Liczba naprawdę aktywnych tutaj ?

Temat na forum 'Sprawy Forumowe' rozpoczęty przez krytek, Marzec 1, 2020.

1. okupant

okupant Kierowca Kosiarki

Browary:
    30
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda NC750X DCT
    Nie, nie przyszło.
    Wyczuwam delikatną nutkę agresji, czy się mylę?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

2. Kenarf

Kenarf Kierowca Kosiarki

Browary:
    32
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    Honda XL1000
    Osobiscie nigdy nie mialem problemow z ortografia ale nie przeszkadza mi to,ze komus moze ona sprawiac klopot. Wole przeczytac post z bykami, z ktorego czegos madrego lub ciekawego sie dowiem niz belkot poprawny stylistycznie i ortograficznie.
    Ludzie dziela sie na madrych i glupich, a nie na wyksztalconych i niewyksztalconych.
    --- Post updated ---
    Nie, to nie agresja. Mam przyjaciol wychowanych w UK i szanuje ich za to, ze probuja mowic po polsku chociaz robia duze bledy

Goall89, Rob i okupant lubiąto.
  3. okupant

okupant Kierowca Kosiarki

Browary:
    30
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda NC750X DCT

Zgadzam się z Tobą w całości Twojej wypowiedzi.
    Chodzi mi tylko o to, że lepiej mi się czyta wypowiedzi poprawne pod względem ortograficznym, gramatycznym, interpunkcyjnym itd. Tekst jest wtedy zrozumiały i nie wymaga żadnych domysłów, o co autorowi chodziło. No i czyta się lepiej :)
    Jestem przekonany, że większość członków tego forum podobnie myśli (świadomie lub podświadomie). Nie jestem purystą językowym, po prostu lubię i tyle w temacie.

Mam dziś wolne, więc siedzę i "udzielam" się na forum ;) i tylko dlatego, że widziałem post Cezarego napisałem to, co napisałem. Mam nadzieję, że czytelnicy zauważyli "winka" na końcu odpowiedzi :)

BTW, nikogo jeszcze tutaj (hehehe) nie poprawiałem.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Kenarf lubi to.
  4. aras1

aras1 Beztroski Posiadacz

Browary:
    141
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    BRAK
    Sorry ale blokady sa tak samo dobre jak paracetamal od lekarza na bol plecow.
    Dobry fizjo zalatwi sprawe. Tez mam rwe i przechodzilem przez to 10 lat temu. Tylko fizjo mi pomogl. Bylem oczywiscie u wielui nie kazdy sie nadaje. Ale to najlepszy, najprostrzy, najzdrowszy i najskuteczniejszy sposob

Napisałem to co miało najlepszy efekt jak dla mnie i to była blokada nerwów a nie śmieszne fizjo. No ale pewnie wiesz lepiej. :tearsofjoy:
    Pozdro

Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]

5. darkghoust

darkghoust Beztroski Posiadacz

Browary:
    100
    Miasto:
    Hull
    Motocykl:
    Honda VT125 Shadow
    [/QUOTE]
    Chłopie wspomnisz nasze słowa oj wspomnisz :cool::cool::cool:
    No chyba że masochistą jesteś i lubisz srać ogniem z bólu.
    A jak chcesz się powymieniac doświadczeniami w tej kwestii to najlepiej na priv bo szkoda wątek zaśmiecać

6. zmudka

zmudka Beztroski Posiadacz

Browary:
    171
    Miasto:
    Telford, Shropshire
    Motocykl:
    suzuki marauder
    Panowie panowie... a mowia że sex to lekarstwo na wszystko :)
    Żarcik taki na rozluźnienie

komarecki, CezaaR i okupant lubiąto.
  7. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2206
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Stosować 2 razy na dzień minimum

8. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    3947
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 rmz250 cat.orgia 69 ;-) 0
    To moj kolega zawsze mawial ze na przeziebienie najlepsze jest ziarnko piepszu....kladziesz go sobie do pępka i pocierasz drògim pepkiem...
    Btw pępek czy pempek :confused:
    Co do blokady nerwow ....hmmm moze to i swietne usmierzenie bolesci ale czy przy brakou smarowania silnika wyjecie zarówki z kontrolki to nsjlepszy pomysł...nie wiem ....chyba taki sobie.

zmudka i Rob lubią to.
  9. darkghoust

Browary:
    100
    Miasto:
    Hull
    Motocykl:
    Honda VT125 Shadow
    Bloka ma sens jako jeden z elementów leczenia.ale niesie też spore ryzyko bo nie odczuwasz bólu. I zamiast pomóc to można sobie jeszcze gorszej bidy narobić. Mnie napierdala 365dni w roku 24h/dobę. Taka pamiątka po dwukrotnym złamaniu kręgosłupa

#69 darkghoust, Marzec 3, 2020
    Ostatnia edycja: Marzec 3, 2020
  10. Kenarf

Kenarf Kierowca Kosiarki

Browary:
    32
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    Honda XL1000
    Przy dyskopatii wskazane sa odpowiednie cwiczenia i mozna z tego wyjsc. Ja olalem cwiczenia chociaz mialem takie zalecenie od lekarza. Po kilku atakach mniejszych i wiekszych znalazlem sie na stole operacyjnym z paralizem nog. Podczas wlasnie mniejszego bolu poszedlem do pracy i dzwignalem duzy ciezar co skonczylo sie urwaniem kawalka dysku z przemieszczeniem wdo kanalu nerwowego. Paraliz nog i zalamka. Po kilugodzinnej operacji odzyskalem wladanie w nogach. Nie zycze tego nikomu!
    Cwiczcie miesnie plecow bo warto.
    A blokada to tylko tymczasowe rozwiazanie.

