Łańcuch

Temat na forum 'Recenzje i Opinie' rozpoczęty przez Murek1979, Czerwiec 10, 2017.

1. Subby

Subby Beztroski Posiadacz

Browary:
    100
    Miasto:
    Londyn, Colliers Wood, CR4
    Motocykl:
    CB600F Hornet
    Chcialem byc wredna malpa i wrzucic jakis filmik jak ten lancuch pada po 30sekundach [bo i takie sa] od ciecia grinderem, ale na youtubie znalazlem taki film:

jestem w szoku 16minut ciecia i to w imadle a zeby zdjac oczko potrzeba przeciez 2 ciecia, masakra jak oni ta stal zahartowali!

Faktycznie lancuch godny polecenia!

Edit:
    slabszy model tej samej firmy 30sekund na ciecie:

2. piotrekzzr

piotrekzzr Beztroski Posiadacz

Browary:
    457
    Miasto:
    Folkestone
    Motocykl:
    AFRA i Gixer- 1000 kazdy
    Ciezko bedzie z almaxem 22mm, czekalem dwa tygi, a 25mm to koles mowil ze maja jeszcze wiecej zamowien.
    Ogolnie 19mm robi wrazenie. 22 sie wystraszylem a 25 sobie nie wyobrazam. Do tego ta klodka squire. Napewno bedzie komus nie wygodnie krasc i moze odpusci

3. Piotr

Piotr Beztroski Posiadacz

Browary:
    428
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Blade
    Zanim zainwestujesz w lancuch i kotwice (co oczywiscie zrob!), pomysl o zabezpieczniu drzwi do garazu i jakims alarmie w srodku. Inaczej skurwiele wejda, zamkna drzwi i na spokojnie przetna Ci kazdy lancuch katowka. Drajacy ryja alarm i jakis kogut skutecznie ich sploszy.

4. Krzys PL

Krzys PL Beztroski Posiadacz

Browary:
    67
    Miasto:
    Hemel Hempstead
    Motocykl:
    Suzuki SV650S k5
    Dzięki za rekomdacje, mam świadomość, że jeśli będą chcieli ukraść to i tak ukradną. Tymczasem kupilem almax 22mm, może to trochę ich zniecheci.

Sent from my G8441 using Tapatalk

marcinf66 lubi to.
  5. piotrekzzr

piotrekzzr Beztroski Posiadacz

Browary:
    457
    Miasto:
    Folkestone
    Motocykl:
    AFRA i Gixer- 1000 kazdy
    95% kradzierzy to tzw okazje. Napewno z almaxem byle gnojasy nie odprowadza ci tak poprostu moto.

6. Krzys PL

Krzys PL Beztroski Posiadacz

Browary:
    67
    Miasto:
    Hemel Hempstead
    Motocykl:
    Suzuki SV650S k5
    22mm wysyłają od ręki. Zamówiłem w piątek, właśnie dostałem maila, że wysłali.

Sent from my G8441 using Tapatalk

7. Vader

Vader Szalony Wulkanizator

Browary:
    886
    Miasto:
    Adres zmieniam częściej niż gacie
    Motocykl:
    Między innymi Komar:-)
    Jakiś slad po maszynie czybjuz tylko na ubezpieczenie czekasz?

8. okupant

okupant Kierowca Kosiarki

Browary:
    30
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda NC750X DCT
    Mam 22mm (przez ramę i do konstrukcji balkonowej) i 19mm (tylko przednie koło) do tego odpowiednie kłódki Squire. Złodzieje będą podchodzić do najsłabszego ogniwa, którym chyba jest kłódka.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!