Ktm kontra zazdrosnicy

Temat na forum 'Off-Road/Supermoto/Adventure' rozpoczęty przez Rob, Styczeń 18, 2019.

1. Rob

Rob Szalony Wulkanizator

Browary:
    868
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    To ty wyluzuj. Ja nie mam problemu z nikim. Ani tym bardziej na czym jezdzi. To wy tu wchodzicie udowodnic mi ze jest inaczej a nie ja wam.
    Komentujesz temat potem sie zalisz ze ci zle. Pamietaj ze ja tez mam prawo do swojej opini ktora notabene wyrazona jest w temacie. Tyle. Wyluzuj i nie stresuj sie. Dam podotykac kejti. Mozesz nawet posiedziec

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Xawery

Xawery Beztroski Posiadacz

Browary:
    222
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    wysoki, bo mi pasuje
    Dlaczego zakladasz ze ja nie jezdzilem/jezdze KTM? dalej twierdze ze 790, nuda, f800, f850 to jeden i ten sam silnik rotax804 od bombardiera z drobmymi przerobkami i ma juz12 lat.

3. Rob

Rob Szalony Wulkanizator

Browary:
    868
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    Ja nic nie zakladam. Jak nie jezdziles to mozesz jeszcze pojezdzic. Jak jezdziles to tyle twojego. Ja np nie jezdzilem nigdy ducati. A gdybym byl obrzydliwie bogaty mialbym 3. Wola kazdego.
    I uwierz mi nie stresuja mnie wypowiedzi innych na temat ktm. Jestem wyluzowany jak zawsze. Tylko mam podobno specyficzne poczucie humoru. Wiec jak cie cos tam urazilo a nie znasz sie na moich zartach to sorry.

4. Xawery

Browary:
    222
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    wysoki, bo mi pasuje
    Dalczego zakladasz ze kazdy co sie tu wypowiada chce ciebie zestresowac? - wyluzuj.

5. Rob

Rob Szalony Wulkanizator

Browary:
    868
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    Nie mam zamiaru cie przekonywac ze jest inaczej. Tylko ze silnik 800 w bmw... no wiesz - nuda. Mialem, jezdzilem. Jest przyzwoite moto ale silnik... kurde troche jak hondy. Nic sie nie dzieje i brzmi strasznie pusto. Poza tym gs800 fajne moto.

6. Rob

Rob Szalony Wulkanizator

Browary:
    868
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    No wlasnie usiluje ci wytlumaczyc ze ja sie nie stresuje. To ty sie zdenerwowales.
    Anyway, keep calm and love ktm

7. Xawery

Browary:
    222
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    wysoki, bo mi pasuje
    a co z 790 tez nic sie nie dzieje? ten sam silnik. tylko rama mniejsza

8. Rob

Rob Szalony Wulkanizator

Browary:
    868
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    Nie wiem do czego pijesz. Mysle ze pomijajac kwestie wygladu (bo rzecz gustu) ktm zrobil to co powinna zrobic kazda marka - posluchac motocyklistow.
    Srednia klasa adv, gdzie konkurentem jest np gs850. 200kg i 100hp. W przyblizeniu. Marzenie kazdego wlasciciela ciezkiego adv, ktory lubi jezdzic w offie. Porzadny zawias wp w standardzie. Cena z dupy to fakt, ale mowic ze 790 to nuda...
    wole wyglad mojego, ale gdyby ktos zdjal 35kg i obnizyl srodek ciezkosci...