Pablocarlos i komarecki lubią to.
  11. Mag147

Mag147 Beztroski Posiadacz

Browary:
    81
    Miasto:
    Nottingham
    Motocykl:
    Kawasaki Z1000 SE
    No i się rozkręca temat "krzak "..heh
    Ważne jest to że jest o czym pogadać i czasami można się nieźle pośmiać i co najlepsze jest nas sporo więcej niż 10 tylko dużo ludzi "under cover"
    Jako że nie używam fb czy insta i innych tego typu pierdół i nigdy nie używałem do forum też byłem sceptycznie nastawiony.
    Jako że jednak miłość do motocykli wzięła górę postanowiłem tu zajrzeć i nie żałuję. Można się dowiedzieć sporo ciekawych rzeczy od ludzi którzy maja dużo więcej doświadczenia i pomuc komuś kto ma go mniej. Jako że ja też mam go niewiele to się za często nie wypowiadam ale czytam wszystko na bieżąco i zaglądam tu jakies 10 razy dziennie... Tak czy inaczej to forum pozwala mi trochę oczyścić głowę podczas przerwy w pracy a pracuję obecnie z bandą dzikusów i tępaków, więc dzięki że tu wszyscy jesteście mniej i bardziej aktywni bo bym dostał wyrok za pobicie albo gorzej... Zawsze to lepiej 4 godziny z debilami godzinka relaxu i kolejne 4 bo 8 bym nie dał rady :)

komarecki lubi to.
  12. aras1

Browary:
    141
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    BRAK
    No i mówiłem że bez sensu piszę :tearsofjoy::tearsofjoy:
    (po operacji już jestem ale ok jak bez sensu to bez sensu)

13. Rob

Rob Szalony Wulkanizator

Browary:
    1805
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    [/QUOTE]

Napisales co usmierzylo twoj bol a nie co mialo najlepszy efekt. O tym dopiero przekonasz sie w przyszlosci
    Fizjo nie jest smieszne
    Wiem lepiej

Sent from my iPhone using Tapatalk

komarecki lubi to.
  14. aras1

Browary:
    141
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    BRAK
    Napisales co usmierzylo twoj bol a nie co mialo najlepszy efekt. O tym dopiero przekonasz sie w przyszlosci
    Fizjo nie jest smieszne
    Wiem lepiej

Nie no stary odpuszczam, nie mój kaliber:mask:
    --- Post updated ---
    I tak jestem zdziwiony że tak mi klawiatura się rozpisała. :fearscream:

15. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    3947
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 rmz250 cat.orgia 69 ;-) 0
    Ja mialem powazny atak kulszy jakis roj temu ponad ( sa tu swiadkowie ja na walji w namiocie wylem jak bym rodzil dwojaczki posladkowym) rok byl spokoj i olalelem teraz jeste w fazie skruchy mam naszieje ze wytrwam w cwiczenoach o okresowych wizytach u terapeuty . Mysle ze chyba trafilem na odpowiedniego fachowca , okaze sie.
    Kenarf nie zasdroszcze przygody mam nadzieje nigdy do tego nie doprowadzic .

16. darkghoust

Browary:
    100
    Miasto:
    Hull
    Motocykl:
    Honda VT125 Shadow
    [QUOTE="komarecki, post: 514512, member: 12884"...
    rok byl spokoj i olalelem teraz jeste w fazie skruchy mam naszieje ze wytrwam w cwiczenoach o okresowych wizytach u terapeuty . Mysle ze chyba trafilem na odpowiedniego fachowca , okaze sie.
    Kenarf nie zasdroszcze przygody mam nadzieje nigdy do tego nie doprowadzic .[/QUOTE]
    Nic się nie przejmuj jak zapomnisz to ci nerw przypomni :confused::confused::confused:

W miarę regularny trening i będziesz mógł zapomnieć że miałeś kiedyś problem. Ja się zdrowo naprostowałemm właśnie dzięki siłowni i wkładce ortopedycznej w lewym bucie. PR w siadach 160kg mlodsi i dużo sprawniejsi nie dali rady tyle wytargać :p:p

Kenarf i komarecki lubią to.
  17. Jezman

Jezman Szalony Wulkanizator

Browary:
    391
    Miasto:
    Ilkeston
    Motocykl:
    Motorynka,WSK,MZ 150, ETZ 251, Yamaha Drag Star XVS650,Suzuki Burgman 400, Burgman 650 Executive
    Czy ktoś tu pisał o alkoholu ??
    Ja się pojawiam na picie i czasami dla zabicia czasu
    Generalnie kiedyś to się gadało o spotykało a teraz ludzie „dorośli” i więcej obowiązków jest
    Ale generalnie zawsze jest wesoło i można się czegoś dowiedzieć.

Wysłane z Nokia 3310 za pomocą gołębia :))

18. piasek

piasek Kat Komarków

Browary:
    1081
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Ja bezmotorowy wiec taki na wpol legalny czlonek ;) ale czytam, czasami cos naskrobie.

CezaaR lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!