Liqui Moly 4T shooter - opinie ???

Temat na forum 'Recenzje i Opinie' rozpoczęty przez Adi86, Październik 3, 2018.

1. Adi86

Adi86 Kierowca Kosiarki

Browary:
    3
    Miasto:
    Milford Haven
    Motocykl:
    Yamaha YZF600
    Witam

Ktos miał okazję wypróbować ten specyfik?

Mechanik z centrum treningowego, gdzie zdawałem prawko polecił mi to i mówili że pomoże cuś tam ... A napewno nie zaszkodzi.
    Wiem że cudów nie zdziała. Ale zakładam, że pewnie trzeba ze 2-3 razy wlać na pełny bak żeby mówić o jakichkolwiek efektach. Podchodzę sceptycznie ale kto wie

2. CezaaR

CezaaR Czeski marynarz

Browary:
    1272
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    Jest troche tych specyfikow na rynku ale chyba bardziej to trik markettingowy

3. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    552
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s
    ja raz do roku w aucie leje na pelny bak jedna puszke 500ml ,czy pomaga uj wie ,niby cos tam oczyszcza ,znajomy mechanic mi daje za free to leje

4. piasek

piasek Szalony Wulkanizator

Browary:
    649
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Cos tam chyba musi pomagac, bo jak auto nie chce przejsc przegladu ze wzgledu na emisje spalin to czesto wystarczy przepalic zbiornik z takim czyscikiem i jest OK. Moj mot tester sam zaleca zeby tak zrobic, on sprzedaje jakis czyscik Würth.

5. Anallog

Anallog Beztroski Posiadacz

Browary:
    76
    Miasto:
    Liverpool
    Motocykl:
    Docelowo Diavel obecnie Fazer
    Jak sprzedaje to zaleca.
    Ja polecam tankowanie dobrego(czyt normalnego) paliwa na Shell, Bp, Esso, etc.
    Wystrzegalbym sie marketowych stacji paliw. A jak najbardziej Tesco omijac duzym lukiem.

Sent from my Swift 2 using Tapatalk

6. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    495
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    Zielony
    No to akurat niemądrze robisz i wywalasz kasę niepotrzebnie na "markowe" palywo. Jedyna licząca się kwestia jest to czy to co lejesz do baku jest świeże. Szerokim lukiem należy omijać male stacje na zadupiach, gdzie podjeżdża ktoś do dystrybutora raz na godzinę a nie wielkie stacje benzynowe (także supermarketowe) obsługujące dziesiątki klientów w każdej godzinie. W pierwszym z tych miejsc rotacja paliwa jest bardzo wolna i często maja stare zapasy, które rzeczywiście mogą zaszkodzić. Ale to tez bez przesady - musiał byś tylko tam tankować żeby rzeczywiście to odczuć.

Temat puszko pandory. Walkowany wielokrotnie.

CezaaR i Pablocarlos lubią to.
  7. piasek

Browary:
    649
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Od 12 lat jak jestem w UK tankuje najtansze paliwo na tesco i jeszcze nie mialem problemu z zadnym pojazdem. Passat 177k i przez ostatnie 50k nie mial nawet filtra paliwa wymienianego. Jak kiedys kupilem bmw z3 z 1997 to miala filtr paliwa od nowosci czyli jakies 15 lat. w PL to moze i cos w tym jest ze trzeba sobie stacje wybierac, ale tutaj mysle ze nie ma takiej potrzeby.

8. Anallog

Browary:
    76
    Miasto:
    Liverpool
    Motocykl:
    @ Konrad
    Z calym szacunkiem ciezko mi brac na serio porady motoryzacyjne od osoby ktora nie odroznia Kadetta od Astry

@piasek
    Skoro paliwo z Tesco nigdy nie zaszkodzilo to w takim razie w jakim celu lejesz czyscik ukladu /uszlachetniacz do paliwa azeby auto przeszlo test emisji spalin na mot?

9. piasek

Browary:
    649
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Ja nie napisalem nigdzie ze leje, ja mam das auto :) ale kolega w swoim smaxie mial problem i po zalaniu specyfiku na poprawce mot nie bylo problemu.

10. Konrad

Browary:
    495
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    Zielony
    szkoda mi życia na przekomarzanie się
    marketingowcy koncernów naftowych potrzebują ludzi takich jak Ty
    miłego dnia ;)

CezaaR lubi to.
  11. Anallog

Browary:
    76
    Miasto:
    Liverpool
    Motocykl:
    Eee zbyt powaznie wszystko bierzesz.
    W marketingowy "blurb" nie wierze.
    Ciezko mnie przekonac do nowych wynalazkow i idei. To co czytam w "internetach" o TV nie wspominajac biore z przymruzeniem oka. Co do mnie przemawia i mnie przekonuje to to, do czego sam dojde czesto metoda prob I bledow. Wole wiec zatankowac niewiele drozsze paliwo I byc obsluzonym przez usmiechnieta osobe na Shellu czy BP anizeli wstukac pin z karty do czytnika przy dystrybutorze Asdy, Tesco, Morrison .Co za tym idzie na drozszym paliwie za ktore "przeplacam" zrobie ok. 460 mil az sie zyd zaswieci w porownaniu do ok. 350-370 na marketowym.(sprawdzone organoleptycznie).
    Wole zapobiegac (czyt. drozsze paliwo z dodatkami) anizeli leczyc (uszlachetniacze/czysciki ukladu).
    Rowniez milego dnia zycze.
    Klaniam sie nisko.

Ps. Od przekomarzania sie mam zone.

12. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    552
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s
    Ciekawa teoria 460 mil tu a marketowe 350 hmmm bez jaj.

13. Konrad

Browary:
    495
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    Zielony
    Luzik - wydaje mi się, że mam spory dystans do świata. Dlatego nadal tu jestem ;):D

Niemniej jednak nadal uważam, że się mylisz. Tym bardziej jeżeli podpierasz swoja teorie rewelacjami o 25% różnicy w zasięgu. Sugeruje powtórzyć doświadczenie albo zmienić kalkulator.

CezaaR lubi to.
  14. piasek

Browary:
    649
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Sorki ale buchnel smiechem. Usmiechnieta osoba na shellu?? Tam same gburowate ciapki pracuja :) mi sie wlasnie podoba ze moge po pracy o 2 nad ranem zatankowac i zaplacic przy dustrybutorze.

15. CezaaR

CezaaR Czeski marynarz

Browary:
    1272
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    To jak kondomami z Czech

16. Adi86

Adi86 Kierowca Kosiarki

Browary:
    3
    Miasto:
    Milford Haven
    Motocykl:
    Yamaha YZF600
    Od ''Liqui Moly'' po ''kondomy z Chech''o_O. Obrót wydarzeń w moim wątku obrał niespodziewany kierunek... Życie czasem i bawi i óczy ;)

A liczyłem bardziej na ''warto'' lub ''nie warto'' haha :):):) Dzięki chłopaki . Zaleje raz dla spokoju mego ducha co by mój motur miał szanse posmakować technologii. Oby się nie zadławił tym smakołykiem na trasie i będzie dobrze. Stał swoje więc czas by go przegonić , polatać i nadrobić zaległości.

CezaaR lubi to.
  17. czarls1976

czarls1976 Kierowca Kosiarki

Browary:
    38
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda CB1000 Ra-f
    Kiedyś wolałem podobny specyfik do swojej 125cc. Miałem wrażenie, że lepiej ciągnie.... :)

Wysłane z mojego CLT-L09 przy użyciu Tapatalka

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!