LAFUMA Gore - Windstopper (sprzedam)

Temat na forum 'Inne, Niemotocyklowe' rozpoczęty przez kato77, Maj 22, 2020 o godzinie 15:01.

1. kato77

kato77 Beztroski Posiadacz

Browary:
    471
    Miasto:
    Hertfordshire
    Motocykl:
    Honda CBR XX 1100 Super-Blackbird
    Siemano

LAFUMA - kurtka z membrana Windstopper (by GORE)

Byla ze mna na roznych wyprawach i kontynentach (nie-motocyklowych). Kurtka nigdy nie byla prana w pralce, tylko recznie. Ma odpinane rekawy (zajebista jako wewnetrzna membrana pod kurtke na motor lub w calosci). Szczegolnie odczuwalna roznica w obcislych pedalskich kurtkach typu sport.
    Ja wkladalem ja pod moja Daineese - zazwyczaj jago kamizelka wind-pro (wkleje moja kurtke ponizej).

Wyjasniam:
    - kurtka Windstopper ma chronic przed wiatrem i zapobiegac wychlodzeniu (w czasie aktywnosci ruchowych) - a nie dawac cieplo (to nie jest polar czy fleece)
    - to nie jest kurtka wodoszczelna czy water repellent (nie ochroni przed deszczem)
    - Zajebiscie funkcjonuje podczas zachowania zasad 3 warstw (bielizna oddychajaca + windstopper + kurtka Gore-Tex)

Dla tych co sie na wszystkim znaja:

To nie jest Softshell, Windbloc, Hardshell, Pertex Quantum czy Primaloft - lub inne podobne na wzor kurtek "blokujacych" czesciowo wiatr. To nie jest kurtka dla tych co lubia kozackie naklejki czy spacer po paddock-u jak Lewis Hamilton.

Oddam za £25 bo oczekuje na paczke z nowymi prezentami a szkoda mi wyrzucic. Nic jej nie brakuje.
    Dla kogos kto sie babra w blocie czy rzece bedzie jak znalazl.

Dlugosc kurtki wzdluz zamka (z przodu) - 67 cm (wlacznie ze sciagaczem na dole)
    Pit to pit (szerokosc klatki) na wysokosci "pod pachami" okolo 59 cm ale trudno okreslic bo kurtka jest lekko stretchowa i troche "pracuje" (prosze uznac od 58-60 cm)
    Dlugosc kurtki od tylu - 73-74 cm (kolnierzyk - do sciagacza na dole)
    Rekawy (od czubka ramienia, zamka laczacego kamizelke) do sciagacza nadgarstka - okolo 64-64 cm

POZDRAWIAM ALL

IMG_1100.JPG IMG_1101.JPG IMG_1102.JPG IMG_1105.JPG IMG_1106.JPG

IMG_7549.JPG

Attached Files:

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!