Moje Alpy Czerwiec 2017

Temat na forum 'Turystyka' rozpoczęty przez Robak, Grudzień 5, 2017.

Tags:
  1. Robak

Robak Kierowca Kosiarki

Browary:
    11
    Miasto:
    Hertford
    Motocykl:
    Kawa Z1000SX
    Witajcie,

Jako ze koledzy wrzucają rewelacyjne filmiki ze swoich wypadów, pomyślałem ze tez sie pochwale :)

Alpy czerwiec 2017.

Wypad był we dwóch ja na Suzuki GSX1250FA (który miałem przez 6 miesięcy i juz go nie mam bo mi nie podpasował) i mój kolega Dawid na Yamaha XJ6 Diversion (który poprzednio był mój - super sprzęt dle początkujących).

Kolega zrobił CBT w 2016 a prawo jazdy w marcu 2017. Co robi swiezo upieczony motocyklista? Jedzie w Alpy oczywiście! Wyjazd zaczęliśmy planować juz pod koniec 2016 wiec kolega nie miał wyjścia i musiał zdać egzamin.

Plan był taki żeby dojechać autostradami na wschód Szwajcarii do Zernez i z tamtąd jadąc na zachód zaliczyć jak najwiecej pasów jak sie da. Krążyliśmy miedzy Szwajcarią i Włochami. Warunki partyzanckie pod namiotem i z suchym prowiantem ale to było integralna częścią przygody. Chodziło o to żeby spędzić jak najwiecej czasu w drodze i zobaczyć jak najwiecej. Wyprawa trwała tylko 6 dni. Pogoda była rewelacyjna i padało tylko raz przez pół dnia. Wyjazd w piątek po pracy i powrót w sobotę. Trasa okazała sie rewelacyjna.
    Kolega poskładał video.

Sebastian, Konrad, piwko78 and 6 others like this.
  2. kato77

kato77 Beztroski Posiadacz

Browary:
    160
    Miasto:
    Hertfordshire
    Motocykl:
    Honda CBR XX 1100 Super-Blackbird
    Panie Robak - bardzo fajny filmik, milo sie oglada.
    Moze troche wiecej "panoram" bym dokleil i poprzeplatal z Waszymi tekstami ale genralnie well done.

Pozdr

3. bazyl

bazyl Beztroski Posiadacz

Browary:
    312
    Miasto:
    sw16
    Motocykl:
    junakm10, Intruder 1400, honda1800, HD roadking,kredens.
    nie ukrywam ze nutka zazdrości :rolleyes: no cóż film motywujący by oderwać sie od komina :cool::cool::cool:

4. Lowek83

Lowek83 Beztroski Posiadacz

Browary:
    140
    Miasto:
    Hatfield
    Motocykl:
    FZ6 S2
    Spoko wycieczka, w jakim buzdzecie sie zamkneliscie jesli to nie tajemnica bo planuje podobny wypad i nie wiem na co żonę nastawiać

5. Robak

Robak Kierowca Kosiarki

Browary:
    11
    Miasto:
    Hertford
    Motocykl:
    Kawa Z1000SX
    Dzieki za lajki i komentarze.
    Bazyl koniecznie trzeba sie ruszyć. Byłem na urlopach na Kubie i w Grecji itd itp ale to chyba mój najlepszy wyjazd do tej pory.
    Lowek, wydaliśmy około £500 na głowę. Morze trochę mniej. W tym eurotunnel, paliwo do moto, francuskie płatne autostrady i szwajcarska winieta. Tez w tym są koszty noclegów na kempingach. Staraliśmy sie to zrobić jak najtaniej bo żony narzekały ze wyprawa będzie nas kosztować fortunę z budżetu domowego i ledwo udało nam sie wyrwać. Obie nasze rodzinki zostały w domu i żony tak naprawdę zazdrościły. Może być trochę taniej jeśli jadą dwie osoby na jednym moto bo na kempingach płaci sie od namiotu od motocykla i od osoby. Sprawdź online ceny kempingów. Wszystko tam jest. Weź tez pod uwagę koszt zakupu sprzętów na kemping przed wyjazdem. Ja juz wszystko miałem z poprzednich wypraw ale kolega musiał wszystko kupic lub pożyczyć.

Sent from my iPhone using Tapatalk

bazyl lubi to.

Poleć forum