Motorcycle wheel chock ?

Temat na forum 'Rozmowy Motocyklowe' rozpoczęty przez Piotr83, Styczeń 5, 2021.

1. Piotr83

Piotr83 Beztroski Posiadacz

Browary:
    44
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    Honda CB650F
    Witam , poleci ktoś sprawdzony przedni Klin na kolo abym mógł sam stawiać motocykl na tylnym podnośniku No chyba ze to razem nie współgra ? Już mam dosyć proszenia się kogoś aby mi przytrzymał moto.

2. Goall89

Goall89 Beztroski Posiadacz

Browary:
    109
    Miasto:
    Chester
    Motocykl:
    Suxuki GSX-R 600 K2
    Jak to? potrzebujesz pomocy zeby postawic moto na tym, czy masz jakis inny podnosnik na mysli?

3. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2451
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
  4. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    1204
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    zielony i czerwony
    Tak jak @Goall89 wspomniał, nie powinieneś potrzebować drugiej osoby żeby postawić moto na tylny paddock stand. Kwestia techniki i praktyki. Mozna np tak:

KamilV2 i Goall89 lubią to.
  5. Piotr83

Browary:
    44
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    Honda CB650F
    Próbowałem stawiać sam ale nie czuje się bezpiecznie przy tej operacji. Spróbuje jeszcze poćwiczyć z kimś podkładając jakiś klocek pod nóżkę jak na filmiku , jak będzie szło słabo to wezmę to co wysłał Cezar. Dzięki panowie o tym klocku nie pomyślałem.

6. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2451
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Ja na początku miałem stracha jak sam stawialem prawie 300 kilogramowe moto. Ale powoli doszłem do metody bezpiecznej.musisz panie poćwiczyć i będzie git

Konrad lubi to.
  7. KamilV2

KamilV2 Beztroski Posiadacz

Browary:
    94
    Miasto:
    Reading
    Motocykl:
    MTS 1200 DVT / S1000RR
    Ja tez miałem problem na poczatku z moim 240KG i jednostronnym wahaczem ... troszkę poćwiczyłem i teraz wszystko gra... Tak jak chłopaki piszą poćwicz kilka razy z kims i tez opanujesz.

8. Piotr83

Browary:
    44
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    Honda CB650F
    Dzięki Panowie tak zrobię , w weekend poćwiczę ale będę podkładać jakiś klocek pod stopkę wydaje się wtedy prostsze.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!