MT 07 2018 , chinski wydech

Temat na forum 'Tuning, Mapowanie' rozpoczęty przez Goli215, Listopad 3, 2020.

1. Cefa

Cefa Beztroski Posiadacz

Browary:
    239
    Miasto:
    Uxbridge
    Motocykl:
    C.E.M.E.C HPN
    Dlatego sa mapy samo usuniecie kata I zalozenie przelotowki nic niedaje .
    Nawet w gaznikowcach trzeba przebalansowac przynajmniej gazniki.
    Mapy Mapy I jeszcze raz Mapy

Remy lubi to.
  2. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    4326
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 exc 300 ktm 690 rally raid
    No obejzalem i nie ze wszystkim sie tam zgadzam co koles opowiada. A co do cytatu mojego....no na sklad gazow nie ma wplywu i na kaloryvznosc tez nie bo to wynika z niepelnego spalenia mieszanki a na to wplywa wiele czynnikow proporcja mieszanki , ilosc jej, czas rozpoczecia zaplonu wzgledem cyklu itp .

3. gabik

gabik Motorynek Kat

Browary:
    688
    Miasto:
    HP13
    Motocykl:
    SV650S, R6, MZ ES175 1961, GS500 , MG Nevada 750, Husky SM610, R1150RT, Ducati 999s, T ST 675
    Gadacie jakbys ie w motogp zapierdalali, nie bedzcie tacy droviazgowi, gosc zaozy chinski wydech pojezdzi moto sprzeda za 2 lata i nie bedzie nic widac ani slychac jak owy wlasciciel kupi, po uj sie faszerowac tymi wywodami jak zwykly uzytkownik nie zobaczy roznicy?
    Z tym pattyjnym pozdrowieniem wychylam bez gazu szklanke a jutro jade pojezdzic na moim sprzecie z aftermatketowym wydechem bez zmienionej mapy, swoja droga jakos fajniej chodzi :) ale to zdanie laika co jezdzi i nie mierzy parametrow

Sent from my iPhone using Tapatalk

CezaaR lubi to.
  4. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    1192
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha MT10
    W dzisiejszych nowszych motocyklach roznica mimo wszystko jest z katem i bez.

Sent from my SM-G986B using Tapatalk

5. komarecki

Browary:
    4326
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    A ja nawet przez chwile nieneguje chlopakowi tego chinskiego wydechu. Dwa kryterjia jesli sa spelnione dwa najwazniejsze dla osiagow czyli :
    A. Fajnie wygląda
    B. Fajnie dxwieczy
    To zakladac i jezdzic nawet jak ubedzie 2% mocy to placebo doda ich 15 % wiec bilans na plus kto by soe przejmal
    Ja juz pomijam ze pojazdy zdjete z jednej tasmy produkcyjnej na bank maja roznice w konoach po kilka min.
    Ja np o ile zmienialem wydechy u siebie to z powodu wagi zabieralem ciezkie np z xt dwa okolo20kg zamieniajac na jeden alyminiowy lekki. A czy mi tam przybylo konia czy ubylo dwa to pies mu morde lizal ja soe na tor niewyboeram.
    I jeszcze ktm 690 w ktorym jak nie zdejmieszorginalnego katalizatora to masz plastiki potopione na bank bo tak sie rozgzewa no to to juz jest ewenement zmiana tlumika to mus.

6. Cefa

Cefa Beztroski Posiadacz

Browary:
    239
    Miasto:
    Uxbridge
    Motocykl:
    C.E.M.E.C HPN
    Gabik nie wpadaj w euforje
    Mapy Mapy

7. komarecki

Browary:
    4326
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    Cefa ty jestes starej daty ...teraz kazdy ma GPS :confused:

8. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    822
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Popcornem się przytkał

9. darkghoust

darkghoust Beztroski Posiadacz

Browary:
    116
    Miasto:
    Hull
    Motocykl:
    Honda VT125 Shadow
    Iiiii tam marudzisz :D:D:D ja tam lubię pocztytać wykłady prof. @komarecki pewnie większość tej wiedzy nigdy mi się nie przyda :p ale fajnie wszystko tłumaczy

10. Darkbass

Darkbass Beztroski Posiadacz

Browary:
    340
    Miasto:
    Havant
    Motocykl:
    KTM 690 Rally mod/Mean Streak 1500
    Panowie fajnie się czyta:)
    Rozumiem Bartosza który ma rację :)
    I rozumiem Komara który też ma rację,
    Powiem tak :)
    Przy zwiększonym ciśnieniu gazu jego skład się nie zmienia(w tym przypadku chodzi o O2 czujnik lambda ) natomiast zmienia się jego ilość,jako że zmieni się tylko ilość a nie proporcja lambda niezależnie od ciśnienia będzie czytała tak samo,znając życie i precyzję takiego czujnika, to z katalizatorem czy bez będzie czytała tak samo.
    To tylko moja skromna opinia

komarecki i Rob lubią to.
  11. gabik

gabik Motorynek Kat

Browary:
    688
    Miasto:
    HP13
    Motocykl:
    SV650S, R6, MZ ES175 1961, GS500 , MG Nevada 750, Husky SM610, R1150RT, Ducati 999s, T ST 675
    Pan troll niech sie ode mnie odwali - nie bede dyskutowal z oslem, i jak mowilem dyskusja fajna ale raczej nie odczuwamy roznicy w jezdzie jako zwykle uzytkowniki

12. komarecki

Browary:
    4326
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    Uznaje te wersja gdyz jest brakujacym ogniwem pomiedzy moja bartosza i darwina ;)

13. gabik

gabik Motorynek Kat

Browary:
    688
    Miasto:
    HP13
    Motocykl:
    tez lubie wywody Miodareckiego

14. Goli215

Goli215 Kierowca Kosiarki

Browary:
    2
    Miasto:
    Haverhill
    Motocykl:
    Yamaha mt 07
    Kurde ... Ja to chyba muszę przeprosić za ten temat ;):tearsofjoy:
    --- Post updated ---
    No dziś chwilę jeździłem ... w końcu ... Wali jak traktor .. i robi dużo smrodu .. ogólnie to zmienię na normalną ... Ogarnę kilka rzeczy typu filtr powietrza jeszcze i skoczę na mapę .. ale to po kwarantannie .. która może być do marca :coldsweat::tearsofjoy:
    --- Post updated ---
    No dziś chwilę jeździłem ... w końcu ... Wali jak traktor .. i robi dużo smrodu .. ogólnie to zmienię na normalną ... Ogarnę kilka rzeczy typu filtr powietrza jeszcze i skoczę na mapę
    Aha .. mam 36 a nie ..po 50 :tearsofjoy:

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!