9. Xawery

Browary:
    222
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    wysoki, bo mi pasuje
    wdze ze musze legede wstawic

Nuda = Husqvarna Nuda 900R
    uzywa tej samej jednostki Rotax804 podrasowanej przez wlochow dla Husqvarny przez wlochow na zlecenie BMW. obecnie w posiadaniu KTM

10. adi moto-bunkry

adi moto-bunkry Szalony Wulkanizator

Browary:
    605
    Miasto:
    coventry
    Motocykl:
    honda xl 1000 varadero
    rob piszac ze w silnikach hondy nic sie nie dzieje jestes w duzym bledzie no ale jak to ty zapatrzony tylko w ktm

kostan77 lubi to.
  11. Rob

Rob Szalony Wulkanizator

Browary:
    868
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    Przemilcze twoja ulanska fantazje

12. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    2997
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 rmz250 cat.orgia 69 ;-) 0
    Silnik rotaxa 800 - rowniutki , symetryczny parell wyrownoważony na maxa zaczarowanym trzecim ,,biernym " korbowodem zeby było rowniutko spokojnie itp
    Kontra
    Silnik ktm 790 przesuniety parel aby uzyskac charakterystyke v.ki zeby było z jajem.
    Ale to juz olac silniki , masa konstrukcja ramy zawieszenia jakie stosują tu czy tu....
    Btw wchodza na ten temat milosnicy innych marek niz ktm zeby przypiec a potem mają pretensje ze sie własciciel ktm broni.....niech kazdy na spokojnie przeczyta ten temat od piczatku i sam wyciągnie wnioski....
    :pZA :p ZDRO :p ŚNI :p KI :p
    o_O no obraźta sie tera

Rob lubi to.
  13. Xawery

Browary:
    222
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    wysoki, bo mi pasuje
    Pitolicie hioplicie to te same silniki a to co piszesz to marketingowy belkot, drobne fabryczne ulepszenia ale silnik ten sam. 12 letni dziadek.

Wiem ze to herezja na polish bikers powiedziec ze komus nie pasuje jakikolwiek KTM ale w moim wypadku 790 mi nie lezy.
    --- Post updated ---
    ps.wiem ze chodzilo ci o rotaxa 804 nie 800 to troszke rozne silniki.

#93 Xawery, Marzec 14, 2019
    Ostatnia edycja: Marzec 14, 2019
  14. komarecki

Browary:
    2997
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    Po pierwsze jaki belkot ? Jakie drobne ulepszenia??? Trzeci wyrownowazajacy korbowod ma ten silnik od zawsze od pierwszego bmw w jakim zostalo zastosowane .
    Czy ten belkot to przesuniecie wykorbienia w ktm ? Noe kumam.
    Pisanie ze ktm be raczej noe jest pod praď predzej jest plynieciem wraz z nim tu na forum wlascicieli ktm w porownaniu z reszta jest nie wielu.
    Piszesz zeby wyluzowac a potem ,,pitolicie hiopopcostam...:)
    --- Post updated ---
    Btw na poprzedniej stronie piszesz z sarkazmem ze mozna by wspomniec ktm.owi ze są jeszcze inne silniki niz single i v2 .....com on bmw po 80u latach działalnosci dowiedzialo sie ze są inne silniki niz single i boxery2...:D malo tego tyle samo czasu zajelo im sie dowiedziec ze da sie chłodzix silnik czyms innym niz wiatrem....:) ktm jeszcze robi 2t a bmw nigdy tego skomplikowanego tematu nie ugryzło.
    I zebys nie miał argumentow ....ja nie uwazam ze bmw jest be wrecz przeciwnie mam ogromny sentyment do tej marki ..
    Ja własciwie o zadnej marce nie uwazam ze jest Be...no prawie ale i tak nigdy bym nie napisal o zadnej tak....
    No moze grzecznie podzec lacha alw nic poza tym:)
    To co zgoda?

