Mysle mysle i nic nie moge wymyslic, chyba pusta glowe mam. :|

Temat na forum 'Rozmowy Motocyklowe' rozpoczęty przez KubaXL, Wrzesień 11, 2011.

1. KubaXL

KubaXL Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Close to You
    Motocykl:
    ZZR 1400
    WItam syskich ponownie tym razem z zatloczonej farmy (w sensie wrocilem z urlopu w afryce) :D moja sprawa wypadkowa idzie dobrze byl typek wycenil mi motUr na £2000 + do tego koszta za compound £300 + jaka cena za szmaty mam tutaj dwa pytania do was moi drodzy frumowicze.

No.1 is potrzebuje paragony jakies zalatwic za kask, skorki, rekawiczki i buty, bede szczery potrzebuje jakies drozsze ceny w zeby tego kretyna z vana ogolocic :D ---- jesli moze ktos pomoc pisac na pm plzzz

No.2 is jaki motUr polecacie narazie zdecydowalem ze odpuszcze moto do przyszlego roku ale za to zastanowie sie dobrze zanim cos kupie, wiec moze ktos cos poradzi jakies linki jaki model co i jak, szczerze preferuje tylko sporty ale to dlatego ze w dupie bylkem i gUUUwno widzialem. :D

Otwarty na propozycje czekam....

Dziekuje za uwage i w mutlimediach wrzuce dzisiaj zdjecia z afryki zeby sie pochwalic. :D :p
    Do uslyszenia. :D :p

2. arthemide

arthemide Beztroski Posiadacz

Browary:
    1
    Miasto:
    Streatham Common Londyn
    Motocykl:
    CBR 600 RR
    Hi Kuba

Ja mam paragon na kask, ubrania i back protector, ale laczna suma wynosi niecale £400, wiec jak reflektujesz, moge Ci przeslac. Niestety za rekawice tylko dowod placenia karta mi pozostal, a szkoda, bo prawie stowe za nie dalam.

Tyle ze wszystko karta placone, wiec ubezpieczalnia moze sie tego drugiego paragonu domagac, albo wyciagu z konta.

3. meduzzzz

meduzzzz Szalony Wulkanizator

Browary:
    4
    Miasto:
    .
    Motocykl:
    .
    Myslisz ze uwierza ze jezdzil w damskich ciuszkach? :lol:

4. gabik

gabik Motorynek Kat

Browary:
    565
    Miasto:
    HP13
    Motocykl:
    SV650S, R6, MZ ES175 1961, GS500 , MG Nevada 750, Husky SM610, R1150RT, Ducati 999s, T ST 675
    uwierza widzialem jak kupowal halke
    :D:D offtop zarty :p

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!