15. krycek

Browary:
    978
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
  16. piwko78

piwko78 Kat Komarków

Browary:
    2192
    Miasto:
    GL13
    Motocykl:
    xt600e / v-storm 1000
    Bzdury piszesz w Bath już dawno jest też opłata za wjazd starym kopciuchem do miasta w Bristol też będzie i bardzo dobrze !
    Co do Londynu ... Każdy ma wybór jedni lubią inni nienawidzą i to indywidualna sprawa każdego .
    To forum motocyklowe a nie londynek.pl :cool:

Rob, Piotr, komarecki and 4 others like this.
  17. komarecki

Browary:
    4740
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    Zaczęliśmy naukę w tym samym momencie ale twoja poszła w las.
    Niezależnie kto ma tu rację wyjaśnij mi tylko jedno : po jaki wafel włazic na temat gdzie ktoś pisze że mu motor ukradli i pitolic że sam jest sobie winien Mo Miszka tam a nie siam ......i że ma się zarobki jak w stolicy.?
    --- Post updated ---
    PS nawet zawody zaliczyliśmy te same.....czemu odmienne spostrzeżenia?

Rob, Karol, Vader and 1 other person like this.
  18. Frezer

Frezer Beztroski Posiadacz

Browary:
    89
    Miasto:
    Canterbury
    Motocykl:
    Blackbird
    Londyn ma swoje plusy i minusy, jak ktos lubi niech mieszka jak ktos nie to nie, gadanie typu 'mieszkasz w Londku to sie nie dziw' jest bez sensu. Mi moto zajumali w Nottingham a w Londynie mialem wypadek. Jaki mozna wyciagnac z tego wniosek?

Otoz zaden

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

kostan77, Rob i komarecki lubiąto.
  19. krytek

krytek Szalony Wulkanizator

Browary:
    820
    Miasto:
    leicester
    Motocykl:
    BMW R1200 GSA LC , KTM EXC-F 350 SIX DAYS
    Wszędzie kradna czy pożyczają na chwile po czym pozostawiają …

z wczoraj na spacerze w parku przy deptaku napotkane (2 dni wcześniej go nie było) C9A49FE3-7EE2-47AA-85E7-157120B6D0AF.jpeg - ciężko zgadnąć co to ..

komarecki lubi to.
  20. mecenas

Browary:
    7
    Miasto:
    daventry
    Motocykl:
    zzr 1100
    wiesz co koles mam 8 klas podstawoki 5lat technikum co prawda fizyk mnie ujebal za jego teorie i mam 14 klas szkoly jakbym zrobil studia to byloby 19 lat klasy pracuje w uk juz 20 lat dodaj se 20 plus plus 14 lat szkoly 34 l w ciaglym biegu pamietam moja prace dyplomowowom przejrojone hamulce tloczki z samochodu i pomalowane czerwone farba w 1999 roku robilem na farmie w sanher gousem niemcy ty gosc to nawet zycie niewiesz jak jak wyglada mialem podpis ginger spice girlsw 2011 fajny domek na hampstead robilem w centrum londynu kolo west brompton naprzeciwko jasa fasoli zonka nedzila a 8 w kraciaste fotele synalek jak ojciec czarne wlosy pamietam rok 2002 w nequey polus zatopil rover montego w morzu pojechal na plarze i byl przyplyw napierdali l
    potem na portugalcow bo ich wtedy bylo pelno musze odpalic mojd tasmy kamery dvd z 2004 roku moje zycie w londynie lata mlodosci pol zycia w uk 20 lat takich ludzi to tylko na 2 rekach mozna policzyc mecenas moja jsywa

Ciaho i marcinf66 lubią to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!