Rob lubi to.
  15. Darkbass

Darkbass Beztroski Posiadacz

Browary:
    129
    Miasto:
    Havant
    Motocykl:
    GSA1200 HDS1200
    Cały ten temat to lekka prowokacja :) wznoszenie jakiejkolwiek marki ponad inne to kompletna bzdura,w większości przypadków każdy jeździ na tym co mu się podoba lub na co było go stać aktualnie,i w sumie każde Moto ma swój urok, najbardziej bawi mnie gdy większość ludzi wypowiada się z ogromnym zacięciem ale mało kto jest profesjonalnym Riderem startującym w wyścigach czy Dakarze żeby mieć jakieś większe technologiczne pojęcie czy doświadczenie z danymi markami motorów,a co niektórzy mają się za bosów bo pobzykali trochę tym trochę ii tamty i już znawcy:) fajnie się czyta wieczorem bo człowiek z uśmiechem odpływa w krainę snoof:)

16. komarecki

Browary:
    2997
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    Masz racje i troche nie tzn po pierwsze najgozej sie slucha jak ktos pisze o moto ktorym sie nigdy nie przejechal.
    Poza tym jasne ze genezą powstabia tematu byla prowokacja i nie da sie ukryc ze w pełni udana prowokacja ;)

Rob lubi to.
  17. Darkbass

Darkbass Beztroski Posiadacz

Browary:
    129
    Miasto:
    Havant
    Motocykl:
    GSA1200 HDS1200
    Czyli uwazasz ze wystarczy się przejechać na danym Moto żeby mieć jakieś zdanie? Ja osobiście po paru tysiącach mil i lekkich wariacjach w terenie mógłby wypowiedzieć jakieś zdanie na temat jakieś marki,na nawet chyba nie bo w sumie zmiana opon robi wielką różnicę,więc chyba kupuje się Moto bo się podoba albo nie
    --- Post updated ---
    No cóż jakiś powod jest takiej prowokacji,możliwe że tylko po to by wogole coś było na forum o KTMie:)
    Lecz nie mnie to oceniac

18. Rob

Rob Szalony Wulkanizator

Browary:
    868
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    Post dotyczyl przewagi technologicznej jaka ma ktm nad reszta swiata w dziedzinie extermalnego uzywania sprzetu w off-road. Nikt nie jest zmuszany po porzucania swoich sprzetow w rowach i biegania do salonu po nowego ktma. Oczywistym faktem, a przez wiekszosc urzytkownikow innych marek wysmiewanym mitem o awaryjnosci jest ze firma KTM 18 razy wygrala najtrudniejszy rajd swiata. Co jednoznacznie stwierdza ze w tej dziedzinie, niepokonany, bezawaryjny, niezawodny pomaranczowy sprzet jest najlepszy.
    A wy tu o swoich rotaxach, hondach i innych wynalazkach staracie sie przebic glowa mur i udowodnic ze wasze lepsze.
    Only orange. Ready to race

19. komarecki

Browary:
    2997
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    Wkladasz mi darkbas w usta slowa niewypowidzane albo ja mam alcchajmera czy jak to sie pisze???
    No wlasnie ludzie co nie mają ktm lub sie nimi przejechali staraja sie udowodnic ze to zlomy a ich własciciele twierdzą ze tak nie jest ...to kto ma racje??? Dwa rozumiem robka ze ma jakies zdanie o bmw 800 ......bo mial taki motor to chyba ma o nim wyrobione zdanie.
    Ja staram sie oceniac pod katem uzytkowania takie motory jakie mialem....na bmw boxerach zjechale tysiace mil to sie moge wypowiedziec ze je lubie o 800 nie pisze ze zle bo nigdy tego bmw ,,pasierba" nie mialem ....wypowidzialem sie dla tego wyłacznie o rozwiazaniach konstrukcyjnych.
    No czekam na kolejne przeinaczenie

Rob lubi to.
  20. Rob

Rob Szalony Wulkanizator

Browary:
    868
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    A jaki jest powod twojej prowokacji? Bo zajrzales w temat o ktm zeby...?
    Dla mnie wystarczy 5/10min na innym motocyklu zeby poznac jego ogolne cechy - i wady i zalety. Nie musze zmieniac opony zeby sie przekonac ze mam lepsze moto niz myslalem bo jest to analogiczne do kazdego moto. Malo tego. Ja nawet nie musze pisac o ktmie zeby napedzac jak to ujales temat - wy to robicie
    Ready to race

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!